Autor Wątek: Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY  (Przeczytany 27399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 06, 2010, 17:34:33 pm »
wszystkie króliki powinny być w kalendarzu, no xd :D Ale miesięcy brak :P

Cy$$

  • Gość
Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 06, 2010, 19:27:12 pm »
Za rok można np. po 2 zdjęcia albo 3 na jeden miesiąc dać  ;)
Chociaż nie wiem czy to dobry pomysł... :lol Za rok może lustrzankę będę miała to mogłbym do kogos podjechać i zdjątka porobić :) Ale to jaeszcze nic pewnego:D

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 06, 2010, 21:56:02 pm »
Kilka zdjęć na jednej stronie zwykle nie wygląda za dobrze - bardzo ciężko je dobrze skomponować. Szczególnie, jeśli są to zdjęcia amatorskie.

Też chętnie zobaczę jakąś przykładową stronę albo nawet dwie zanim zadeklaruję zakup. ;>
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 06, 2010, 22:41:18 pm »
według mnie nie powinnismy robic wylacznie kalendarza, ale rozszerzyc nasz druk na inne rodzaje publikacji :)

Ludzi na forum jest coraz więcej, wiadomo, ze kazdy ma w zanadrzu fajne zdjęcia, łącznie ze mną i wiem, ze kazdy ( ja tez) chcialby, zeby byla jakas publikacja, w ktorej i jego kroliki się znajdą.

Uznalismy w tym roku, ze kalendarz SPK bedzie robiony na innych zasadach niz dotychczas, ale jednoczesnie co roku zarzucamy pomysl innych publikacji, bo nie ma komu ich ogarniac.
Poniewaz jednak w tym roku postanowilismy zorganizowac to z wyprzedzeniem - to kalendarz jest od A do Z organizowany przez Prym (koordynacja zdjęć, grafiki i druku), zawiera zdjecia krolikow adopcyjnych, zasady sa jeszcze modyfikowane, dopuszczamy mozliwosc zakwalifikowania w konkursie 2 zdjęc uzytkownikow.

Jednak pomyslalam sobie - na razie jest to pomysl do przedyskutowania - ze dobrze by bylo zebrac sie w koncu i wydac publikację - wielki album - w ktorym beda setki, tysiace zdjec krolikow - zeby kazdy z forum mogl zaprezentowac swoje zdjecia (oczywiscie spelniajace jakies wymogi). Album moglby byc o totalnym zakróliczeniu, zawierac rowniez porady i informacje o adopcjach. Zalezy mi na tym, zeby bylo bardzo duzo zdjęć.

Nie chcę, zeby kalendarz wywolywal niepotrzebne spory, bo zdjęć w takowym moze byc tylko 12, nie traktujmy sprawy kalendarza tak emocjonalnie - w kategoriach albo kalendarz albo smierc, bo mozemy zawsze zrobic tez i inne publikacje i to takie, ktore zadowolą nie wybranych 12 uzytkownikow albo wręcz 2, ale wszystkich ponad 3 tysięcy.
Warunkiem jest znalezienie koordynatora kazdej publikacji, zespolu grafikow do danego projektu i zorganizowanie przedpłat. Dzial grafiki zaczelismy wlasnie tworzyc. Wyobrazam to sobie jako wersję elektroniczną z drukiem na zyczenie, jesli sukcesywnie bedzie sie zbierac okreslona liczba osob - np pierwszy druk puszczamy, gdy jest liczba stu osob i wplacone pieniadze - ewentualnie koordynator musialby szukac sponsorow - ja na razie szukam sponsorow kalendarza.

Juz w tej chwili bedziemy miec 2 kalendarze przeciez - jeden to nasz SPKowski koordynowany przez Prym, a drugi to vivowski Wybierz Miśka, w którym dostaniemy swoj miesiąc - a zdjęcie bedzie albo agencyjne zdobyte przez Vivę albo jedno od nas z forum, na razie moim luznym pomyslem bedzie pokazanie Czarkowi z Vivy zdjęć, jakie wysylalam do Gazety Wyborczej z okazji Dnia krolika, wlacznie ze zdjeciami hakermuz, ktore sa na naszym forum, a gdyby sie jakies zdjecie spodobalo, wtedy bedziemy rozmawiali z ich autorami. Viva ma bardzo wysokie wymogi co do jakosci zdjęć.

