Autor Wątek: króliki w domu samotnej matki w Warszawie  (Przeczytany 25519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kucharz19

  • Gość
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 16, 2010, 18:58:24 pm »
Iwona, nie wiem czy widzisz, ale tam jest jedynie magazyn i różnego typu maszyny...! wyobrażasz sobie żeby w tej hali produkcyjnej spały kobiety?

PROSZĘ O PILNE UZUPEŁNIENIE ZGŁOSZENIA!

Magdalena28

  • Gość
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 17, 2010, 19:23:20 pm »
Witam w odpowiedzi na posty. W mailu który do państwa wysłałam pozostawiłam nr telefonu. Można było także napisać do mnie maila.. Następnie zrobiłam literówkę w nazwie ulicy mój błąd. Moi drodzy być może pod tym adresem jest zarejestrowanych kilka nazw stowarzyszeń monaru, ale sprowadza się to do zbiorowiska baraków. Telefon odłączony jest tam od dawna także nie ma możliwości żeby się dodzwonić. Kolejna sprawa baraki te mieszczą się koło budowy i kilku magazynów i proszę mi wierzyć, że w porównaniu do miejsca gdzie śpią te kobiety to te magazyny prezentują się całkiem dobrze. W przyszłym tygodniu prawdopodobnie we wtorek lub środę jadę tam podrzucić kilka rzeczy więc gdyby co mogę pokazać drogę lub zabrać autem. Co do pomysłu wysyłania tam pism nie uważam żeby to była dobra koncepcja bo biorąc pod uwagę kompletny brak kierownictwa(nie licząc jednej pani kierowniczki) sądzę, że to poprostu nic nie da. I szanowny Panie Michale nikt tu nie robi szumu... Jeżeli nie mogłam się do państwa dodzwonić i nie otrzymałam odpowiedzi na maila uznałam, że forum jest jedyną formą uzyskania pomocy.

Offline Anika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Kobieta
    • http://rysiek.wordpress.com
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 18, 2010, 10:03:55 am »
zwierzat sie pewnie zabrac nie da, ale moze zrobmy zrzute na ocieplona budke z sianem czy cos takiego?

Ania, Paweł, Czesław, Aj (FCR), a za tęczowym mostem... Docent (FCR) i Prezes (czarny baranek)

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 18, 2010, 12:13:43 pm »
Bardzo dobry pomysł. Ja się chętnie podzielę swoim sianem. Na ocieplenie, to to siano nie musi być chyba super jakości? Mogę skoczyć do marketu i kupić dodatkowo trochę tych tanich prasowanych. Pozostaje kwestia dostarczenia tych rzeczy. Obawiam się, że do środy się z tym nie ogarnę, ale pewnie budka też się do tego czasu nie pojawi.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Anika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Kobieta
    • http://rysiek.wordpress.com
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 18, 2010, 12:43:52 pm »
przyznaje sie bez bicia, ze wysiadam czasowo, ale jak SPK cos wgjasni - faktyczne miejsce pobytu uszysk, ich warunki, info o tym, czy przypadkiem nie moga byc wziete do srodka na zime - to ustalmy jak najszybciej wspolnie na forum wysokosc zrzuty i poprosmy ladnie (SPK?) o zakup i dostarczenie?
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2010, 12:46:56 pm wysłana przez Anika »
Ania, Paweł, Czesław, Aj (FCR), a za tęczowym mostem... Docent (FCR) i Prezes (czarny baranek)

Offline Anika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Kobieta
    • http://rysiek.wordpress.com
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 18, 2010, 12:46:02 pm »
Bardzo dobry pomysł. Ja się chętnie podzielę swoim sianem. Na ocieplenie, to to siano nie musi być chyba super jakości? Mogę skoczyć do marketu i kupić dodatkowo trochę tych tanich prasowanych. Pozostaje kwestia dostarczenia tych rzeczy. Obawiam się, że do środy się z tym nie ogarnę, ale pewnie budka też się do tego czasu nie pojawi.
mysle, ze takie siano sie nada na stowke, pod nie trzeba dac mnostwo gazet - rewelacyjnie izoluja.
Cholera, jak juz sie wszystko ustali, to jeszcze trzeba pomyslec chyba o granulacie normalnym, szczegolnie na zime...

http://allegro.pl/buda-dla-kota-xs-ocieplona-budy-dla-kotow-psa-i1245406473.html
http://allegro.pl/buda-dla-kota-ocieplona-producent-i1274253124.html
http://allegro.pl/anpol-buda-dla-kota-producent-ocieplona-i1275505166.html
pierwsza wydaje mi sie najrozsadniejsza...


//Bardzo proszę o nie pisanie kilku postów pod sobą i używaine opcji "Modyfikuj" :)--Blacky
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2010, 13:30:00 pm wysłana przez Anika »
Ania, Paweł, Czesław, Aj (FCR), a za tęczowym mostem... Docent (FCR) i Prezes (czarny baranek)

Magdalena28

  • Gość
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 18, 2010, 17:49:05 pm »
gdyby trzeba było cokolwiek podrzucić to nie ma problemu

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 18, 2010, 18:05:22 pm »
Bardzo podoba mi się ta 1 buda - jeśli będzie na nią zbiórka, to na pewno dam grosik. Sianko oczywiście też aktualne.
I może tym paniom też będzie troszkę milej, jak coś ładnego będą miały na podwórku. Może to niewiele, ale ja bym się uśmiechnęła patrząc na taką budkę.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 18, 2010, 18:24:20 pm »
Możnaby zaprojektować własną bude, z jakims tunelem przed wejściem, bardziej ocieploną stryropianem ze wszystkich stron i z mozliwoscia otwierania od gory w celu posprzatania, dodatkowo w srodku mozna by zrobic jakies komory powietrzne czyli quasi strych i tak samo sciany podwójne z powietrzem posrodku, zeby uzyskac wyzsza temperaturę, jesli sie w srodku zgromadzi kilka krolikow. czy ta buda dla kota nie jest za mala? nie wiem, ile tych krolikow jest, ale chyba kilka?

