Forum Stowarzyszenia Pomocy Królikom

Porady => Weterynarze => Polecani => Wątek zaczęty przez: Iskra w Wrzesień 26, 2011, 22:29:46 pm

Tytuł: [Bielsko-Biała] lek.wet. Izabela Całus
Wiadomość wysłana przez: Iskra w Wrzesień 26, 2011, 22:29:46 pm
Ten temat służy do oceniania pracy lek.wet. Izabeli Całus
Gabinet weterynaryjny " Med-Wet"
ul.Piastowska 18
Bielsko-Biała

e-mail: gabinet@medwet.pl lub izabela.calus@medwet.pl
numer Gadu-Gadu: 7112645
Kontakt telefoniczny: (033) 821-29-44.
W nagłych przypadkach całodobowy dyżur telefoniczny pod numerem:
0 600 089 791

http://www.medwet.pl/index.php

Wcześniej przechodziła ona proces weryfikacji w tym temacie.
Tytuł: Odp: [Bielsko-Biała] lek.wet. Izabela Całus
Wiadomość wysłana przez: **Wiewcia* w Wrzesień 26, 2011, 23:36:28 pm
Ja powtórzę moją opinie o Pani Izabeli.Jest młodą bardzo sympatyczną panią weterynarz. Zna się na uszakach bardzo dobrze.
Kastrowałam u niej mojego Crissa i wysterylizowała moją 3,5letnia Bombine. Oba uszaki dostałam całkowicie wybudzone ,oba zaraz po zabiegu piły i jadły, Criss nawet godzinę po przywiezieniu go do domu brykał mi po zagrodzie. Ceny też nie są u nich jakoś strasznie wygórowane bo za kastracje zapłaciłam 120zł a za sterylke 190zł wiec nie tak źle.Badanie krwi przed sterylką mojej małej miałam albo w cenie zabiegu albo za darmo(nie wnikałam w szczegóły). Przed każdym zabiegiem Pani dokładnie mi wytłumaczyła co i jak,czego się mogę spodziewać czego mam pilnować na co zwrócić uwagę co robić gdyby coś się działo itd.

Generalnie w tej lecznicy są sami młodzi weterynarze którzy widać że dla nich najważniejsze jest zdrowie zwierzaka a nie kasa jak to u większości bywa niestety.Wiem również że w tej okolicy nie ma lepszej lecznicy od nich- sama miałam okazje przed kastracja Crissa pojeździć i posprawdzać inne lecznice w okolicy. To tyle ode mnie ;) może moja opinia komuś pomoże w poszukiwaniu dobrego weta w okolicy.
Tytuł: Odp: [Bielsko-Biała] lek.wet. Izabela Całus
Wiadomość wysłana przez: herbata w Wrzesień 26, 2011, 23:44:44 pm
Leczyłam i Lupcia i Nikę u dr. Całus - bardzo ją polecam, nie zgodzę się jedynie z przedmówczynią, że ceny ma znośne - dla mnie bardzo wysokie - lecznica bardzo przyjemna długo czynna, pani wet bardzo sympatyczna, zna się na uszatkach, dużo tłumaczy, docenia troskę o zwierze - bez żadnego ale jeszcze raz bardzo polecam.
Tytuł: Odp: [Bielsko-Biała] lek.wet. Izabela Całus
Wiadomość wysłana przez: zgaga14 w Wrzesień 28, 2011, 09:13:05 am
Byłam z Lusią u tej Pani dr. Bez badań zdiagnozowała EC, które inny lekarz po badaniach wykluczył.....mała miała wadę genetyczną i zmiany kostne - stąd skrzywienie główki. Najgorsze jest to, że nie widziała konieczności wykonania badań - popatrzyła na królika i orzekła EC.

No i muszę zgodzić się z Herbatą - ceny są bardzo wysokie, nawet jak na Bielsko - Biała.

Poza tym wszyscy mili i grzeczni.
Tytuł: Odp: [Bielsko-Biała] lek.wet. Izabela Całus
Wiadomość wysłana przez: Franczopanda w Październik 16, 2011, 23:10:20 pm
Osobiście nie spotkałam nigdy wcześniej bardziej kompetentnych lekarzy weterynarii z takim zaangażowaniem dbających o naszych pupili a jestem w tym gabinecie od kwietnia b.r. niemalże codziennie. Ufam Pani Izie w 100% i mam ku temu „żywy dowód” – nasz Stefan Ząbek ;)  Stefan zdrowym królikiem nigdy nie będzie ale dzięki Pani Izie wciąż żyje i jest w znakomitej formie. Jestem przekonana że w tym gabinecie lekarze zrobią wszystko jak należy żeby zapewnić Stefanowi jak najdłuższe i komfortowe życie.

Gdyby nie wsparcie lekarzy i współpracowników nie podjelibyśmy się trudu codziennych wizyt, które nie skończa się do końca ostatnich dni Stefana.
Jednakże dzięki temu poznajemy tak naprawdę jak głeębkokim uczuciem i przywiązaniem zwierzęta mogą darzyć ludzi.

Każda wizyta w gabinecie, troskliwość zespołu i codzienne rozmowy dają nam sił i pewność że jest pod dobrą opieką i robimy wszystko aby Stefan Ząbek był z nami jak najdłużej.

ps.Happiness pozbyła się ciągłego problemu z oczkami również dzięki Pani Izabeli  :bukiet
Tytuł: Odp: [Bielsko-Biała] lek.wet. Izabela Całus
Wiadomość wysłana przez: Yen w Czerwiec 27, 2013, 23:42:16 pm
Ja również uważam, że jest to najlepsza lecznica w Bielsku-Białej. Byłam w wielu bielskich lecznicach, ale kilka lat temu trafiłam do MedWet i nigdzie się stamtąd nie ruszam. :) Leczą wszystkie zwierzaki z mojej rodziny i mam do nich pełne zaufanie. Zdarzało się, że wychodziłam od nich nie płacąc nic, albo jakieś śmieszne pieniądze, więc nie zdzierają, czego o wielu bielskich lecznicach nie można powiedzieć. Pomagają wielu dzikim zwierzakom bezinteresownie. To są pasjonaci i to widać, słychać i czuć.
Nie podważam opinii Zgagi, ale uważam przypadek przez Nią opisany za błąd w sztuce. Niestety nikt nie jest od nich wolny... :)