Autor Wątek: Najlepsze granulaty na rynku  (Przeczytany 1000204 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elodi

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 02, 2006, 22:36:40 pm »
A tak w ogóle to chyba napiszę do nich, żeby poprawili polskie tłumaczenie. Zachwalamy na forum ich granulat, a oni ciągle nam mieszają w głowach z tym wapniem  :zdenerwowany

Bastila

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 03, 2006, 10:27:25 am »
Akurat na tym opakowaniu jest błąd bardziej zauważalny ;) bo jest napisane "zapń 8%, wapń 0,9%" ;) więc wiadomo, żę czegoś takiego jak zapń nie ma i że to jest błąd :) Poza tym na stronie Versele-Laga jest podany skład tego granulatu i tam jest wszystko poprawnie napisane;)
A co do Duo Cuni to mój Filip tego coś za bardzo nie chciał jeśc, ale jak już nie miał wyjścia i innego granulatu w misce, to zjadł Duo Cuni :P Tak samo było z Miśką. Ona nie przepada za tym granulatem, ale jak nie było niczego innego, to jadła granulat :P Akurat mam dwa króliki, które lubią jeść granulat ;) Szkoda tylko, że ten jest taki drogi, ale bunnys też jest drogi, za 1,5 kg około 30 zł jest, a za taki jeden dostępny w Polsce (u mnie w mieście akurat nie ma go nigdzie) za 1 kg płaci się jakieś 17 zł, więc wydaje mi się, że ta cena wcale nie jest jakaś wygórowana. Za dobre trzeba zapłacić więcej niestety. Jeśli wprowadziliby opakowanie po 2,5 kg, to wtedy pewnie troszkę by to taniej wyszło, niż kupowanie opakowani 0,5 kilogramowych (wiadomo, że w cenie jest opakowanie i takie tam ;) )

bonnie_blue

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 03, 2006, 17:07:04 pm »
No tak. Tylko, ze gdybym miala do wyboru kupic o,5 Alexa i 3 opakowania ziol Zuzali albo 0,5 kg innego granulatu (11 zl + przesylka bo u mnie takich nie ma) to wole ten pierwszy zestaw :)
Chociaz teraz juz nie mam takich zmartwien, bo nie daje granulatu w ogole :)

Gizelciaaa

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 18, 2006, 11:55:18 am »
Więc będę musiała zamawiać granulat przez internet bo dostęony w moim sklepie jest  Vitapola z lucerna... :/

Offline gaber

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 350
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 19, 2006, 09:20:57 am »
Ja nie wiem co się dzieje z Krakowem - przecież to spore miasto, a ja zwiedziałam na prawdę bardzo wiele z tutejszych sklepów zoo i Cuni Duo nikt nie ma, Alex znalazłam w jednym sklepie (z tymże sprzedają przeterminowany!!!  :/  ). Vitapolu nie daję - ma za słaby skład.

W związku z pwyższym kupuję Cuni Duo przez internet (średnio co 3 miesiące).


Jak ktoś zjadzie ten nowy Cuni w jakimś internetowym zoologicznym to piszcie!!!  :DD
"Żyje się tylko raz, ale jeżeli żyje się dobrze - ten raz wystarczy"

                                              Benjamin Franklin

Gizelciaaa

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 23, 2006, 17:03:34 pm »
gaber, Mogłabyś podać stronę internetową Sklepu Zoologicznego w którym kupujesz granulat Cuni Duo  była bym Ci wdzięczna ;)

Anula_1960

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 23, 2006, 21:31:25 pm »
http://www.gryzonie.kankan.pl/zamowienie.htm ja kupuję CUNI DUO pod tym adresem

Anula_1960

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 23, 2006, 21:31:50 pm »
http://www.gryzonie.kankan.pl/zamowienie.htm ja kupuję CUNI DUO pod tym adresem

naomi19

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 25, 2006, 22:04:53 pm »
Przepraszam, że tak nie na temat, ale po prostu nie mogę- Gizelcia- ale masz boskiego królika. No normalnie fantastyczny :)

Szczezuja

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 26, 2006, 11:46:25 am »
A u nas młoda odkąd dostaje zieleninkę to po granulat sięga w ogóle w ostateczności... mam nadzieję że to nie problem :hmmm bo czy granulat ma coś, czego ona nie ma w sianie i zielonym? Dopóki nie jadła zieleniny, na odgłos sypania granulatu przybiegała radośnie z drugiego końca pokoju, a teraz najwyżej łaskawie kilka pałeczek na raz schrupie. No ale na zabiedzoną nie wygląda, więc się specjalnie nie martwię.

