Autor Wątek: Najlepsze granulaty na rynku  (Przeczytany 1010356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arya

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #220 dnia: Październik 05, 2007, 20:22:12 pm »
No co wy  :wow
Jka mojemu daje np. rano łyzke i ciut stolową granulatu, to po 10 minutach przychodz ei nic nie ma  w misce ;)

naomi19

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #221 dnia: Październik 05, 2007, 20:29:05 pm »
Cytat: "Ola_Krk"
Ojej... ale im ten Wildlife smakuje! Cuni to tak leżało w miseczce, bo maluchy jadły jak już bezwzględnie musiały. Wildlife jak im dałam o 9 to o 13 już nie było. A Cuni często jeszcze zostaje do kolacji trochę. :)

Chyba o wiele za dużo sypiesz granulatu, dorosłe króliki nie mogą mieć granulatu dostępnego cały dzień. Dajesz 1-3 razy dziennie małe ilości. Cały dzień to mogą w misce leżeć zioła, sianko, gałązki czy nawet zielenina.

Arya

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #222 dnia: Październik 07, 2007, 13:27:15 pm »
Ja mam do Was pytanie - czy mozna w jakims sklepie zoologicznym na internecie kupić Alex'a ( najlepiej 0,5 kg ) , tylko nie podawajcie mi twojzwierzak.pl bo tam wychodzi drogo przesyłka, masakra :/ A może w Krakowie jets gdzieś taki sklep gdzie moge dostać Alexa ?

mycha_85

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #223 dnia: Październik 07, 2007, 15:52:49 pm »
Tez jestem ciekawa co myslicie o granulacie Witte Molen..?

Podaje bezposredni link:
http://animalia.pl/produkt.php?id=8334

Arya

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #224 dnia: Październik 07, 2007, 16:21:39 pm »
Mycha, też o niego pytałam :P Wg. mnie nie jest on idealny, do Duo Cuni czy Cuni Complete mu daleko ale na pewno jest lepszy od Vitapolu itd., byłby nawte może bdb gdyby nie ilość białka...

Ola_Krk

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #225 dnia: Październik 07, 2007, 20:58:52 pm »
Cytat: "naomi19"
Cytat: "Ola_Krk"
Ojej... ale im ten Wildlife smakuje! Cuni to tak leżało w miseczce, bo maluchy jadły jak już bezwzględnie musiały. Wildlife jak im dałam o 9 to o 13 już nie było. A Cuni często jeszcze zostaje do kolacji trochę. :)

Chyba o wiele za dużo sypiesz granulatu, dorosłe króliki nie mogą mieć granulatu dostępnego cały dzień. Dajesz 1-3 razy dziennie małe ilości. Cały dzień to mogą w misce leżeć zioła, sianko, gałązki czy nawet zielenina.



Daję po 2 płaskie łyżki stołowe "na głowę". Nie uważam, żeby to było jakoś strasznie dużo.

naomi19

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #226 dnia: Październik 07, 2007, 21:29:42 pm »
Ola widocznie za dużo, skoro nie zjadają, lepiej dawać systematycznie. Ja daje mniej granulatu dziennie.

Arya

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #227 dnia: Październik 07, 2007, 22:15:29 pm »
O własnie, Ola_Krk, w jakimś temacie pisalaś, ze w krk łatwo dostać Alexa, a ja się z nim nie  spotykam... :P

Ola_Krk

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #228 dnia: Październik 08, 2007, 09:51:23 am »
Na pewno jest w zoologu na batorego. Przez jakiś czas mieszkałam na przeciwko i zawsze tam go kupowałam.


Co do ilości to problem zniknął, bo już zjadają wszystko szybko. Może im Cuni nie smakuje?
:)

Arya

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #229 dnia: Październik 08, 2007, 18:09:08 pm »
Aha. Ja kurcze, chyba spróbuje Alex'a bo CC mojemu Łatkowi zaczyna brzydnieć  :/

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #230 dnia: Luty 05, 2008, 21:29:26 pm »
Cytat: "Basia"
ja znajduje aleska tylko w 2 sklepach w poblizu. cena zalezy - od 4,50 do 5,50


halo halo, gdzie można w Kraku dorwać Alexa?

[ Dodano: Wto Lut 05, 2008 11:19 pm ]
aha, doczytałam..Oluś, ja nie widziałam Alexa na Batorego, ale jeszcze sprawdzę. Ostatnio kupiłam zajęcom tego Wildlife'a i strrrasznie im smakował :wow  rano i wieczorem gdy wyciągałam worek z szafki to sceny dantejskie się odbywały :oh: Zając wdrapywał mi się na kolana i wchodził do torebki z granulatem a Mysza wyrywała mi miskę :hahaha
no i teraz nie wiem, co kupić...czy znów tego Wildlife'a czy może wypróbować Alexa (o ile znajdę) czy powrócić do Duo Cuni :hmmm
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Mivhal14

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #231 dnia: Luty 06, 2008, 17:31:44 pm »
Witam mam pytanie może nie na temat . Ile razy dziennie dajecie granulat i w jakiej ilości
 ??  ??  ??  ??  ??  ??

Proszę o pomoc :DD

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #232 dnia: Luty 06, 2008, 17:50:52 pm »
wszystko zależy od wielkości królika no i ilosci zieleniny i warzyw, jakie dostaje..
standardowo 1-2 łyżki 2 razy dziennie na łeb.
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Mivhal14

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #233 dnia: Luty 06, 2008, 18:01:54 pm »
A czy ktoś wie cz w Złotych Tarasach w sklepie KAKADU można dostać Duo cuni i Duo Complet. W jakiej cenie???

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #234 dnia: Luty 06, 2008, 18:55:43 pm »
ja tam kiedys kupilam. cena okolo 13 zl

[ Dodano: Sro Lut 06, 2008 6:58 pm ]
w Olsztynie na ul Warszawskiej, naprzeciwko jednostki wojskowej masz hurtownię zoologiczną
(tam gdzie stacja benzynowa) - ostatnio kupilam tam granulat Wildlife premium rodent food za 12 zl ( 2 kg)
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

naomi19

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #235 dnia: Luty 06, 2008, 19:57:19 pm »
Cytat: "Jadwinia"
i teraz nie wiem, co kupić...czy znów tego Wildlife'a czy może wypróbować Alexa (o ile znajdę) czy powrócić do Duo Cuni :hmmm

Ja bym kupiła obydwie karmy i stosowała wymiennie, zawsze to jakies urozmaicenie.

Mivhal14

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #236 dnia: Luty 06, 2008, 20:07:40 pm »
A czy w tej hurtowni w Olsztynie jet DUO CUNI i DUO COMPLET???

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #237 dnia: Luty 06, 2008, 21:07:11 pm »
nie widziałam, ale może jak poprosisz to sprowadzą. sprostowanie : duo cuni i  cuni complete (firmy versele - laga)
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #238 dnia: Luty 09, 2008, 12:24:56 pm »
Mivhal14, chodzi Ci o Złote Tarasy, to centrum handlowe w Warszawie ??  Bo jestes z Olsztyna, wiec nie bardzo rozumiem :/  Jesli tak to mozna tam kupic i Cuni Duo i Cuni Complete w cenie 12, 20 zł
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Mivhal14

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #239 dnia: Luty 09, 2008, 12:39:41 pm »
Tak jestem z  Olsztyna. Ale w Olsztynie nie mogę nigdzie dostać tego granulatu, a w Wawie co najmniej raz w tygodniu jest moja mama i dlatego te pytanie o Złotych Tarasach.  :PP       :PP