Autor Wątek: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń  (Przeczytany 849796 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1200 dnia: Czerwiec 28, 2009, 16:43:18 pm »
http://allegro.pl/item672017202_krolik_miniaturka_lewka_samiczka_bcm.html#gallery

Dziewczyny - ja się nie znam - ale jak ta miniaturka jest zakocona barankiem to porodu chyba nie przeżyje...potrzebny dobry wet...... a poza tym licytuje przemo.....



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

gwiazdand

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1201 dnia: Czerwiec 29, 2009, 00:24:43 am »
Cytat: "nika73"
Co to jest "wykot: 15.05.2009r" moze mi ktos objasnic?
 To oznacza, że samica "okociła się" 15.05.
 Króliczki mają skończone 6 tygodni  :/
W sklepach regularnie takie sprzedają :(
\


No tak własnie myslalam... ale az normalnie mna wstrzasnelo... przeciez one sa takie malutkie... ';/  ;/ ;/  :oh:

Offline kasiape

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1202 dnia: Lipiec 01, 2009, 19:35:05 pm »
Liska u mnie, ma się dobrze. Dziękuję wszystkim którzy w jakikolwiek sposób pomogli Lisce.
W związku z tym, że Liska załatwia się gdzie popadnie, razem z Maro ustaliłyśmy że dwa dni posiedzi w klatce. Czyli jutro już wypadałoby zacząć ją puszczać.
W każdym razie nie zauważyłam żadnej poprawy jeśli chodzi o załatwianie się :]

A moje głupie uszaki właśnie się zorientowały, po 1,5 dniu, że jest nowy króliczy lokator.
Na razie przez klatkę się zapoznawały i o ile TiNteK jest spokojny (o dziwo!), to panie się dogadać nie mogą...

No nic, zobaczymy jak to będzie w praktyce, czyli jutro.

nuka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1203 dnia: Lipiec 01, 2009, 19:51:37 pm »
No tak, nowa panienka w domu to Tintkowi w to graj, ma dwie do wyboru, co jedna to piękniejsza...  :P A dziewczyny rywalki, jakiś  spór jednak będzie między nimi. Oby jak najszybciej się zaprzyjaźniły. Powodzenia

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1204 dnia: Lipiec 01, 2009, 21:44:16 pm »
Cytat: "zgaga14"
http://allegro.pl/item672...cm.html#gallery

Dziewczyny - ja się nie znam - ale jak ta miniaturka jest zakocona barankiem to porodu chyba nie przeżyje...potrzebny dobry wet...... a poza tym licytuje przemo.....

Znowu licytuje przemo... co za uparty gosc! :bejzbol

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1205 dnia: Lipiec 02, 2009, 12:13:35 pm »
kasiape Ciekawa jestem, czy będą jakieś efekty po dwudniowym siedzeniu w klatce :) Czekamy na wieści :)

O to twoja królisia poczuła się zagrożona przy Lisce :) Ale decyzja należy już do Tintka, facet ma co wybierac  :diabelek :)  :DD

Właśnie zauwazyłam, że Liska juz jest na adopcyjnym, więc trzymamy kciuki i łapki, żeby jak najszybciej trafiła do idealnego domu! :)

nuka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1206 dnia: Lipiec 02, 2009, 17:52:30 pm »
Cytat: "zgaga14"
http://allegro.pl/item672017202_krolik_miniaturka_lewka_samiczka_bcm.html#gallery

Dziewczyny - ja się nie znam - ale jak ta miniaturka jest zakocona barankiem to porodu chyba nie przeżyje...potrzebny dobry wet...... a poza tym licytuje przemo.....


Napisałam o przemmo, brak odpowiedzi, zadzwoniłam dziś i usłyszałam taką oto nowinę: "jest mi obojętne kto kupi tego królika, zresztą ona chyba już w tej chwili jest w ciąży".
Pan zgodził się rozważyć ewentualne wycofanie oferty przemmo ale nic nie obiecuje

megana88

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1207 dnia: Lipiec 02, 2009, 18:00:49 pm »
A kim jest ten przemmo? Może napisać do Allegro? Tak mi szkoda tych króliczków...

