Autor Wątek: małe pytanko :D  (Przeczytany 3714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pixie_x3

  • Gość
małe pytanko :D
« dnia: Wrzesień 27, 2010, 19:48:30 pm »
lepsza karma
Supreme Petfoods Science Selective Królik

czy cuni complete ?

widziałam u kogoś tą pierwszą i mi się wydaje dobra

skład tej pierwszej :http://animalia.pl/produkt,15575,656,Supreme_Petfoods_Science_Selective.html
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 17:28:38 pm wysłana przez mysza »

nuka

  • Gość
Odp: małe pytanko :D
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2010, 20:29:47 pm »
Obydwie są jednakowo dobre. Sa minimalne różnice w składzie

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: małe pytanko :D
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2010, 20:43:58 pm »
czy moderatorzy nie mogą zrobić porządku z takimi "śmieciowymi" wątkami? nie wiem, usuwanie, przeklejanie do już istniejących, dawanie ostrzeżeń?
ilość takich bezproduktywnych wątków przeraża ;| i do tego wyszukiwarka nie działa jak należy...  :madrala:
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Odp: małe pytanko :D
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2010, 21:26:01 pm »
tu masz listę granulatów do najlepszego do najgorszego

http://www.miniaturkabeztajemnic.com/dostepneg.html

pixie_x3

  • Gość
Odp: małe pytanko :D
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 28, 2010, 12:47:31 pm »
czemu na tej stronie cc jest na szkodliwych ? ee

megana88

  • Gość
Odp: małe pytanko :D
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 28, 2010, 13:02:57 pm »
Nie rozumiem pytania. Wszystko jest napisane na stronie. Wyraźnie opisano dlaczego znajdują się w tej grupie. Co jakiś czas wychodzi nowy, lepszy granulat, ale to nie powód do zmian. Jeśli karmiłaś króla CC to nie widzę podstaw by to zmieniać, bo za moment wyjdzie kolejny granulat i kolejna zmiana. Królik na pewno od CC nie umrze, ale w porównaniu z najlepszymi granulatami jakąś grupę trzeba było mu dać. Na forum mnóstwo osób karmi CC, a nawet granulatami z grupy "najbardziej szkodliwe". Ja osobiście karmiłam granulatem z grupy "szkodliwe" (CC) jak i z ostatniej grupy i nie widzę, aby króle jakoś dziwnie się zachowywały czy chorowały. Wybór należy do właściciela, nie zawsze trzeba ślepo podarzać za tym co piszą.