Autor Wątek: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń  (Przeczytany 846954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1881 dnia: Styczeń 26, 2010, 02:31:39 am »
http://www.allegro.pl/item896750796_rodowodowy_krolik_miniaturka_klatka_i_transporte.html - napisałam o SPK, ale brak odzewu. Użytkownik brysiak, który licytuje kupił już wcześniej królika (link był tu wstawiany, ale nikt się nie zaoferował z DT :( ) i na pewno ma/miał pająka/pająki. Przypuszczam, ze może mieć węża albo innego mięsożercę :( Jeśli ktoś się zaoferuje z DT i znajdzie się w miarę szybko transport, to będę licytować. Mamy 10 dni, także trochę czasu jest. Pomóżmy... :( Ja nie dam rady go wziąć - mam już 4 króliki :]



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline parafka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1882 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:37:18 am »
Kurcze, czemu nie jest marzec - wtedy mogłabym go wziac do siebie ;/ Pogadam z moją bardzo dobrą przyjaciółką jakiś czas temu jej świnka odeszła za TM i jak posłuchała o mojej Puśce i ją zobaczyła to stwierdziła, że zaadoptuje królika.


efyra

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1883 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:48:58 am »
ech, ale cudowny ten królas...

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1884 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:29:19 pm »
Słuchajcie mogę zapewnić Dt temu, ma klatkę:
http://www.allegro.pl/item896750796_rodowodowy_krolik_miniaturka_klatka_i_transporte.html

Jedzenie, sianka żwirek itp wszystko mam w dużych ilościach, na weterynarza w razie W też.

Ale nie pojadę do Łodzi...samochód i czas mam, ale cieńko z kasą na paliwo :(
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1885 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:52:57 pm »
Cytat: "jpuasz"
http://www.allegro.pl/item896750796_rodowodowy_krolik_miniaturka_klatka_i_transporte.html


matko jedyna jaki cudny  :wow  juz daaawno tak bardzo nie podobał mi się "niebaran"

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1886 dnia: Styczeń 26, 2010, 16:03:06 pm »
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1887 dnia: Styczeń 26, 2010, 16:05:52 pm »
realia i po co dajesz ten link?? :hmmm



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


nuka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1889 dnia: Styczeń 26, 2010, 18:35:27 pm »
Cytat: "realia"
Chciałam narobić smaka na królicze mięso
nawzajem smacznego  :/

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1890 dnia: Styczeń 26, 2010, 20:47:23 pm »
nuka, z mojej strony to była ironia...ale cóż  :wysmiany:

[ Dodano: Wto Sty 26, 2010 9:25 pm ]
Cytat: "jpuasz"
http://www.allegro.pl/ite...transporte.html - napisałam o SPK, ale brak odzewu. Użytkownik brysiak, który licytuje kupił już wcześniej królika (link był tu wstawiany, ale nikt się nie zaoferował z DT  ) i na pewno ma/miał pająka/pająki. Przypuszczam, ze może mieć węża albo innego mięsożercę  Jeśli ktoś się zaoferuje z DT i znajdzie się w miarę szybko transport, to będę licytować. Mamy 10 dni, także trochę czasu jest. Pomóżmy...  Ja nie dam rady go wziąć - mam już 4 króliki


Tak, jak napisałam wcześniej mogę ewentualnie na jakiś czas zaoferować DT.
Licytuj dopiero pod koniec aukcji - najlepiej w ostatniej minucie.
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1891 dnia: Styczeń 26, 2010, 21:46:52 pm »
Cytat: "realia"
nuka, z mojej strony to była ironia...ale cóż  :wysmiany:


heh no cóż ja chyba też nie zrozumialam tej ironii :hmmm

Co do tego króla z Łodzi to zdecydowanie trzeba go jakoś zabrać - ewentualnie wykupić jak nie da się inaczej. Głównie ze wzgledu na tego licytującego - koles na 100% nie ma uczciwych zamiarów i jak wygra to będzie lipa :/

Królas jest cudowny i jeśli rzeczywiscie tak fajny pod wzgledem charakteru to bardzo szybko znajdzie dom.

Ja mam w Bydgoszczy jedną przechowalnię ale tylko na miesiąc. Co do transportu to może ewentualnie Nuka jakby jechala do dr Krawczyka mogłaby pomóc w przewiezieniu go do Torunia... A jeśli nie to poszukamy czegoś innego.

