Autor Wątek: strupki?  (Przeczytany 2903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
strupki?
« dnia: Maj 03, 2010, 10:46:09 am »
Hej,
przed chwilą skończyłam poranny przegląd zajączka. Drapałam go po policzkach i właśnie na policzkach znalazłam strupki, takie żółtawe. Są rozmieszczone symetrycznie , po dwa na każdym policzku. Co to może być??? Oczywiście jutro biegnę do wetka, ale czy to mogą być pozostałości po wąsach? No nie wiem sama, kombinuję z czego to się mogło wziąć. Czy jakaś właścicelka pana zająca mogłaby sprawdzić, czy jej maluch nie ma czegoś podobnego??

Asica

  • Gość
strupki?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2010, 11:46:44 am »
A czy mogłabyś zrobić tego zdjęcie, to mogłoby ułatwić nam sprawę...

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
strupki?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2010, 11:55:44 am »
niestety dzis nie mam jak zrobić zdjęcia :( to mogłaby być ranka bo zabawie gałązkami, ale to jest symetryczne , po obu stronach pyszczka po dwa strupki, to mnie dziwi

nuka

  • Gość
strupki?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2010, 12:00:38 pm »
Dziewczyny, niedawno był taki wątek na forum. Nie pamiątam kto pisał. Poszpera ktos w wolnym czasie?
Ja bedę późnym wieczorem dopiero, stąd ta moja prośba.

Offline Tusia13_89

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Płeć: Kobieta
    • Moja miość :*
strupki?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2010, 19:43:44 pm »
Pieszczoch - na zawsze w moim sercu ;*

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8009.0

"Nawet między zwierzętami nie znajdziesz tak podłych bydląt jak ludzie"

nuka

  • Gość
strupki?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2010, 20:07:59 pm »
Tusia13_89, dzięki ale to nie te watki.

Znalazłam http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?t=8198&highlight=krosty++policzkach

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
strupki?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 03, 2010, 20:16:54 pm »
dziękuję Wam bardzo, to raczej taki przypadek , jak opisany w ostatnim linku...Przejdę się jutro do wetka, to napiszę co wymyśliła...Królik nie wygląda na chorego, dotykanie go w tym miejscu też nie wywoływało w nim bólu, więc mam nadzieję, że to nic poważnego. Dzięki za pomoc  :DD

[ Dodano: Wto Maj 04, 2010 6:11 pm ]
kurczę dziś lecznica zamknięta chyba, od kilku godzin nikt nie odbiera telefonu. Pogoda też nie za specjalna , żeby targac królika . Spróbuję się jutro zapisać do polecanej przez wiele osób p. Wojtyś, z tego co pamiętam to przyjmuje gdzieś na pradze, będzie blisko. Nie dają mi spokoju te strupki  :bejzbol

[ Dodano: Wto Maj 04, 2010 7:10 pm ]
Jadę jutro do Ogonka na Bemowie. Może ktoś tam był? Jaka opinia??

[ Dodano: Sro Maj 05, 2010 10:32 pm ]
no i po wizycie
Wetka powiedziała, że strupki to efekt drapania, swędzi bo coś wycieka  z oczu (oczy ma Closter już od pewnego czasu zaczerwienione, leczony był antybiotykiem ale nie pomogło). W związku z tym jesteśmy umówieni do okulisty w Ogonku na piątek.