Autor Wątek: [SPRZEDAM] Wyprzedaż różności u Doris - fundusze na Pyzę  (Przeczytany 2738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
[SPRZEDAM] Wyprzedaż różności u Doris - fundusze na Pyzę
« dnia: Kwiecień 26, 2013, 14:28:11 pm »
Witajcie
Obecnie zbieram pieniążki na sporą partię żwirku oraz jedzenie dla mojej Pyzy, dlatego mam Wam do zaoferowania kilka zbędnych rzeczy z mojej szafy :)
Gorąco polecam :)

1. Bardzo ładna bluzeczka firmy Quiosque, praktycznie nowa. Miałam ją na sobie tylko raz. Cieniutka, idealna na upalne lato. Bluzka jest w kolorze jasnego groszku a pod spodem ma jeszcze jakby drugą, białą - podwójne ramiączka.  Rozmiar 40
10 zł + koszty przesyłki


2. Dwa  ładne biustonosze w kolorze ciemnej czekolady. Biustonosze są nowe, nie mierzone ani nie noszone, z metkami, na oryginalnych wieszaczkach. Różnią się między sobą tylko haftem na miseczkach. Oba biustonosze są w rozmiarze 80B
Cena jednego biustonosza 5 zł + koszt przesyłki



3. Śliczne, czerwone kapciuszki z podeszwą antypoślizgową. W zupełności zastąpią tradycyjne kapcie. Są ciepłe, wełniane, z wyszytą postacią z bajki.
Kapciuszki są nowe ale bez metki. W ogóle nie używane.
Długość wkładki 19,5 cm
Rozmiar kapci S
Cena kapci 8 zł + koszt przesyłki


4. Niewielka, prostokątna, sztruksowa torebka w kolorze czarnym. Torebkę użyłam kilka razy, nie jest nigdzie przetarta ani zniszczona (przechowywałam ją w szafie). Torebka jest zapinana na zamek, w środku oprócz głównej komory, znajdują się dwie mniejsze kieszonki. Wejdzie do niej format A4 (na styk).
Cena: 10 zł + koszt przesyłki


5. Książka "Pachnidło"
   8 zł + koszt przesyłki


6. Książka "Kod Leonarda Da Vinci"
   10 zł + koszt przesyłki


Zapraszam! :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2013, 14:34:02 pm wysłana przez Doris »
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: [SPRZEDAM] Wyprzedaż różności u Doris - fundusze na Pyzę
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2013, 12:02:07 pm »
Ponieważ wszystkie te rzeczy przeznaczyłam na licytację dla sopockich uszaków, proszę o zamknięcie tego wątku.
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [SPRZEDAM] Wyprzedaż różności u Doris - fundusze na Pyzę
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2013, 20:07:35 pm »
Informacja!

Od dnia 13 sierpnia 2013 roku informujemy, że nowy Zarząd SPK postanawia rozpocząć egzekwowanie regulaminu forum. W związku z zapisem w dziale IV. Zakazy punkt 18: prowadzenia zbiórek pieniężnych oraz aukcji lub sprzedaży charytatywnej bez zgody Zarządu Stowarzyszenia; - zakazuje się zbiórek pieniężnych, aukcji czy sprzedaży charytatywnej bez zgody Zarządu - w drodze wyjątku osoby prywatne sprzedające prywatne rzeczy/usługi w dziale Giełda Użytkowników (bez publicznego podawania numeru konta),a gdzie zebrane środki nie będą przekazywane na rzecz organizacji, zgodę otrzymują z góry bez konieczności mailowego wnioskowania o zgodę. Fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje mają obowiązek zawnioskowania o zgodę na adres email: zarzad@kroliki.net . Wszelkie posty czy tematy założone od 13 sierpnia 2013 zawierające niedozwoloną treść bez zgody zarządu będą usuwane.