Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10
11
Pozostałe / Odp: młody królik
« Ostatnia wiadomość wysłana przez joac dnia Styczeń 14, 2018, 10:56:32 am »
Witaj! Ech, kolejny maluch za wcześnie wzięty od matki, do tego kupiony :]
Tak, dawaj granulat (cuni complete junior lub beaphar nature junior), siano, a do tego koniecznie kup suszki dla niego (mniszek, babka lancetowata, babka szerokolistna, pokrzywa). Maluch rośnie i musi sobie zbudować kościec, a w suszkach jest dużo wapnia.
12
Pozostałe / młody królik
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Afrykabum dnia Styczeń 13, 2018, 22:55:59 pm »
Kupiłam w sklepie zoologicznym królika baranka. Ma dopiero 4 tygodnie i chyba za szybko został wzięty od matki. Jak w związku z tym zapewnić mu najlepszą opiekę. Czy traktowac go jakoś w specjany sposób, dawać mu coś prócz granulatu, siana i wody?
13
Choroby / Odp: E.cuniculi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kamila27b dnia Styczeń 13, 2018, 20:11:48 pm »
Będę ich pociągała do odpowiedzialności. Tak być nie może. To są straty moralne. MAm zamiar skontaktować się z radcą prawnym... Współczuję Tobie, że też się natknełaś na niedouków, którzy do zwierząt i życia zaliczają tylko koty i psy..
14
Choroby / Odp: E.cuniculi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez antola dnia Styczeń 13, 2018, 20:09:08 pm »
Nie informowałam go o tym, królik miał operację ropnia, która została źle przeprowadzona a dr Walorski nie wiedział zupełnie co robić.
Jestem ciągle w rozpaczy i szoku po tym co się stało i nie chcę z ta kliniką mieć nic do czynienia
15
Choroby / Odp: E.cuniculi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kamila27b dnia Styczeń 13, 2018, 19:54:53 pm »
Co Ty mówisz ??!?! A jaki to był przypadek? Informowałaś Walorskiego o tym fakcie, czy sam widział, do czego doprowadził?
Jeszcze dodam że dr Lewandowska chwyciła Włochatka za .. USZY ! Jak tak można! Po tym od razu się wydarł biedaczek..
16
Choroby / Odp: E.cuniculi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez antola dnia Styczeń 13, 2018, 19:49:07 pm »
Bardzo Tobie współczuję ja też straciłam króliczka miesiąc temu po leczeniu u dr Walorskiego, klinika na Mieszka jest nastawiona tylko na kasę natomiast sam lekarz na królikach się nie zna
17
Choroby / Odp: E.cuniculi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kamila27b dnia Styczeń 13, 2018, 19:45:08 pm »
W dodatku tera przeglądając wypisy, Paula rozpoznała też, że nos był zasklepiony ropą, co dodatkowo utrudniało mu oddychanie. Już było widać że nabiera powietrza jak ryba, ustami. Nie wierzę, że nas to spotkało. Nie wierzę, że przez to przechodzę. Oni byli obserwatorami a nie lekarzami. Patrzyli jak słabnie..
Jeszcze się doczytałam, że  pierwszego dnia hospitalizacji, badano mu osłuchowo klatke piersiową ale opisano że bez zmian. Więc zapalenie płuc złapał...TAM ?!!?!
18
Choroby / Odp: E.cuniculi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez joac dnia Styczeń 13, 2018, 19:34:52 pm »
Kamilo, nie dziwię się, bo z Twojego opisu wynika, ze trafiłaś na zupełnie niekompetentnego lekarza jeśli chodzi o zajęczaki (to jeszcze nie grzech, ale trzeba umieć się  przyznać, bo przecież chodzi o życie zwierzaka, a tym się weci zajmują, do diaska!). NIe znajduję słów, naprawdę serdecznie Ci współczuję :(
19
Choroby / Odp: E.cuniculi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kamila27b dnia Styczeń 13, 2018, 19:21:35 pm »
Ten potworny lekarz z kliniki nie pomyślał chyba nawet o zapaleniu płuc, pomimo że wsadził Włochatka do komory tlenowej. Jeżeli tak ciężko oddychał to trzeba było płuca zbadać od razu. Mnie się nasuwają same przekleństwa, to jest POTWORNE, żeby taki 12-tygodniowy maluszek, jeszcze nie w pełni rozwinięty musiał odejść przez lenistwo i brak przykładania się do swojej pracy jakiegoś durnego lekarza..
Paula Dziubińska dodatkowo stwierdziła, że maluch dostawał złe antybiotyki, w ogóle takie leki, które nie docierają swym działaniem do mózgu. Jeżeli przyczyna tego wsyzstkiego rozpoczęła się  w głowie, to była całkowicie pomijana! Najbardziej mnie to męczy, że zareagowałam dość szybko, a trafiłam na cymbała. ROzmawiając ze mną, nawet nie umiał nic powiedzieć konkretnego, jąkał się, unikał wzroku. Czyżby wiedział co jest na rzeczy czy tak bardzo ignorował mnie i Włochatka.. Paula jest wspaniałą osobą, wszystkie Panie z SOWY zaopiekowały się małym jak mogły, okazały mu mnóstwo miłości i ratowały za wszelką cenę. Po prostu już było za późo, żeby ich starania coś wniosły.. szkoda, wielka szkoda.  JEstem tak rozgoryczona, że wracając myślami do tego wszystkiego wciąż płaczę.
20
Choroby / Odp: E.cuniculi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ewa2610 dnia Styczeń 13, 2018, 14:51:03 pm »
bardzo nam przykro!!
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10