Autor Wątek: Najlepsze granulaty na rynku  (Przeczytany 1000351 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

basia.dc

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 17, 2006, 20:15:43 pm »
Mojemu Kubusiowi bardzo smakuje Cuni Complete, a wczesniej jadł Duo Cuni, więc chyba jest to smaczny granulat.  :)

Tygrysek

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 19, 2006, 11:49:28 am »
Kupiłam Cuni Complete...ponieważ posiadam też dwie świnki morskie kupiłam i wersję dla świnek i coś mi się tu nie podoba...te granulaty nie różnią się absolutnie NICZYM! Ani składem, ani wyglądam, po poprstu niczym...a przecież wymagania żywieniowe świnek i królików się różnią...miejscami dość znacznie... W przypadku Granulatów z serii Duo różnica była wyraźna...

naomi19

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 19, 2006, 13:48:23 pm »
O przepraszam :) Ja tam widzę granulki: czerwone, żółto- pomarańczowe i zielone. Nie szaro-zielone jak Alex.

Offline gaber

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 350
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 20, 2006, 12:10:21 pm »
Cytat: "Tygrysek"
Kupiłam Cuni Complete...ponieważ posiadam też dwie świnki morskie kupiłam i wersję dla świnek i coś mi się tu nie podoba...te granulaty nie różnią się absolutnie NICZYM! Ani składem, ani wyglądam, po poprstu niczym...a przecież wymagania żywieniowe świnek i królików się różnią...miejscami dość znacznie... W przypadku Granulatów z serii Duo różnica była wyraźna...


Przynajmniej jest wit. C??
"Żyje się tylko raz, ale jeżeli żyje się dobrze - ten raz wystarczy"

                                              Benjamin Franklin

bonnie_blue

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 21, 2006, 07:11:24 am »
Tam sa rozne kolory granulek ale pisza, ze w sklad wchodza min. warzywa. Za te cene nie popwinni oszukiwac (Bobi wcina swoje 1/2 lyzeczki az mu sie uszy trzesa :lol )

Offline Kate

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 163
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 21, 2006, 22:17:22 pm »
Cytat: "naomi19"
O przepraszam :) Ja tam widzę granulki: czerwone, żółto- pomarańczowe i zielone. Nie szaro-zielone jak Alex.

A jednak... a już myślałam, że to tylko moja wyobraźnia ;-)

Bonnie_blue, nikt przecież nie mówi, że oszukują. Domyślam się, że na opakowaniu tego Cuni Complete nic nie wspominają o ewentualnych barwnikach ani o tym, że karma jest super naturalna (albo "holistyczna")? To, że zawiera jakieś śladowe ilości warzyw nie oznacza, że nie może zawierać barwników. Więc trudno mówić o jakimś oszustwie, to już raczej sprawa klienta, co sobie pomyśli. I jeżeli ten granulat w rzeczywistości wygląda tak jak na zdjęciu, to moim zdaniem jest sztuczny.

Jeszcze co do Alexa, to dla mnie on po prostu śmierdzi, a moja Zuzia nawet go nie ruszyła :hmmm

Nie wiem czemu, ale Duo Cuni też nie chciała jeść - szkoda, bo ma dobry skład i ładnie wygląda (dość naturalnie).

Offline kinia79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 22, 2006, 00:13:48 am »
Cuni Complete zawiera ekstrakt z juki i nagietka co nadaje odpowiedni kolor ;)

Mya

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 22, 2006, 18:04:07 pm »
To tylko zdjecie, zrobione w sztucznym swietle lampy. Nie odzwierciedla zupelnie naturalnie tych kolorow. Jak dla mnie Cuni Complete wyglada o wiele bardziej "zdrowo", niz Cuni Duo, tamten jest za bardzo sprasowany, a w Cuni Complete widac nawet wlokna i zdbla.

Offline kinia79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 22, 2006, 20:26:18 pm »
Moje uszatki też za nim przepadają :)

Bastila

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 25, 2006, 13:29:42 pm »
A u mnie Cuni Complete ma taki szarawy kolor w większości i nie wygląda na to, żeby tam były barwniki. Poza tym po co ta firma miałaby koloryzować granulat? Oni i tak mają takie obroty, że nie muszą upiększać swoich pokarmów.