Generalnie Duo Cuni ma cały czas w miseczce, i sianko też non stop, a i tak od rana potrafi taką robić nieszczęśliwą minę pod tą lodówką, jakby głodzona jakoś nieludzko była... teraz to już nawet w zielsku przebiera, na początku szamała wszystko co się jej dawało... a dziś bez kawałka marchewki dnia nie zacznie i gdy tylko udaję, że o tym nie wiem, to taką pokrzywdzoną zgrywa że aż hej :rotfl2

Offline weraw85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 263
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 28, 2006, 06:28:23 am »
ja mojemu kupuje Duo Cuni w sklepie Animalia - 9zeta za 1kg a za przesylke place 5zl, albo wcale jak chce mi sie jechac;) oto stronka http://animalia.pl/produkt.php?kat=105&id=3587

Gizelciaaa

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 04, 2006, 20:52:23 pm »
naomi19,  Dziękuje zawsze wydawało mi się, że jest taki zwyczajny. Może zauważyłaś jak na jego dupce zwisa faudka tłuszczyku:)

Moniuta

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 05, 2006, 09:23:09 am »
bardzo ładne imię BUNIaczek oczywiście królik też :)

bonnie_blue

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 05, 2006, 12:26:48 pm »
Bobi jednak musi jesc granulat  bo bez jest stale glodny  :oh:
Czy moglby mi ktos wyslac ten Cuni Complete?? Bo u mnie nigdzie nie ma, w wysylkowej sprzedazy tez nie :(
Jak cos to dogadamy sie na pw :) Z gory dziekuje  :*

Bastila

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 05, 2006, 14:01:56 pm »
bonnie_blue, a masz gdzieś sklep Kakadu? Ten taki z sieci Kakadu? Tam tego Cuni Complete jest dużo, tylko że kosztuje 15 zł.

Mya

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 05, 2006, 14:14:47 pm »
A ja wczoraj kupilam Cuni Complete w Kakadu w Galerii Dominikanskiej we Wroclawiu za 11 zl :) Ale to bylo ostatnie pudelko... Mam nadzieje, ze beda jeszcze sprowadzac, a nie ze to byl taki jednorazowy rzut. Torka dostawala wczesniej Duo Cuni, ale tak jadla bo jadla bez smaku, ale ona to wszystko moglaby chyba wciagnac ;) A teraz wcina Cuni Complete az jej sie uszy trzesam, tak jej smakuje.

Bonnie_blue, chetnie bym Ci pomogla, ale jutro wyjezdzam na wakacje. Nie wiem, czy taka propozycja jest na miejscu i czy bedziesz zainteresowana, ale gdybys potrzebowala Cuni Complete we wrzesniu, to mozemy sie jakos umowic.

basia.dc

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 05, 2006, 17:26:30 pm »
U mnie w Opolu Cuni Complite kosztuje 9,70 zł. W poniedziałek chyba sobie go kupie, bo jak narazie to karmię Kubusia Cuni Duo.  :)

bonnie_blue

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 05, 2006, 19:46:02 pm »
U mnie nigdzie nie ma ani Cuni Duo ani Cuni Complete ;(   a zalezy mi strasznie zeby Bobek jadl granulat o obnizonej zawartosci wapnia.

Bastila

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 05, 2006, 22:02:56 pm »
Mya, ja kupowałam Cuni Complete w tym samym miejscu, co Ty, ale za 15 zł  :nie_wiem

Bastila

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 05, 2006, 22:15:46 pm »
Bonnie_blue... można jeszcze zrobić coś innego... wejść na stronę Alexa i wysłać do nich zaytanie, ile w Alexie jest % wapnia, coś mi się wydaje, że niewiele... A Alex masz dostępny z tego co pamiętam, no i jest o połowę tańszy... Nie znalazłam na żadnej stronie dokładnego składu tego granulatu, ale możnaby do nich napisac i się zapytać. Powinni wiedzieć ;)