Autor Wątek: Glodomory kanibale?  (Przeczytany 9130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thunderbird

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
Odp: Glodomory kanibale?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 09, 2010, 15:01:18 pm »
Wiem, ale to poglądy. Forum to forum, ja biorę to z dystansem, bo to nie jedyne forum, na jakim jestem i wiem, że na forum są różni ludzie. Ten artykuł jest szczegółowy i wygląda na praktyczny. Wydaje mi się bardziej logiczny niż to, co dotychczas czytałamna ten temat. A teraz praktyka pokaże. :D

Sorki w takim razie za ten link, nie zwróciłam uwagi, że sama już go wcześniej polecałaś i w takim razie opacznie zrozumiałam Twoją prośbę :)


Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Glodomory kanibale?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 09, 2010, 16:26:47 pm »
to ja przepraszam, sie niejasno wyrazilam :)
 co do linka nic nie szkodzi uwazam ze jest naprawde swietny, mnie chodzilo raczej o taki jeden uniwersalny watek dla uzewnetrzniania sie na biezaco ,ale widze ze tu chyba kazdy kto zaprzyjaznia uszatki to zaklada oddzielnie watek? :)

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Glodomory kanibale?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 13, 2010, 15:07:40 pm »
Niklewicz stwierdzil, ze zeby sa ok (chociaz tylnich trzonowcow nie widzial, bo nie dal rady, co mnie martwi). Pyski mieszkaja juz razem w zagrodzie i jest ok. Liza sie, tula, chociaz Flipek goni Pysia jeszcze czasami. Agresji nie widze, wiec moze biegnie do niego na przytulanki a ten ucieka bo mysli, ze niewiadomo co od niego maly chce. W kazdym razie martwi mnie jedzenie nadal. Jak sie okazalo po pierwszym posilku, flip je swoje i dobiera sie do jedzenia Pysia, ktory zwyczajowo sobie zostawial na potem. Takze bedzie trzeba miec na nich oko w porze posilku.

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: Glodomory kanibale?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 16, 2010, 18:11:37 pm »
Moje króle też jedzą w innym tempie. Otrzymują jedzonko w dwóch miseczkach i muszę pilnować :)
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html