Autor Wątek: Czy kastrować? Proszę o radę...  (Przeczytany 24683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Struś

  • Gość
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 10, 2010, 19:26:11 pm »
Alterna-Dbaj o nią teraz...Mam nadzieje, że szybko dojdzie do siebie...
Co do facetów, którzy są sceptycznie nastawieni do kastracji...Moj facet powiedział jak Trus po raz kolejny zsikał sie na kanapę, że jak go nie wykastruje to będzie siedział zamkniety w klatce...Więc on zdecydowanie jest za, ale on i tak jest jakis inny:/ Niektórzy nawet chcą pozwolić swojemu psu na jedno bzykanko;/ no bo "biedny samiec"-tylko po co pozwolic raz jak potem juz do końca zycia pies bedzie cierpial bo zasmakowal a teraz nie dla psa kiełbasa:) hihihi
Tynuta- kiedy zabieg???
pozdrawiam

alterna

  • Gość
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 10, 2010, 19:30:39 pm »
Strusiu dbam :) ale staram się też nie stać jej nad głową...
A co do facetów ludzi... no to czasem pozwalają na jedno pokrycie, a czasem hmm ulżą psu w mękach... jeśli wiecie  o co mi chodzi...

Struś

  • Gość
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 10, 2010, 19:35:31 pm »
O Boże- nawet chyba nie chce wiedzieć..:) Wiem, że nie chcesz jej teraz stresować i wciąż zaglądać do niej... To oczywiste, że potrzebuje teraz spokoju no i po narkozie jest jeszcze zmęczona..Trzymam kciuki aż mnie paluchy bola:)

Offline Tynuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2179
  • Płeć: Kobieta
    • Facebook
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 10, 2010, 20:42:15 pm »
Zapiszę Czesia w poniedziałek, bo dalej nam transporterek nie dotarl :( Dzisiaj po raz pierwszy przezyłam zmasowany atak napalonego kroliczka na moją rekę. Teraz przynajmniej wiem, że to na pewno Czesiek a nie Czeska bo nie moglam nic tam w tej ilości futerka znalezc wczesniej:P

alterna

  • Gość
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 10, 2010, 22:10:41 pm »
Sorrki za OT ale moje przeżycia i zdjęcie małej tu
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=10220.0
jakbym mogła pomóc dajcie znać

Struś

  • Gość
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 17, 2010, 09:46:19 am »
No to Truś mój kochany jest właśnie na zabiegu, mają do mnie dzwonić jak juz będzie po...Trzymajcie kciuki..

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 17, 2010, 11:00:54 am »
trzymamy ;)

alterna

  • Gość
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 17, 2010, 13:02:59 pm »
Ja także trzymam i życzę spokoju :)

Struś

  • Gość
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 17, 2010, 13:22:12 pm »
Trusinek jest po...dzwonili do mnie, że wszystko w porządku (jajek już nie ma:(), że już wybudzony, ale odbiorę go jak będe wracać z pracy zeby beposrednio do domku z nim pojechać..Ale się boję, że bedzie na mnie obrażony:(

alterna

  • Gość
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 17, 2010, 22:46:27 pm »
i co dalej? :(

Struś

  • Gość
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 17, 2010, 22:53:51 pm »
dziękuję, że pytasz...wszystko wskazuje, że jest dobrze.. cały wieczór leżał obok mnie na kanapie pod kocykiem..ale musialam go zmusić do jedzenia-co prawda zjadł troszke po powrocie i dużoooo pił...teraz też wcinał suszki i już do mnie przybiegł i lezy do mnie tyłem:)obrażony nie jest:)w każdym razie już lizał moją rękę i buzię..jutro mam z nim jechać na zstrzyk a potem juz sama mam podawac..antybiotyk..:/Wetka mówiła,ze bardzo ladnie spał, ze nie było żadnych kłopotów, że nie musieli dokładac znieczulenia (co mnie cieszy), i że szybciutko sie wybudził..jednak kastracja jest mniej inwazyjna od sterylki samicy..choc i tak najadłam sie strachu o niego:)

Alterna-a jak Twoja maluda po sterylce??

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 17, 2010, 22:55:39 pm »
Struś, super, że nie jest aż tak źle i mały nie obraził się na ciebie, bo wie, że to dla jego dobra.

Wygłaszcz rekonwalescenta :)

alterna

  • Gość
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 18, 2010, 11:45:22 am »
Ufff... no to bardzo się cieszę :) Najgorsze są pierwsze 3dni, później już jest zazwyczaj co raz lepiej i coraz normalniej :)
A my byłyśmy wczoraj na zdjęciu szwów, wszystko pięknie się goi, ranka suchutka bez wycieków bez ropy. Praktycznie już wyszliśmy na prostą :)
Dziękuję że pytasz i szybkiego powrotu do pełni zdrowia życzymy :*

Struś

  • Gość
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 18, 2010, 12:21:42 pm »
Super:)że twoja królinka wychodzi na prostą..
Mój Truś mało je!!!!Dziś nie widziałam w ogóle bobków, a jest ze mną w pracy...cos tam podjada, ale niewiele..jedyne co zauważyłam, że spod ogona chwyta (pewnie bobki) i zjada..ale nigdzie od wczoraj zadnego nie zostawił co mie martwi...po zabiegu wczoraj siusiał, bobkował..po nocy ani nie ma siusków ani bobków..całe szczeście jest ze mną bo idziemy dziś na kontrolę i zastrzyk bo od jutra do sciągniecia szwow ja bede go kłuła igłą...
Teraz leży, śrupie podłoge i za chwile się cały wymywa...Nie wiem co się dzieje...

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 18, 2010, 13:14:24 pm »
Struś pierwsze dni są ciężkie, ale to szybko przejdzie, trzymamy kciuki :przytul
alterna  :jupi

Struś

  • Gość
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 18, 2010, 13:15:38 pm »
magdam-ale on normalnie sie zachowuje..biaga jak przed zabiegiem, je...ale bobków nie widzę!!!!!!!!!!!!!!!!

nuka

  • Gość
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 18, 2010, 18:43:58 pm »
Struś poszukaj gdzieś w najciemniejszym kącie, może po zabiegu mały zmienił sobie miejsce kuwetowe

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 18, 2010, 19:21:17 pm »
Daj mu troszkę czasu - moja Diablica po sterylce nie chciała jeść, potem jadła a nie widziałam bobków, króliczek jest w stresie, boli go zapewne, czuje że coś jest nie tak.

Daj znać, czy pojawiły się już bombki
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Struś

  • Gość
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 18, 2010, 19:55:24 pm »
Miałam lekka drzemkę po pracy i jestem trochę niekumata;) W tym czasie Truś spał na drugiej kanapie, jak sie obudziłam weszłam do jego pokoju i zobaczyłam w klatce 2 kupki bobków:) Byłam na tyle nerwowa, że będąc dzis na wizycie u weta poprosiłam, zeby osłuchala mu jelita czy pracuja:) Pracują, pracuja...To chyba dlatego, że przez okres kilku godzin-przed, w trakcie i jakis czas po zabiegu nic nie jadl:)Już dobrze dziewczyny:)
Dziękuję:)

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy kastrować? Proszę o radę...
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 18, 2010, 20:43:32 pm »
Są bobki, super :bunny: