Autor Wątek: Królik uwarza że misiek to jego przyjaciel  (Przeczytany 3820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

blondyna014

  • Gość
Królik uwarza że misiek to jego przyjaciel
« dnia: Sierpień 30, 2010, 19:19:06 pm »
Szukałam podobnych wątków ale nie znalazłam :(
Chodzi o mojego Bobika ciekawi mnie jego zachowanie bo położyłam misia (takiego pluszowego psa czarnego ), A mój  królik zaczął po jakiś 2 godz zaczął go lizać i w końcu jak go umył przytulił sie do niego i zasnął ;D Ma teraz pokrojoną marchew w plasterki i zauważyłam ze mu zaniósł 2 xD No 1 raz takie coś zauważyłam a go obserwuje szczegółowo już od roku czyli odkąd go mam   :icon_eek

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Królik uwarza że misiek to jego przyjaciel
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2010, 19:24:57 pm »
Brakuje mu towarzystwa po prostu ;) Ale że zaniósł mu marchew to nie wierzę :P
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

blondyna014

  • Gość
Odp: Królik uwarza że misiek to jego przyjaciel
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2010, 19:33:33 pm »
No serialnie 2 marchewki tzn kawałki ja sama się dziwie xD i niewierze w to co widziałam normalnie xD

Offline kasieek99

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 184
  • Płeć: Kobieta
Odp: Królik uwarza że misiek to jego przyjaciel
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 30, 2010, 21:20:03 pm »
Drugi uszak by mu sie przydał :) mam to samo z Bazylem, ma swojego pluszaka kroliczka zreszta i tez sie nim opiekuje. lize mu oczka, uszy, spi kolo niego, ale zeby dzielil sie jedzeniem to nie :) jest zbyt samolubny :)

zeberka161

  • Gość
Odp: Królik uwarza że misiek to jego przyjaciel
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2010, 21:32:39 pm »
zdecydowanie brak mu towarzystwa.
Moja tak myje psy z którymi spędza całe dnie :)

Inga

  • Gość
Odp: Królik uwarza że misiek to jego przyjaciel
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2010, 22:09:27 pm »
Na pewno brakuje mu towarzystwa, mój Karmel lepi się do psa, ale ten nie zawsze ma ochotę na przytulanki... Widzę jak jest samotny i musi siedzieć w klatce jak jestem  w szkole... Ale jak mam przekonać rodziców na trzymanie w domu 4 zwierzaka?! Do nich raczej nie dotrze to, że król to zwierzę stadne...

Offline evans7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
Odp: Królik uwarza że misiek to jego przyjaciel
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 08, 2010, 10:21:46 am »
Hehe moja królewna jak dorwie jakiegoś pluszaka to bawi się w Kubę Rozpruwacza  :wiking: Zresztą tak samo reaguje na inne króliki niestety, a bardzo chciałabym żeby zaprzyjaźniła się z innym królem  :icon_smile Każda próba zaprzyjaźniania zawsze się kończyła niepowodzeniem, dlatego też żaden z króli, który był u nas na DT na dłuzej się nie zadomowil  ;(
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. -zapewnił go Puchatek. -Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.