Autor Wątek: POMOCY :(((((((((((((((((((( PROSZE  (Przeczytany 5910 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gwiazdkaa7

  • Gość
POMOCY :(((((((((((((((((((( PROSZE
« dnia: Styczeń 10, 2007, 14:32:45 pm »
Wczoraj dla mojej kroliczki kupilam malca.Moj krolik ma 9 miesiecy(samiczka) Polozylam go na dywanie, a moj krolik siedzial w klatce i drzwiczki mial otwarte, po chwili jak zobaczyla malutkiego wyskoczyla z klatki i go zaatakowala, wydawala odglosy i skakala. Przed tym jak malca schowalam do transporterka, moj krolik rzucal sie na mnie i mnie gryzl strasznie. Nie wiem dlaczego tak sie zachowala, myslalam ze kroliczki tylko ze soba jak by co to beda walczyly, ale ona zaatakowala mnie. Gdy schowalam malucha do transporterka dalej mnie atakowala, balam sie jej normalnie, bo sie rzucala na mnie i gryzla, cale rece mi podrapala. Tego samego dnia oddalam krolisia do zoologocznego. Rozpaczam po nim bo pokochalam to malenstwo, ale obawiam sie ze moj krolik jakis dziwny jest, i chyba nie zaakceptuje zadnego krolika. Wiem ze droga do zaprzyjazniania jest dluuuga, ale nie wiedzialam ze moj krolik moze mnie atakowac.
Czy jest jakas szansa, ze ona polubila by malca? Czy takie zachowanie w stosunku do mnie dyskwalifikuje taka mozliwosc?Wczoraj caly wieczor plakalam.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
POMOCY :(((((((((((((((((((( PROSZE
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2007, 17:38:35 pm »
Dwiazdka zlituj się a kto tak kładzie pod nosem mieszkańca nowego królika!!! Sory ale to oczywiste, że ona się rzuciła. Na Twoich rękach był zapach tamtego królika dlatego Cię atakowała. CZy mogłabyś mi powiedzieć w jakim zoologiku kupowałaś króliczka. Pzryjeli bez problemu?
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

gwiazdkaa7

  • Gość
POMOCY :(((((((((((((((((((( PROSZE
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2007, 18:00:23 pm »
Krolisia kupiłam w Złotej rybce na Rocha. Wiem, ze zle zrobilam. Czytalam na forum o zapoznawaniu, ale myslalam ze moja krolica nie wyjdzie z klatki. :( Fatalny blad wiem o tym.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
POMOCY :(((((((((((((((((((( PROSZE
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2007, 21:27:50 pm »
Gwiazdka jak bedziesz potrzebowała pomocy w nauce o zaprzyjaźnianiu to służę pomocą. Jestesmy z jednego miasta. Dobrze że przyjęli króliczka choć tam chyba maja ich troszku za dużo.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

gwiazdkaa7

  • Gość
POMOCY :(((((((((((((((((((( PROSZE
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2007, 12:04:46 pm »
Tak, maja ich tam sporo, 2 baranki siedza akurat razem ze swinkami, bo sa na prawde malenkie, ten co ja go bralam to wazyl 300 g, a duze krolice siedza w takim kolku z drewna i sa duuze. No a ja nadal  mam watpliwosci, Pani w sklepie niby sprawdzala jaka to plec i wyszlo ze samiec, ale gdyby sie okazalo, ze to samica, to jak czytalam to male sa szanse na ich zaprzyjaznienie. I jeszcze jedno pyt jak bym wziela jednak tego malca, o ile jeszcze bedzie, to ten wczesniejszy kontakt mocno by wplynal na ich zaprzyjaznienie? Moj krolik bardzo to bedzie pamietal?

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
POMOCY :(((((((((((((((((((( PROSZE
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2007, 18:51:11 pm »
Oj pamiętliwe są bestie, ale to jeszcze o niczym nie przesądza moim zdaniem. Gwiazdka poczytaj porządni eo zaprzyjaźnianiu na stronie Anuszki i SPK ja prawie się na pamieć tego nauczyłam. CZy pierwszy królik jest sterylizowany? Łatwiej idzie jka uchole są ulepszone. Ja wole jak sa też w jednym wieku.
Gwiazdeczko, a nie chcesz ucholka z adopcji? Ja właśnie znalazłam domek dla ślicznego Zygmunta ale mam namiary na następnego uchola do oddania.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Renata

  • Gość
POMOCY :(((((((((((((((((((( PROSZE
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 12, 2007, 19:09:14 pm »
U takich maluchów rozpoznanie płci jest bardzo tródne.
Często sprzedawcy pytają:"a co pani by chciała ? samczyka czy samiczkę? Samczyka, a to właśnie jest samczyk"
I wybierają króliczka o którym sami nie mają pojęcia jakiej jest płci.

Jak kupowałam Solana to sprzedawca zajrzał mu pod brzuszek, więc zapytałam jakiej jest płci. Odpowiedział mi że samiczka.
Trwałam w takim przekonaniu aż przypadkiem ujrzałam że nasza "samiczka" ma "ptaszka"

Teraz wiem że gdyby miał w naszym domu pojawić się następny królik to nie byłby już taki osesek.

gwiazdkaa7

  • Gość
POMOCY :(((((((((((((((((((( PROSZE
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 12, 2007, 19:20:56 pm »
Moj krolik jest wysterylizowany. Patrzylam wczesniej na strone adopcji , pisalam , chyba z 4 maile i na zadnego nie otrzymalam odpowiedzi do tej pory, dlatego tez sie zniechecilam.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
POMOCY :(((((((((((((((((((( PROSZE
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 12, 2007, 20:11:40 pm »
gwiazdka problem z adopcjami pojawia sie zwróc się do Ais, Gogi . W mojej adopcji pośredniczyła azi. Polecam troszkę to trwało ale sie oplaciło.
Ja mam numer tel do osoby która zostawiła kontak, ze chce oddac króliczka w lecznicy. Nie wiem co to za zwierzak ale jeżeli chcesz to podami ci ten numer na pw.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

gwiazdkaa7

  • Gość
POMOCY :(((((((((((((((((((( PROSZE
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 13, 2007, 10:29:30 am »
Wiem, ze na adopcje czeka wiele ucholi, ale ja chce baranka, wczesniej pisalam do dziewczyny ktora ma do oddania Tuptusia, ale jak pisalam nie otrzymalam odpowiedzi. Pisalam tez do ludzi na forum i tez nie dostalam odp.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
POMOCY :(((((((((((((((((((( PROSZE
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 13, 2007, 12:00:17 pm »
Oki rozumiem
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

kicius19

  • Gość
POMOCY :(((((((((((((((((((( PROSZE
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 13, 2007, 19:13:17 pm »
hej. Ja tez chwile czekalam na adopcje czarnej :/  ale juz ucholek znalazl domek i teraz probuje je zaprzyjaznic ale marnie to idzie bo Bercik boi sie nowego lokatora :bejzbol wiec troche cierpliwosci a napewno adopcja sie uda  :DD