Porady > Pozostałe

Alergia, a królik.

(1/12) > >>

realia:
Witajcie,
Mam problem i pytanie zarazem. Nie wiedziałam w jakim dziale umieścić wątek. Szukałam też takiego, nie znalazłam, albo źle szukałam.

Otóż to, że mam alergię na siano, wiem doskonale od długiego czasu. Katar, psikanie, to dla mnie standard. Biorę lekarstwa.
Niedawno miałam bardzo nasilone duszności - poszłam do lekarza, zlecił testy. I mam problem.
Królików nie oddam, więc szukam innego rozwiązania - macie jakiś pomysł?:(

Jltt:
ktoś, gdzieś proponował takie sianko w beleczkach, zaraz poszukam

Edit.
o już mam :)
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=10188.msg189646;boardseen#new

znalazłam takie na e-bayu, ale może ktoś z UK na forum oddałby przysługę i wyszłoby taniej, no nie wiem, w każdym bądź razie wklejam linka :)
http://shop.ebay.pl/?_from=R40&_trksid=m570&_nkw=hay+cookies&_sacat=See-All-Categories

misia01:
Też mam alergię na kurze(siano),kiedyś się leczyłam trochę,ale przestałam :nie_wiem Kicham przy kurzu i kaszlę, ale w pokoju siano królika nie wywołuje u mnie żadnych większych reakcij alergicznych ;)

maggis1980:
Ja chetnie przylacze sie do pytania, moja mama jak tylko do mnie wejdzie, to az sie dusi, obstawiam alergie na siano, bo chyba nie na kroliki ?

ko_da1:
powinnaś  dziennie przyjmować  wapno  ono  zmniejsza  przenikanie  alergenów  do organizmu wzmiacniając  naczynia i uszczelniając je, tylko w zalecanych dawkach oczywiście
jest  takie odczulanie  komputerowe musze poszukać  dokładnie jak sie to nazywa , połowa mojej rodziny się tak odczulała i  bardzo dobrze się to sprawdza, podłanczają do komputera  i robia testy 100 testów 100 zł,  odczulanie na 1 alergen kosztuje  30 zł  a  potrzebnych  takich sesji  jest od  1-3  na  dany  alergen  takie ceny  są u mnie , nie bierze się przy tym żadnych leków, wiem ze najtrudniej odczula się na ukąszenia komarów   i wtedy  trzeba powtarzac te sesje  co jakiś czas  ale  komary  się wiecznie zmieniają pewnie to dlatego

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej