Autor Wątek: Jatagan- Warszawa  (Przeczytany 7820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Jatagan- Warszawa
« dnia: Wrzesień 06, 2010, 08:31:53 am »
A ja szczerze polecam przychodnię Jatagan na Warszawskim Zaciszu. Dyżurują tam 3 kobiety, a każda z nich sprawia naprawdę profesjonalne wrażenie. Gościłam u nich i z Closterem i teraz z Lily. Mają podejście do zwierząt, potrafią wiele opowiedzieć o potrzebach królików czy gryzoni (taki tam mały teścik hihi). Ze zwierzakiem obchodzą się delikatnie , lubią do nich pogadać. Jedna z kobiet ma sama króliki, druga trzyma gryzonie. Ceny, czy ja wiem, raczej średnie jak to w Warszawie, ale bez tragedii. Standardowa wizyta wynosi coś koło 20 zł (ja tyle płaciłam i za konsultacje Closterskiego oka jak i za zastrzyki i przegląd szczura). Lecznica otwarta 7 dni w tygodniu, jedna z Pań mieszka na moim osiedlu i powiedziała, że w razie co można do niej zadzwonić i zajrzeć ze zwierzakiem do jej mieszkania

http://www.przychodnia-jatagan.pl/

Offline kapuszek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Jatagan- Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2011, 18:54:15 pm »
również polecam tę lecznicę, w tej chwili lekarzem którego można uznać za króliczego /gryzoniowego jest dr MArzena Cieciera - od niedawna leczę u niej moje świnki, druga pani weterynarz, która kształciła się w kierunku leczenia małych zwierząt jest na zwolnieniu (ciąża) - profesjonalne podejście i duża wiedza - zaczerpnięta chociażby od Warszawskich guru weterynarii małych zwierząt Kasprzak-Kamińskiej i Jałonickiej Rzepki. LEcznica jest na ul wyspowej 8.