Autor Wątek: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia  (Przeczytany 57045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cy$$

  • Gość
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 16, 2010, 15:10:07 pm »
No właśnie.
Dziewczynki mają dom?
Ja bym była chętna, ale mogę dopiero w styczniu...

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 16, 2010, 15:34:46 pm »
W chwili obecnej wszystkie króle są w DT, lada dzień znajdą się na stronie adopcyjnej.
Cy$$ - gdy już będziesz mogła przyjąć króliczka - przyjrzyj się królom wystawionym na stronie adopcyjnej i wyślij wypełniony formularz do właściwego inspektora d/s adopcji, zgodnie z procedurą adopcyjną.   
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 16, 2010, 17:42:22 pm »
Mam nadzieje że króliczki szybciutko znajdą kochający domek :bunny:.
A co do osób, którzy pomogli królikom JESTEŚCIE WIELCY :bukiet :bukiet
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline Prym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Schiza-11 lat, Rysiek, Bzyk i Migotka
  • Na DT: 3 sztuk - Kajtuś i Tina, Fiona.
  • Za TM: Białaskowa 07.2009, Gucio 02.2012, Dźwiadek 05.2013, Szaraczkowa 07.2013, Perełka 02.2014
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 16, 2010, 18:00:25 pm »
Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję Dori za paczkę. A Wam, Maro i Juta za dobre słowo! Dopiero teraz zobaczyłam...
Czarna baranka - Maro jest bardzo radosna i żywiołowa, nauczona dbania o czystość, uwielbia głaskanie i biega za nogami jak piesek. Będzie miała sterylkę jak tylko skończy brać antybiotyk. To młoda samica ma około roku.
Baranka -Kłapcia jest niezwykle ufna i ciekawska. Pięknie wygląda gdy staje na dwóch nóżkach i ogląda świat z zainteresowaniem. Ma nieco ponad rok. Sterylka w piątek. Po skończeniu antybiotyku gotowa do adopcji.
Biała - Dorotka to bardzo przerażony mały stworek. Niepewnie wychodzi z klatki ale z chęcią podkłada łepek do głaskania. Ma ponad 2 lata i będzie miała sterylkę w piątek. Po skończeniu antybiotyku gotowa do adopcji.
Karol, chłopak około 5 letni po kastracji, trochę wychudzony ze względu na chore zęby. Siekacze do usunięcia pod koniec przyszłego tygodnia, idealny kandydat do domu pełnego kabli... W trakcie leczenia - do adopcji w połowie października.
Baranek - Oluś - królik ma ropne zapalenie uszu i jest leczony w szpitalu. Zabiorę go jutro do domu więc dopiero po weekendzie będę wiedziała jaki ma charakter...
Pozdrawiam wszystkich...

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 16, 2010, 18:26:38 pm »
Jak widać uszaki są w najlepszych możliwych rękach  :jupi
Dwie zdrowe króliczki już jutro pod skalpel idą? Ale błyskawiczne działanie  :icon_eek
Z mojej strony - Animalia jednak jakoś nie bardzo chce współpracować i wstrzymują dostawę sianka, bo brak im jednej paczki  :bejzbol Mam nadzieję, że się jakoś ogarną i paczka szybko przyjedzie do głodomorków.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 17, 2010, 11:54:16 am »
Czerwone oczko Saszy niepokoiło mnie coraz bardziej, i wczoraj u weta przetkaliśmy kanalik łzowy. Niestety wkrótce będą również ząbki do korekty...  Dziś jest lepiej, Saszka jakby bardziej ożywiony.
Filip tylko po rękach zagląda, czy coś do jedzonka.  Bidula nadrabia okres głodu. Ładnie ożywiony, energiczny.
Pozdrawiamy wszystkich  :bunny:  :bunny: !
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 17, 2010, 16:17:42 pm »
Jak widać uszaki są w najlepszych możliwych rękach  :jupi
Dwie zdrowe króliczki już jutro pod skalpel idą? Ale błyskawiczne działanie  :icon_eek
Z mojej strony - Animalia jednak jakoś nie bardzo chce współpracować i wstrzymują dostawę sianka, bo brak im jednej paczki  :bejzbol Mam nadzieję, że się jakoś ogarną i paczka szybko przyjedzie do głodomorków.

Wystarczy do nich napisać, że się rezygnuje z tej jednej paczki albo żeby wysłali ja oddzielnie. Ja tak zrobiłam, jak czekałam tylko na 1 rzecz z zamówienia.

Bardzo się cieszę, że króliki są już we wspaniałych DT.  :bukiet
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline **Wiewcia*

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 17, 2010, 22:51:12 pm »
Dziewczyny wyślijcie mi na priv adres gdzie mogę wysłać swojskie sianko :)
bo widzę że każda pomoc się przyda a będę wysyłać sianko realii to i przy okazji wyślę Wam paczuchę :)

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 18, 2010, 22:09:56 pm »
Spełniajmy marzenia  :heart
czasami to takie proste: uszczęśliwić kogoś na całe życie  :przytul

Radośnie oznajmiam, że Sasza znalazł już kochający dom, swoich własnych "ludźiów", dla których był bardzo ważny nawet wówczas, gdy go jeszcze osobiście nie poznali. Mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie się stawał jeszcze ważniejszy, choć prawdopodobnie zmieni imię  :lol Z dniem dzisiejszym prawa do pisania o Saszy nabyła forumowa KiNa. Czekamy na nowe dobre wieści, na rozkwit wielkich uczuć  :zakochany:
KiNa  :przytul   :bukiet

Raz jeszcze dziękuję wszystkim forumowiczom oferującym pomoc schroniskowym wrocławiakom  :bukiet
Pomoc jest wciąż potrzebna.
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

KiNa

  • Gość
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 19, 2010, 21:25:34 pm »
 A ja jestem wdzięczna za okazanemi zaufanie. :* :bukiet Niezmiernie sie cieszę że Saszę zaadoptowałam(Postanowiłam nie zmieniać mu imienia ,jednak to najbardziej do niego pasuje)Brakowało mi kicajacego serduszka.Teraz jestem najszczęśliwsza na świecie :jupiSasza okazał się towarzyskim i odważnym królem. Dziś po raz pierwszy usłyszałam a raczej poczułam zgrzytanie ząbkami podczas głasków, a często sie domaga pieszcz uz obkicać całe mieszkanie nawet znalazł juz sobie ulubione miejsce w pokoju pod kanapą.Jest bardzo spokojny i lgnie do ludzi.Nierozumiem jak mozna było oddać go do schroniska
A oto pierwsze naszezdjecia



KiNa

  • Gość
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 19, 2010, 21:27:44 pm »
file://localhost/C:/Users/misiek/Desktop/sasza/s1.jpg

KiNa

  • Gość
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 19, 2010, 21:48:47 pm »

KiNa

  • Gość
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 20, 2010, 06:47:15 am »
http://wstaw.org/w/bIY/- tu raczej udało mi sie wkleić zdjęcie

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 20, 2010, 09:44:05 am »
Witam wszystkich, jestem tu zupełnie nowa, obserwuję forum od jakiegoś czasu, teraz założyłam konto bo mam pytanie: kiedy wrocławskie króliczki pojawią się w adopcjach? Jestem z Wrocławia i chcę wziąć króla na DS, a skoro są we Wro jakieś biedne niekochane uszy... :)

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 20, 2010, 09:48:15 am »
Edit: doczytałam, że wrocławskie króle są już w Warszawie... spóźniłam się  :/

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 20, 2010, 10:00:51 am »
Nie zdaje sie że dwa zostały we wrocku, a króle wędrują po całym kraju. Dziewczyny czasem pomagają w organizacji transportu. Poczytaj o adopcjach. Ja jednego swojego przywiozłam a jednego odbierałam z dworca. Wszystko wymaga tylko dogadania i rozmowy :)

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 20, 2010, 10:08:58 am »
Czytam intensywnie:) i ogarniam kwestię adopcji. Ściągnęłam już formularz adopcyjny i szukam królasa, ale na pewno łatwiej dla mnie i wygodniej dla króliczka byłoby, gdyby podróż była krótka. A wiesz może gdzie przebywają te dwa? Można się jakoś skontaktować z ich DT? Bo forum jest dość obszerne...

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 20, 2010, 10:16:28 am »
Z powyższych postów wynika, że Saszka już został adoptowany, a we Wrocławiu pozostał jeszcze Filipek. Wydaje mi się, że możesz napisać na pw do juty.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 20, 2010, 16:00:30 pm »
Dwa króliczki zostały we Wrocławiu w tym Saszka poszedł do adopcji. Na adopcję czeka Filip odpowiedzialna, za adopcje to Juta napisz do niej.
W Warszawie do adopcji są:
Karolek - czeka go jeszcze usuniecie zębów przednich, to idealny królik dla osób, którym nie chce się chować kabli. Karolek jest cudowny wczoraj w nowej przechowalni przesiedział u Eli godzinę na kolanach, będzie naprawdę wspaniałym kompanem.
Rozeta, Kłapcia i Dorotka już są po sterylce i czekają na nowe domy. Dorotka jest wystraszona, natomiast dziewczyny nadrabiają, łobuzują ile wlezie. Juz niedługo wszystkie panny pojawia sie na adopcyjnej.
Dziękuję za wszystkie przesyłki. Wczoraj do dt poszły Dorotka i Karolek razem z nimi powędrowało jedno cc, suszki i sianko, oraz dwie klatki spk. Wszystkie osoby z Warszawy, lub okolicy prosimy o dt.
Od niedzieli przebywa w dt u Martiki króliczka ze straży miejskiej, tam miała pójść Kłapcia, no niestety i tej króliczce musiałam znaleźć miejsce, jest identyko jak Rozetka. Poniżej wklejam zdjęcie. Ona również jest gotowa do adopcji.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Cy$$

  • Gość
Odp: Wrocław - możesz spełnić królicze marzenia
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 20, 2010, 17:37:22 pm »
Ja bardzo chetnie wziełabym Kłapcie ;)
Ale mogę dopiero w styczniu, więc prawie na 100% zostanie zaadoptowana prze kogoś innego...
 bo jest śliiczna :)