Proponuje, abysmy stworzyli projekt idealnej cieplej budy dla krolikow na zime, aby go wykorzystywac w przyszlosci w takich wypadkach i zeby podrzucic jakiejs firmie do produkcji.





Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 18, 2010, 19:44:20 pm »
Gdzies na forum jednak uzytkowniczka dawala projekt domku dla królików . Mozna go jakos zaadaprować dla celów budowy "budy" .. Chociaz wiecie co najprościej to moze zrobić taką budkę z pleksji (plastikowych płyt)? Pociąć płytę na odpowiednie kawałki, zrobić dobrą izolację, boki pospinać nitami i kątownikami i buda jak murowana .. Z drewnem moze byc za duzo zachodu. No chyba, ze chcecie kupić.

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline Anika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Kobieta
    • http://rysiek.wordpress.com
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 18, 2010, 19:53:37 pm »
jezeli macie kogos uzdolniongo manualnie w szeregach - no problemo. Jezeli nie, obawiam sie, ze czasu na bawienie sie w projekty moze byc malo. W nocy mamy juz minus. Ale najpierw trzeba wiedziec ile ich jest i czy sa...
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2010, 22:20:48 pm wysłana przez Anika »
Ania, Paweł, Czesław, Aj (FCR), a za tęczowym mostem... Docent (FCR) i Prezes (czarny baranek)

Magdalena28

  • Gość
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 18, 2010, 19:57:18 pm »
moi drodzy widziałam właśnie prognoze pogody i w czwartek ma w warszawie padac deszcz ze śniegiem. Czy ktoś z spk pojedzie do tego czasu zorientowac sie w sytuacji? i Panie Michale to jest ten adres CENTRUM SAMOTNYCH MATEK Z DZIEĆMI STOWARZYSZENIA „MONAR”
ul. Skierdowska 2, 03-054 Warszawa     Białołęka
tel. 814 00 43 przecież tam byłam...
Co do budy to świetny pomysł, ale tam trzeba też pomysleć o wymianie ogrodzenia bo to ktore jest nie zapewnia żadnego bezpieczeństwa. Mam cichą nadzieję, że może te dziewczyny zabraly jednak uszaki do domu. Jeżeli są pod dachem to dowóz jedzenia np dwa razy w miesiącu nie byłby dla mnie żadnym problemem

Magdalena28

  • Gość
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 18, 2010, 19:58:33 pm »
kiedy ja byłam były dwa

//Bardzo proszę o nie pisanie kilku postów pod rząd i używanie opcji "Modyfikuj"--Blacky
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2010, 09:17:21 am wysłana przez Blacky »

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 18, 2010, 23:55:30 pm »
wg mnie nie ma co kombinowac tylko im te króliki zabrac wytlumaczywszy, ze nie ma tam warunków na trzymanie ich na zewnatrz, wiecej zaplacimy za budę i kombinowanie z jedzeniem niz za chwilowe przetrzymanie ich w Animie do czasu az sie znajdzie dom tymczasowy, jesli to tylko dwa króliki.

Michał, czy pojechałbys tam do czwartku i dyplomatycznie zabral króliki?

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 19, 2010, 09:22:11 am »
Szkoda będzie zbierać im króliki. Ale jeśli nie ma wyjścia, to trudno.
Jeśli wróci sprawa budy, to ja ciągle zgłąszam chęć pomocy.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Anika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Kobieta
    • http://rysiek.wordpress.com
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 19, 2010, 09:49:29 am »
no to sprobujcie - jak sie uda je wziac, super (bo zima ma byc niezla...), jak nie - tez nadal deklaruje zrzute na bude.
Ania, Paweł, Czesław, Aj (FCR), a za tęczowym mostem... Docent (FCR) i Prezes (czarny baranek)

Magdalena28

  • Gość
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 19, 2010, 20:35:02 pm »
widzę ze z spk nie ma reakcji, jestem rozczarowana bo zaproponowałam nawet, że podwiozę na miejsce i nic. Ja jadę jutro po pracy czyli o 15. Jeżeli do tego czasu jednak ktos sie zdecyduje prosze napisac na adres magdalena813@wp.pl jezeli nikt sie nie zglosi napisze jak wroce co tam zastałam

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 19, 2010, 20:41:25 pm »
Madziu niestety nie każdy zagląda na forum regularnie.. :(

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Magdalena28

  • Gość
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 19, 2010, 21:01:41 pm »
no rozumiem tylko nie wiem co mam teraz robic??? jest zimno i jezeli zastane tam kiepska sytuacje to co??

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: króliki w domu samotnej matki w Warszawie
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 19, 2010, 21:06:41 pm »
Magdalena, ale czy oddadzą ci króliki bez problemu? Jeśli tak to czy możesz ich zabrać do siebie chociażby na DT? Mam nadzieję, że jednak ktoś z SPK z Warszawy odezwie się do Ciebie, a próbowałaś jeszcze raz zadzwonić do kogoś ze SPK?