Autor Wątek: królik złodziej !! kradnie sucha karmę dla kota a nawet kurczaka !!  (Przeczytany 20843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: królik złodziej !! kradnie sucha karmę dla kota a nawet kurczaka !!
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 29, 2010, 22:00:07 pm »
ja pierdzielę :icon_eek
mi tam zające do talerza nie włażą, kanapki zostawiam normalnie na łóżku, one wręcz spylają jak zdarzy im się z ciekawości podejść powąchać co jem na obiad...kiedyś,lata temu, w nocy Zająca przyłapałam na biurku z waflem w zębach i to był ostatni raz, kiedy zostawiłam słodycze "na wierzchu". czasem też w nocy bydlę zakradło się osuszyć moją niedopitą herbatę stojącą na szafce nocnej (a siorbie toto niemiłosiernie - wprost proporcjonalnie do smakowitości herbaty) tudzież w przypływie fantazji zdarzało mu się wyciągnąć torebkę i rozpaćkać po pościeli (a w razie pościgu, za Zającem z torebką w zębach - po całym pokoju). Obecnie - słodycze i herbata w większości przypadków poza zasięgiem, inne "ludzkie" produkty żywnościowe je przerażają, a błagalne stójki obserwuję tylko podczas konsumpcji owoców  :lol
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: królik złodziej !! kradnie sucha karmę dla kota a nawet kurczaka !!
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 30, 2010, 10:18:24 am »
Jadwiniu, jakie wychowane zajace :D U nas wyciaganie torebek po herbacie i spijanie z kubeczka to byla norma. Toska potrafila wejsc na polke. Kiedys mi zrzucila w nocy taki kubek na glowe ;) Teraz to tylko szczurki kradna z talerza. No ale to dlatego, ze juz nie mieszkamy razem na malej przestrzeni tak jak kiedys. I uszate maja swoje miejsce i my swoje. Ale brakuje tego nocnego lazenia po glowie :(

sensualpassion

  • Gość
Odp: królik złodziej !! kradnie sucha karmę dla kota a nawet kurczaka !!
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 31, 2010, 11:53:35 am »
hehe
o nie, ja bym nie chciala, zeby mi królik z kuwety latał po stole :bejzbol  ( chociaz mój jest kulturalny i nie gubi nic po drodze, to zastanawiam sie czy Wasze gubią w takim razie hehe).
z reszta tyle sie naczytalam na tym forum o komplikacjach wynikajacych ze zjedzenia czegos niedopuszczalnego, ze w sumie dziwie sie, ze tu jeszcze na tym wątku nikt nie wszczął alarmu ochronnego heh.  :2guns:

Mój jak go wypuszcze z klatki, i on uslyszy,ze szczęknie lodówka, to leeeeeci . a kręci sie tak pod nogami, ze cale szczescie, ze ja nosze wielgachne pandowe pluszowe kapcie...niestey...mojemu królikowi brakuje kawalka rozumu i mysli, ze wszelkie ciala cięższe, większe, zmierzajac w jego strone przez niego bezboleśnie przenikną... :lol

Offline hyghsq

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: królik złodziej !! kradnie sucha karmę dla kota a nawet kurczaka !!
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 27, 2012, 15:53:41 pm »
Mi królik ostatnio zaczął wchodzić regularnie na biurko, spaceruje sobie jak nigdy nic po klawiaturze a jak wchodzę do pokoju to się tylko patrzy, rozpoczęło się od kradnięcia placka potem zacząłem chować to zabrał się za owoce, ostatnio ukradł 2 torebki po herbacie, i jak wróciłem to tylko jedna została, no i regularnie próbuje popijać earl greya z kubka,
zgadzam się z poprzednimi postami, dla jedzenia te stworzenia zrobią wszystko ;)
Atsi bylo, jak si było, prece jakri było i, jeste nikdy nebylo, aby jaksi nebylo.

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: królik złodziej !! kradnie sucha karmę dla kota a nawet kurczaka !!
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 27, 2012, 18:55:10 pm »
Ja jak tylko odtworzę drzwi do mojego pokoju to mój czarny potworek szybko czmycha mi między nogami, zbiega po schodach i biegiem do kocich chrupek  :oh:
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: królik złodziej !! kradnie sucha karmę dla kota a nawet kurczaka !!
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 29, 2012, 19:08:20 pm »
Ja jak tylko odtworzę drzwi do mojego pokoju to mój czarny potworek szybko czmycha mi między nogami, zbiega po schodach i biegiem do kocich chrupek  :oh:

ROTFL .... dobre
ale to wszystko zalezy od ktrolika, jak glodny jest lub jak sie przyzwyczail
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: królik złodziej !! kradnie sucha karmę dla kota a nawet kurczaka !!
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 29, 2012, 19:32:16 pm »
głodne nie chodzą :P . Ją bardzo cieszy jak zrobi coś czego jej niewolno, skoro mam już gdzieś, że chodzi po półkach i gryzie dywan to postanowiła spróbować czegoś nowego. No niestety chrupek jej jeść nie pozwalam. Najśmieszniejsze jest jak potem ucieka od tej miski kręcąc z zadowolenia łebkiem :D
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: królik złodziej !! kradnie sucha karmę dla kota a nawet kurczaka !!
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 29, 2012, 19:34:19 pm »
Ja jak tylko odtworzę drzwi do mojego pokoju to mój czarny potworek szybko czmycha mi między nogami, zbiega po schodach i biegiem do kocich chrupek  :oh:

Hehehe Magda dobre :)

Offline SremoGirl

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1298
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Królisia
  • Pozostałe zwierzaki: Oscar
  • Za TM: Marjanek, Puszek
Odp: królik złodziej !! kradnie sucha karmę dla kota a nawet kurczaka !!
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 29, 2012, 19:40:33 pm »
U mnie jest to samo... Tylko że z psią karmą :) Ale mięsko też dobre... Naprawdę nie ogarniam mojego królika :D


Zapraszamy do naszej galerii :)

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: królik złodziej !! kradnie sucha karmę dla kota a nawet kurczaka !!
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 29, 2012, 19:42:57 pm »
głodne nie chodzą :P . Ją bardzo cieszy jak zrobi coś czego jej niewolno, skoro mam już gdzieś, że chodzi po półkach i gryzie dywan to postanowiła spróbować czegoś nowego....

no wlasnie, mua zwierz tez jest pelen zycia i jak wyleci z klatki to najpierw nie jedzenie tylko czy bylo jakies nowe przemblowanie, i czy cos sie zmienilo w mieszkaniu, jedzenie poczeka (no i nie ucieknie przeciez,ha) albo biegnac obok drugiego dziabnac go i w nogi, i jak tamten sie ruszy w pogon to wyjesc mu w tym czasie z miski ;-) oj u mnie tez ....
"wake (call) me when u need me" HALO 4