Autor Wątek: SPK poszukuje...  (Przeczytany 7180 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jan_Kreisler

  • Gość
SPK poszukuje...
« dnia: Wrzesień 13, 2004, 17:59:45 pm »
Obecnie poszukujemy:
- osoby odpowiedzialnej za stworzenie strategii medialnej i kontakty, głównie z gazetami lokalnymi, pozwalającej stworzyć pozytywny i trwały wizerunek organizacji. Preferowani kandydaci to studenci wydziału dziennikarstwa, pracownicy działów PR itp. Idealną sytuacją byłoby posiadanie przez kandydata uszatka. Gotowi jesteśmy zaoferować w zamian dokument potwierdzający wykonywanie w/w pracy społecznej na rzecz SPK. Praca ta wymagałaby od kandydata zapisania się do SPK i rzetelnego wykonywania obowiązków do konńa kadencji obecnego zarządu.

- grafików do projektowania i wykonywania prac ?do druku?, ?do internetu? oraz dokumentów pdf (znajomość Adobe Photoshop/Acrobat/Illustrator, QuarkXpress wersja Macintosh lub PC

- osób tworzących strony internetowe, pracujących w standardach określonych przez osoby obecnie wykonujące te prace, znajomość Flasha mile widziana.

Kicia

  • Gość
SPK poszukuje...
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2004, 22:49:38 pm »
Nad tą grafiką bym mogła się zastanowić... Działam w programach takich jak Adobe Photoshop i Paint Shop Pro 8 :)

Jan_Kreisler

  • Gość
SPK poszukuje...
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2004, 18:50:27 pm »
Osoby ktore nie spelniaja wymagan wymienionych w ogłoszeniu sa rowniez mile widziane. Ciekawe pomysly na plakaty, broszurki itd prosze opisywac na forum lub  przesylac do mnie spk1@o2.pl( po wcześniejszym kontakcie).

Nasze wymagania co do plakatow
- format A4
- 150 dpi
- druk realizowany bedzie w CMYK ale dla potrzeb sieci prosze wersje koncowa zapisac do RBG w JPG

W pracach wektorowych fonty prosze zamienic na krzywe, a prace z Corela eksportować do EPS-a.

Prace rozsyłane "na ogłoszenia" najczęściej robione sa w Wordzie

Martulkaa

  • Gość
SPK poszukuje...
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2004, 18:55:38 pm »
Jeśli miałabym photoshopa to jestem w stanie szybko się go nauczyć ... znam dobrze paint shop pro 7 oraz do animacji animation shop .

Na acrobat Reader wogóle sie nei znam .


[J-K cenzura]

dopisek :

umiem tworzyć strony internetowe ....

Agami

  • Gość
SPK poszukuje...
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 15, 2004, 18:30:47 pm »
Ja właśnie uczę się obsługiwać Photoshopa, Paint Shop Pro i Adobe Reader.  :?  Jak już opanuję tę umiejętność to może się do czegoś przydam. W Paint Shop Pro trochę się orientuję, w Animation Shop tez.  :wink: Dosyć dobrze znam HTML.  :D

Ania

  • Gość
SPK poszukuje...
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 15, 2004, 18:35:13 pm »
ja znam dobrze Adobe Phostoshop, no i html