Autor Wątek: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń  (Przeczytany 883814 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #740 dnia: Kwiecień 22, 2009, 11:57:14 am »
Paulix,  to okropne !...
Szkoda, ten chłoptaś się tak 'męczy' z barankiem .. Wystawiając go ponownie i licytując ..
SylwiaG

Offline Black_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Kobieta
  • Królestwo za konia!
    • Blog
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #741 dnia: Kwiecień 22, 2009, 14:36:11 pm »
Ten gostek od barana to mnie do ziemi dogiął :/
Zamiast napisać więcej o króliku, to ceny podaje... Kretyn :bejzbol
I mega klatka, 80cm czyli minimum dla królika...
Świetnie po prostu.. :nie_powiem

Człowieczeństwo nie jest stanem, w którym przychodzimy na świat. To godność, którą trzeba zdobyć
Jean Bruller

Aneczka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #742 dnia: Kwiecień 22, 2009, 14:37:30 pm »
Black_, nie zapomnij, że to baran francuski.... :oh:

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #743 dnia: Kwiecień 22, 2009, 20:03:52 pm »
Co do aukcji 1  - Bobuś był bialy i łapki też mial białe, nawet pod spodem.
Co co aukcji 2 - chętnie napisalabym od siebie dwa slowa do tego pana ale nie mam konta na allegro. Poukladał te króliczki na masce, a jakby się ześlizgnęły itp ? Nie myślący ..

Nr 3 -  szkoda gadać ..
SylwiaG

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #744 dnia: Kwiecień 22, 2009, 21:15:09 pm »
Cytat: "sylwiaG"
http://allegro.pl/item617...yposazenie.html  .. Co z Tymi biedakami kochanymi będzie ..

Niestety już wykupione :( Czy to ktoś od nas??
Cytat: "sylwiaG"
http://allegro.pl/item616...azenie_bcm.html a ten baranek już był kiedyś wystawiany, ten sam opis nawet jest ..

Wygląda jak nasza Muffinka  :( :( :( Biedaczysko

Offline Black_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Kobieta
  • Królestwo za konia!
    • Blog
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #745 dnia: Kwiecień 23, 2009, 10:58:54 am »
Cytat: "Aneczka"
Black_, nie zapomnij, że to baran francuski.... :oh:

No tak...
Zmodyfikowany genetycznie (w sensie wielkości) baran francuski, który warty jest 89,90 zł w klatce za niecałe 130zł...
 :bejzbol
Ciekawe dlaczego właściciel baranka nie napisał jak CENNY jest jego czas, który poświęcił na zapisanie oferty...
I ile go to wysiłku KOSZTOWAŁO :zdenerwowany

Człowieczeństwo nie jest stanem, w którym przychodzimy na świat. To godność, którą trzeba zdobyć
Jean Bruller

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #746 dnia: Kwiecień 23, 2009, 14:09:16 pm »
Nikt się nie odzywa..... chyba te dwa maluchy kupił ktoś, kto nie jest związany z SPK. Nie moge patrzeć na tego baranka z suchą bułką..... wykupiła bym go tylko co dalej? u mnie zaostać nie może......



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #747 dnia: Kwiecień 23, 2009, 14:28:06 pm »
Ja się już zastanawiałam nad drugą Muffinką w domu,ale to raczej samiec,więc najpierw musiałby przejść kastrację,a na to mnie niestety w chwili obecnej nie stać :( Ponadto w razie by się nie zgadzały ze sobą,to nie mam osobnego pokoju,żeby je trzymać osobno.Jest naprawdę tak łudząco podobny do Koki,że mogłabym je pomylić  :nie_powiem  .Piekna baraninka.Moja Koki jest takiej samej wielkości,więc jeszcze wyjdzie,że mam rodowodowego Barana Francuskiego z adopcji całkiem za free  :PP
PS.Wyobrażam sobie miny sąsiadów,jakby na podwórku zobaczyli dwa takie same kicaje-pewnie by zaczęli mniej pić  :>

Offline Black_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Kobieta
  • Królestwo za konia!
    • Blog
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #748 dnia: Kwiecień 23, 2009, 14:38:39 pm »
Gdyby to ode mnie zależało, to bym wzięła tą biedną baraninkę, ale niestety nie ma na to szans :(

Człowieczeństwo nie jest stanem, w którym przychodzimy na świat. To godność, którą trzeba zdobyć
Jean Bruller

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #749 dnia: Kwiecień 23, 2009, 15:39:29 pm »
Co prawda, ja chciałam , chcę baranka, ale po 1 chciałam jakiegoś bidulka, którego ktoś odda do adopcji ,odłożyłam pieniądze wstępnie na kastrację, więc kolejnych 100nie mam żeby go kupić, i jechać do Poznania jeszcze..
SylwiaG

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #750 dnia: Kwiecień 23, 2009, 19:04:30 pm »
Ile kosztuje kastracja? :oh:



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #751 dnia: Kwiecień 23, 2009, 19:09:06 pm »
no 100 zł   .. w Moim przypadku 150 bo jeszcze dojazd do Katowic . jesli chcesz zasugerować, że jestem skąpcem, to nic z tych rzeczy  ..   :icon_rolleyes
SylwiaG

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #752 dnia: Kwiecień 23, 2009, 19:18:23 pm »
no coś Ty...w życiu... musze przeliczyć ile by to razem kosztowało i czy tyle mam :oh:



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #753 dnia: Kwiecień 23, 2009, 19:32:16 pm »
dlaczego, nie rozumiem ? Chcesz wykupić tego baranka tak ? od Ciebie  do Katowic bliżej, 30 km ale zawsze coś, więc 130 he ..
SylwiaG

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #754 dnia: Kwiecień 23, 2009, 20:29:12 pm »
Oj Sylwia :> pisałam wcześniej, że wykupić to ja mogę :( ale nie mogę zatrzymać - dlatego przeliczałam, czy na wykup i kastrację by mi wystarczyło ( nie mogę patrzeć na tą suchą bułkę - co on ma za życie?). Wykupić, wykastrować i znaleść nowy, kochający domek....ale 250 to ja też nie mam...... :oh:



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #755 dnia: Kwiecień 23, 2009, 20:46:18 pm »
Nie mogłam zakapować o co Ci chodzi  :oh: To mamy ten sam problem, mnie też na takie 2 wydatki nie stać.
SylwiaG

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #756 dnia: Kwiecień 23, 2009, 20:46:20 pm »
Dziewczyny, ale to jest aukcja bez ceny minimalnej, więc za ile się wylicytuje za tyle się wygrywa, jeśli facet nie wyda królika, bo cena go nie będzie satysfakcjonowała to przecież takie coś można podać do sądu, nawet kiedyś była taka akcja, że facet wystawił na allegro samochód, bo chciał sprawdzić za ile by poszedł i ktoś wygrał aukcje chyba za jakieś 100zł, facet nie chciał mu samochodu wydać, ten, który wygrał podał go do sądu, sprawę wygrał, samochód dostał.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #757 dnia: Kwiecień 23, 2009, 20:51:43 pm »
Sylwia to może się złozymy :lol u mnie dzieci w szkole mówią "ściepniemy sie" ( ja nie wiem czy to nie jest brzydko?) :nie_powiem . Będziesz mieć dwa uszolki? :PP



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #758 dnia: Kwiecień 23, 2009, 20:59:00 pm »
Czekam co mi odpisze Gwiazda w sprawie malych baranków, chcialam przygarnąć, jeśli nie, to możeby się ściepać , ale  jak będzie tak jak pisze Kasiula ?
SylwiaG

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #759 dnia: Kwiecień 23, 2009, 21:53:25 pm »
No to wyslemy Kasiule po niego :PP Kasiula jest z Poznania  :P albo napiszemu mu wtedy o sądzie i zobaczymy; na razie nie ma się co martwić na zapas...daj znać jak Gwiazda Ci odpisze...



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.