Mam do Was jeszcze inną prośbę. Cały czas myślę o wystawianiu adopcyjnych króli na allegro (tylko moich i ewentualnie Oli - bo wiem ze inne dziewczyny absolutnie sie nie zgadzają). Nie chce tylko, żeby skonczylo sie tak jak ostatnio - czyli samymi mailami i telefonami które wpędzały mnie do grobu :] Dlatego tez, jeśli ktoś z Was ma jakiś pomysł na ciekawy szablon wraz z treścią którym można by się posłużyć to bardzo chętnie skorzystam z Waszych propozycji :) Ja mam swój szablon ale może macie jakieś ciekawsze pomysły na wyglad (może jakieś ładne tło) i treść takiego "ogloszenia" - musi być dość oczywiste - że to jest adopcja SPK a nie mój królik (żebym znowu nie dostala maili o tresci - dlaczego oddajesz tego królika, nie masz serca, jak można być tak okrutnym itd), muszą byc wymienione zasady adopcji, żeby nikt nie był zdziwiony że nagle proszę o formularz ale też musi w jakiś sposób przyciagać i zachecać do adoptowania a nie kupowania.
Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to proszę o kontakt :)

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1892 dnia: Styczeń 26, 2010, 22:25:33 pm »
Hmmm Madzia, przecież były już wystawiane króle na allegro. Nawet Tadzinka, ale ja już nie mam szablonu :/



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline parafka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1893 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:01:09 pm »
hmmm jesli byscie chciały to mogę przyjąc na siebei telefony i pytania ( oczywiscie po wczesniejszych instrukcjach ) na allegro sprzedaje od daaawna i umiem sobie poradzic z kazdym :D


Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1894 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:22:00 pm »
Cytat: "madzia85"

Co do tego króla z Łodzi to zdecydowanie trzeba go jakoś zabrać - ewentualnie wykupić jak nie da się inaczej. Głównie ze wzgledu na tego licytującego - koles na 100% nie ma uczciwych zamiarów i jak wygra to będzie lipa :/


może należy zawczasu napisać do kobity, aby nie oddawała go temu kolesiowi - przedstawić sytuację (że ma pająki, może węża i już jednego kupił itd.) Raczej jej zależy na tym, aby trafił w dobre ręce

nuka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1895 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:38:05 pm »
Cytat: "madzia85"
Co do transportu to może ewentualnie Nuka jakby jechala do dr Krawczyka mogłaby pomóc w przewiezieniu go do Torunia... A jeśli nie to poszukamy czegoś innego.

Nie każdego dnia mogę być w Łodzi z uwagi na pracę, ale piątki mam wolne. Mogę odebrać uszy i zawieźć do Torunia nawet bez wizyty u Doktora (mam nadzieję, że na Legionów zawitam dopiero w marcu i bedzie to wyłącznie korekcja trzonowców :) )

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1896 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:47:07 pm »
alana ja już pisałam maila o SPk i o moich spostrzeżeniach. Jak kobieta dostanie 10 maili to pomyśli, ze ma do czynienia z jakąś sektą czy coś :/ Trzeba czekać.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1897 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:53:47 pm »
nie no jasne, ja nic nie pisałam. Nie wywnioskowałam z tego co pisałaś wcześniej, ze powiadomiłaś ją o swoich podejrzeniach co do kolesia. Myslałam, ze tylko o SPK napisałaś

Cytat: "jpuasz"
napisałam o SPK, ale brak odzewu. Użytkownik brysiak, który licytuje kupił już wcześniej królika (link był tu wstawiany, ale nikt się nie zaoferował z DT :( ) i na pewno ma/miał pająka/pająki. Przypuszczam, ze może mieć węża albo innego mięsożercę :( Jeśli ktoś się zaoferuje z DT i znajdzie się w miarę szybko transport, to będę licytować. Mamy 10 dni, także trochę czasu jest. Pomóżmy... :( Ja nie dam rady go wziąć - mam już 4 króliki :]

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1898 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:01:59 am »
o przypuszczeniach też pisałam :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Pszczolkowa

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1899 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:14:23 am »
Chętnie zapewnię dom tymczasowy króliczkowi z Łodzi, jeśli znalazłby się transport.