Forum Stowarzyszenia Pomocy Królikom

Porady => Weterynarze => Polecani => Wątek zaczęty przez: Iskra w Wrzesień 07, 2012, 17:54:57 pm

Tytuł: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
Wiadomość wysłana przez: Iskra w Wrzesień 07, 2012, 17:54:57 pm
Ten temat służy ocenie pracy dr n.wet. Doroty Różańskiej

Przychodnia Weterynaryjna REX S.C.

ul. Balladyny 6 (LSM os. J.Słowackiego) Lublin

Przychodnia jest czynna:
Od poniedziałku do piątku: 9:30-19:30
W soboty: 10:00-13:00

tel. 81 443 03 13 , kom. 505 153 234

http://www.lublin-weterynarz.pl/

Wcześniej przechodziła ona weryfikację na forum w tym temacie.
Tytuł: Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
Wiadomość wysłana przez: Aisejam w Październik 30, 2012, 09:15:14 am
Ja polecam. Jeżdżę z moimi królikami i z podopiecznym SPK Skarbusiem. Zawsze otrzymuję wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, które zadaję. Jeżeli chodzi o Skarba to doktor poświęca nam bardzo dużo czasu, bo jesteśmy u niej średnio co trzy dni, a w zasadzie od kilku miesięcy minimum raz w tygodniu. Dla mnie to świadczy o zaangażowaniu lekarza. Myślę, że jako przedstawiciel SPK mogłaby się bosniak wypowiedzieć, bo z tego co się orientuję jest w kontakcie telefonicznym z dr Różańską.
Tytuł: Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
Wiadomość wysłana przez: rice_cookie w Październik 30, 2012, 10:13:39 am
Polecam.
Dr Różańska jest wspaniałym lekarzem, zaangażowanym w swoją pracę i mającym na uwadze przede wszystkim dobro podopiecznych. Dr posiada ogromną wiedzę o królikach i leczy naprawdę trudne przypadki. Mam do niej pełne zaufanie.
Tytuł: Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
Wiadomość wysłana przez: polityka6 w Październik 30, 2012, 11:13:49 am
Mój Kubuś jest stałym pacjentem dr Różańskiej już od 6 lat. Jest to wspaniały lekarz, stale pogłębiający swoją wiedzę. Przeprowadzała zabieg kastracji oraz dwa zabiegi na zęby: usuwanie i korektę mojemu króliczkowi. Jesteśmy u niej co 3 tygodnie na sprawdzenie stanu zębów. Zawsze kompetentna i chętna do niesienia pomocy. Oczywiście nie jest specjalistą od chorób króliczych, ale zawsze warto z nią skonsultować zalecone leczenie. Jeśli chodzi o specjalistę od zabiegów to nie znam lepszego lekarza. Do tego Pani dr ma niesamowite podejście do królików, jest otwarta i nie boi się poprosić o konsultację jeśli nie jest czegoś pewna. Mało jest takich lekarzy, a jeśli chodzi o Lublin to tylko dr Różańska i dr Ziętek - króliczy specjaliści.
Tytuł: Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
Wiadomość wysłana przez: koral w Październik 30, 2012, 11:18:46 am
Ja również z czystym sumieniem polecam:)...moje **uszy** są stałymi  pacjentami zębowymi Pani dr  i mam do niej pełne zaufanie..ma ogromną wiedzę i jest bardzo zaangażowana w to co robi..a teraz o takich weterynarzy trudno...pozdr....
Tytuł: Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
Wiadomość wysłana przez: dori w Październik 30, 2012, 11:24:24 am
Jak najbardziej polecam , wspaniały oddany  uszatym  lekarz . Piszę w imieniu koleżanki  , której  króliczkę Zając  wspaniała pani doktor uratowała od niechybnej śmierci. Zając  miał ropnia zagałkowego , inny  weterynarz usunął zęby , które ponoć powodowały tego ropnia oraz samego ropnia . Niestety sytuacja z okiem ( wychodzilo na wierzch ) nie ulegla poprawie , a wręcz stawało sie z dnia na dzień coraz gorzej . W ostatnieju chwili  podjęłam decyzję i namówiłam koleżankę żebyśmy pojechaly do Lublina do dr Różańskiej . Pani doktor nie tylko  poczekała na nas ( decyzja podjęta  o 17-tej , dojechalyśmy o 19 30  z innego miasta , a dr pracuje w lecznicy do 19) , ale równiez fachowo  zajęła sie króliczką . W ostatniej chwili  bo ropa mogla zaatakować mózg , zostały usunięte zęby , które faktycznie powodowały ropnia , olbnrzymi ropień oraz oczko ., ktorego na tym etapie zawansowania choroby nie dalo sie niestety już uratować . Potem z pelnym zaangażowaniem , wielkim profesjonalizmem  walczyła o życie Zająca, żeby zatrzymać i wyel;iminować proces niszczenia oczodołu przez ropę  . W chwili kiedy piszę Zając jest już prawie zdrowy , cały czas przebywa pod fachową opieką dr Różańskiej oraz  pod okiem  naszej nieocenionej Koral jako opiekunki tymczasowej  :przytul:  . Gorąco polecam dr Różańską , bardzo zazdroszczę  Lublinowi tak dobrego  kroliczego weta .
Tytuł: Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
Wiadomość wysłana przez: PoKa w Październik 30, 2012, 13:08:16 pm
Pani dr to wspaniały specjalista. Jeżdżę do niej zarówno z królikami jak i pieskiem. Moje 2 króliki miały tam sterylizację, byłam bardzo zadowolona z przebiegu i wizyt. Dobrze, że się zdecydowaliśmy bo u króliczka robiło się ropomacicze. Gdy króliczek nie jadł, tylko skubał ścianę po zastrzykach od razu wrócił do sił, pani dr wiedziała co mu jest i co podać. Szkoda, że tak mało jest lekarzy z pasją i wielkim sercem. Od nas ukłony i podziękowanie dla pani dr za chęć niesienia pomocy zwierzakom zarówno tym malutkim jak i większym.   :heart
Tytuł: Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
Wiadomość wysłana przez: jarek_1981 w Październik 30, 2012, 15:41:08 pm
Cóż ja mogę dodać, weterynarz z powołania, bardzo rozległa wiedza na temat uszatych jak i innych zwierząt. My trafiliśmy do niej z polecenia i jak najbardziej dalej możemy polecać :)
Tytuł: Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
Wiadomość wysłana przez: Iskra w Listopad 12, 2012, 23:31:08 pm
Miło mi oznajmić, że dr n.wet. Dorota Różańska pozytywnie przeszła proces weryfikacji i jest obecnie polecana przez Stowarzyszenie Pomocy Królikom.