Joanna1991

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 28, 2006, 00:29:57 am »
Cytat: "Bastila"
Poza tym po co ta firma miałaby koloryzować granulat?


Koloryzować moze po to by zachęcić klientów alew ja tam mpozostaje przy granulatach Vitapol

Mya

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 28, 2006, 12:02:58 pm »
Akurat jesli chodzi o Vitapol, to nikt nie jest w stanie przekonac mnie, ze jest lepszy od Versalelagi...

bonnie_blue

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 28, 2006, 12:21:14 pm »
Ja uwazam ze ten ranulat 9Cuni CVomplete) jest duzo lepszy od granulatu np. alex. Tutaj mam podany sklad a w Alexie nie (na maile producent nie odpowiada :/ ). Dodatkowo granulat lepiej wyglada (nie jakies sprasowanie nie wiadomo co tylko dokladnie widac wlokna traw). A te kolorki to kwestia wyciagu z nagietka i yuki :)

naomi19

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 28, 2006, 20:15:33 pm »
bonnie- pisałam Ci już na innym forum, że mi z alexa odpowiedzieli tylko dlatego, że byłam zainteresowana zakupem u nich, a na moje pytanie o skład granulatu po prostu chamsko nie odpowiedzieli! To nie jest poważne traktowanie, a na Twoje maile w ogóle nie odp, to już szczyt. Choć co do koloru, to nie wiadomo, skąd on jest, w jakiej mierze z wyciągu naturalnego, a na ile z chem. Tego się nie dowiemy moim zdaniem. Ale dochodzi jeszcze kwestia ceny. Moja je dużo jak na razie granulatu i mogę jej podawać ten Cuni Complete tylko w formie przysmaku, nie jako jedyny granulat.

bonnie_blue

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 28, 2006, 20:37:36 pm »
Cytat: "naomi19"
Ale dochodzi jeszcze kwestia ceny. Moja je dużo jak na razie granulatu i mogę jej podawać ten Cuni Complete tylko w formie przysmaku, nie jako jedyny granulat.

dokladnie. Twoja Bunia ma tyle energii ityle je ze chyba bys zbankrutowala na granulacie  :oh:  Jak przyjade do Ciebie to przywioze troche tego granulatu  to go sobie zobaczysz (jak dla mnie prezentuje sie super bo nie jest taki sprasowany jak Alex) :)

Magdi

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #115 dnia: Wrzesień 12, 2006, 18:38:02 pm »
powiem tak cuni komplit jak dla mnie jest fantastyczny , królik dał by sobie za niego ucho "uciąć"  . poza tym według mnie ma rewelacyjny skład 0,9 % wapń i 20 % błonnik jak dla mnie super.
Bardzo serdecznie polecam .

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #116 dnia: Wrzesień 12, 2006, 20:23:16 pm »
Moje "zwyklego" Duo Cuni nie lubieja :( (zamowilam z sklepu  internetowego).Niestety chcialabym aby jadly Duo Cuni Complete(jest podobno bardziej lubiany niz" jego poprzednik") :P   ale w mojej ok. nigdzie nie ma,a w sklepach zoologicznych w mojej miejscowosci nie chca zamowic bo twierdza,że nie ma w ich hurtowniach.Nie chcialabym zamawiac przez internet bo przesylka drozsza od granulatu :( Czy kto nie wie gdzie mozna dostac ten granulat,ok.  Poznania,Kalisza, Pleszewa?
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

bonnie_blue

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #117 dnia: Wrzesień 13, 2006, 12:22:12 pm »
Reniaw. Jak chcesz to ja Ci przesle troche. zobaczysz jak smakuje krolom :) U mnie kosztuje 8 zl, wiec gdyby smakowalo to moge przesylac (jesli nie znajdziesz nigdzie w poblizu :)  )
Jak cos to pisz na PW

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #118 dnia: Wrzesień 13, 2006, 13:57:26 pm »
Dzieki napisze na P.W :bukiet
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #119 dnia: Wrzesień 13, 2006, 14:46:19 pm »
bonnie_blue napisalam Ci na P.W. ale nie ma pojecia czy doszlo :/ Nie ma w wiad. wyslanych :wow  napisz mi ,czy dostalas
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein