Autor Wątek: Lecznica 24h Wrocław  (Przeczytany 4416 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eMu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Płeć: Kobieta
Lecznica 24h Wrocław
« dnia: Lipiec 13, 2012, 11:02:18 am »
Nie znalazłam na forum takiego tematu, dlatego informuję, że na ul. Krzywoustego we Wrocławiu (dokładnie między Koroną a pl. Kromera-zaraz za salonem bodajże Volkswagena) powstaje nowa klinika weterynaryjna czynna przez 24h. Nie wiadomo, czy będzie tam dostępny króliczy wet, ale nóż widelec :) Poza tym, w razie nagłych wypadków zawsze się przyda :)

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Lecznica 24h Wrocław
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2012, 11:33:07 am »
Będę miała blisko - chociaż patrząc ile czasu ona powstaje to coś czuję, że nic z niej nie będzie :P

Offline Tynuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2179
  • Płeć: Kobieta
    • Facebook
Odp: Lecznica 24h Wrocław
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2012, 11:40:11 am »
Ode mnie daleko... ale może coś porządnego z tego będzie.

A tak korzystając z tego, że czytają ten wątek dziewczyny z Wrocławia to proszę poczytać o tu:
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13396.40.html

Offline Tuberoza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 516
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lecznica 24h Wrocław
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2012, 21:50:11 pm »
Na Krzywoustego 105 powstaje nowa klinika Niedzielskiego.Z tego,co wiem,gabinet na Komandorskiej też zostaje.Nową klinikę otwierają we wrześniu .Raczej króliczego weta nie będzie,bo dr Kasia Pieczaba wyjechała do USA.Nie wiem jeszcze,czy dr Pasikowska będzie przyjmować w nowej klinice,a to ona zastępuje dr Pieczabę.Pozostali lekarze z tej kliniki w ogóle nie znają się na leczeniu królików.
Odnośnie tego pieska,to nie dziwi mnie,że uciekł,skoro w klinice lekarze ciągle zostawiają drzwi otwarte na oścież(wejściowe i do gabinetu).Przyznam,że mnie to nieraz denerwuje.Bardzo współczuję właścicielce pieska.