Tak wiec juz w tej chwili sa 2 kalendarze, marzy mi sie trzeci, biurkowy, z reprodukcjami obrazkow krolikow - autorstwa misi01, Mileny Ryznar i innych naszych malarzy króliczych, poz a tym marzy mi sie wspomniany gruby album. Mozemy tez zeszyty zaczac projektowac i inne rzeczy szkolne :)


Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 06, 2010, 23:07:29 pm »
Gdyby był ktoś chętny do wsparcia tych inicjatyw i pomocy ze strony graficznej/DTP to zachęcam do kontaktu: grafika@kroliki.net
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 06, 2010, 23:09:44 pm »
ais byłabym niezmiernie zaszczycona takim kalendarzem z moimi obrazami :bunny:
Propo albumu to super pomysł,mieć tyyyle zdjęć kóliczków,zeszyty i inne rzeczy :bunny: :brawo:

megana88

  • Gość
Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 07, 2010, 10:26:41 am »
Pocztę mam dosłownie rzut beretem od domu, mogłabym zajmować się wysyłką, ale... no właśnie. Mieszkam gdzie mieszkam i nie wiem czy dało by się to jakoś zorganizować. Wiem, że wysyłka bywa kłopotliwa, bo jednak wypełnienie tych wszystkich nadań, kopert, stanie na poczcie... ja mogłabym kogoś odciążyć zajmowaniem się wysyłką, tylko czy to wypali czy lepiej odpuścić?

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 07, 2010, 14:15:41 pm »
megana88, zawsze w umowie z drukarnią można jako miejsce dostawy podać Twój dom. Przynjamniej ja tak to widzę. :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Kasia27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
    • Mój PUPILEK i my:)
  • Za TM: Łatek 30.08.2013
Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 07, 2010, 14:26:42 pm »
Ja obecnie nie pracuję i z wielką przyjemnościa moge zająć sie wysyłką:))oczywiście jeżeli sie zgodzicie:)

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 07, 2010, 14:45:36 pm »
Co do rozsyłania to ja też mogę ;)

Cy$$

  • Gość
Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 07, 2010, 15:16:12 pm »
ais myślę,że ten album to bardzo, bardzoo dobry pomysł ;) To mógłby być taki wielki album podzielone na takie mniejsze dla każdego króla osobno żeby nie drukowac całego albumu tylko wybrane ;)

Cy$$

  • Gość
Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 07, 2010, 15:18:56 pm »
Blacky ja byłabym chętna "pomocy ze strony graficznej" ale nie wiem co mogłabym robić...:P

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 07, 2010, 16:01:18 pm »
Cy$$, napisz mi na meila grafika@kroliki.net co potrafisz, a na pewno jakoś wykorzystamy Twoje talenty i umiejętności. :) Próbki twórczości też są mile widziane. :)

Dziewczyny, jeśli piszecie o dystrybucji albumu, to pamiętajcie, że on nie powstanie teraz zaraz. :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Odp: Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 09, 2010, 19:26:01 pm »
a czy w związku z tym że mają być dwa kalendarze to ja mogę zawieść swoją chęć kupna kalendarza z tego wątku i poczekać na przykładowe strony obu kalendarzy?? któryś na pewno wezmę ale oprócz zdjęć dla mnie ważny jest np rozkład dni w miesiącu więc skoro mogę wybrać...

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 09, 2010, 20:39:08 pm »
Jak na kalendarzu ma być Kłapcia,to ja jak najbardziej proszę jeden :bunny:

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 09, 2010, 20:47:17 pm »
Ja poproszę 6 sztuk, chciałabym zrobić prezenty gwiazdkowe. :)
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

megana88

  • Gość
Odp: Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 09, 2010, 21:13:19 pm »
To ja juz w końcu nie wiem ile jest tych tematów kalendarzowych na 2011r. i gdzie mam wpisać by moje zamówienie było liczone. Pogubić się można... Ktoś pisał, że można zgłaszać króle, których historia zapadła w pamięć, pomyślałam o Karolci... Tu czytam, że kalendarz już właściwie gotowy do druku, co się dzieje?

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 09, 2010, 22:34:05 pm »
Są dwa kalendarze zamawiasz który chcesz. Kalendarz robiony przez Prym jest już gotowy.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Prym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Schiza-11 lat, Rysiek, Bzyk i Migotka
  • Na DT: 3 sztuk - Kajtuś i Tina, Fiona.
  • Za TM: Białaskowa 07.2009, Gucio 02.2012, Dźwiadek 05.2013, Szaraczkowa 07.2013, Perełka 02.2014
Odp: Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 10, 2010, 10:06:38 am »
decyzja SPK o wydaniu 2 kalendarzy jest jedną z bardziej idiotycznych o jakich słyszałam
Ponieważ prace nad kalendarzem na rok 2011 zostały już ukończone, został tylko druk,
ogłaszam
że kalendarz z królikami na rok 2011 wydam i będzie do kupienia w listopadzie, nie oczekuję żadnych deklaracji ani zapisów, kiedy będzie gotowy dam znać
jednocześnie informuję, że nie ma on nic wspólnego z SPK i ich sponsorami i ja również pozwolę sobie nie sponsorować więcej tej organizacji.

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Kalendarz Króliczy SPK 2011 - ZAPISY
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 10, 2010, 10:21:32 am »
No cóż, mi nie wydaje się idiotyczna, a wspólnego ma jak choćby fakt, że większość królików w nim jest pod opieką SPK.

Prym w innym wątku skrytykowałaś forumowiczkę o obrażanie się na SPK, sama robisz tu teraz to samo.
Obawiam się, że gdyby wszyscy się tak unosili w organizacji zostałyby... same króliki  :icon_rolleyes