nuka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1208 dnia: Lipiec 02, 2009, 18:12:37 pm »
przemmo4 wykupuje młode samiczki na rozród. Allegro nie będzie interweniować, im jest obojętne kto, co i za ile kupuje

megana88

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1209 dnia: Lipiec 02, 2009, 18:24:57 pm »
myślałam, że może na karmę dla gadów. Co za ludzie :(

nuka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1210 dnia: Lipiec 02, 2009, 20:02:18 pm »
Dziewczynki, pilnie trzeba znależć dom dla tej uszolinki i jej potomstwa
http://allegro.pl/item672017202_krolik_miniaturka_lewka_samiczka_bcm.html#gallery

ogłoście na innych forach, gdzie tylko możecie. Napisałam u KazioRa, na innych nie jestem zarejestrowana

Offline kasiape

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1211 dnia: Lipiec 02, 2009, 20:24:56 pm »
Liska z czystością dalej na bakier... Dzisiaj otwarłam jej klatkę, ale nie była zainteresowana wyjściem. W sumie była ciekawa, ale na wyjście się nie zdecydowała. A jak się ją na podłodze kładło, to uciekała do klatki. Tak więc teraz puściłam moje króle. Przyuważyłam, że to z Liski jest zadzior i to ona zaczyna :) A w ogóle Tintek teraz zaczął gonić Paskudę. Żal mi jej, bo to ona najpierwsza z pierwszych była, a teraz Tintek nią pomiata. Ostatnio futro jej wyrwał  :bejzbol
A tak w ogóle to Liską się wszyscy zachwycają, nawet mama. Chłopak, tata i babcia z dziadkiem  :)

[ Dodano: Czw Lip 02, 2009 8:27 pm ]
nuka, wcale nie wiem czy się tak szybko zaprzyjaźnią - Tintek z Paskudą 8 miesięcy się zaprzyjaźniali, a mam wrażenie że on dalej ją czasami terroryzuje. No niby hierarchia... a do ludzi to już nie jest taki mądry :) Tchórz i tyle :P

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1212 dnia: Lipiec 02, 2009, 20:28:42 pm »
nuka - widziałaś, że ten babsztyl sprzedaje jeszcze 2 inne króliki? :oh:

...hodowlane.

"WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH ALLEGROWICZÓW
ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻĄ ŻECZY NOWYCH I UŻYWANYCH ZABAWEK,UBRAŃ,SPRZĘTU AGD I RTV,SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO,KRÓLIKÓW,ITP. "

cóż za asortyment :oh:
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1213 dnia: Lipiec 02, 2009, 20:29:12 pm »
kasiape, a moze by tak utworzyc dla Liski osobny temat w dziale Oddam.

[ Dodano: Czw Lip 02, 2009 8:35 pm ]
Jadwinia, ja dopiero teraz skojarzylam jej nick. Juz widzialam kiedys, ze ta renata24072 wystawiala kroliczki na allegro...

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1214 dnia: Lipiec 03, 2009, 19:03:46 pm »
wstrętna baba.......też pisze gdzie moge.....co tu zrobić ?????POMOCY



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

nuka

  • Gość
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1215 dnia: Lipiec 03, 2009, 19:06:59 pm »
Dziewczynki, pilnie trzeba znależć dom dla tej uszolinki i jej potomstwa
http://allegro.pl/item672...cm.html#gallery

ogłoście na innych forach, gdzie tylko możecie. Napisałam u KazioRa, na innych nie jestem zarejestrowana
_________________
 
ponawiam apel

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1216 dnia: Lipiec 03, 2009, 20:14:09 pm »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1217 dnia: Lipiec 04, 2009, 23:00:31 pm »
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=672017202

dziewczyny ta króliczka- w ciąży- będzie licytowana przez nas- więc niech nikt nie podbija aukcji, wystawimy zaporową cenę, żeby tylko to wygrać...aukcja wystawiona była 7 lub 14 dni temu, więc pewnie co najmniej tak długo króliczka jest w ciąży...jeśli zapłodnił ją baran- to mamy problem...bo takiego porodu może nie przeżyć, więc sterylizacja aborcyjna albo cesarskie cięcie...zależy jak długo to już trwa, trzeba jej zrobić rtg..tak czy inaczej to duże zagrożenie dla jej życia

przywieziemy ją do nas- perspektywicznie- będziemy szukać DT

i jeszcze pytanie

ten przemo z allegro- czy on wygrywał jakieś aukcje z uszolami? kojarzycie go i za ile kupował?



Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1218 dnia: Lipiec 04, 2009, 23:14:56 pm »
Strona przeniesiona do archiwum? tak szybko?

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z allegro.pl i ogłoszeń
« Odpowiedź #1219 dnia: Lipiec 04, 2009, 23:19:25 pm »
sprawdzałam to właśnie...nie wiem o co chodzi, ale znalazłam inny link i działa, zmieniłam to