Autor Wątek: Budujemy...  (Przeczytany 2819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Griffe

  • Gość
Budujemy...
« dnia: Maj 16, 2010, 22:26:41 pm »
Hej

No i się zaczeło. Nawet nie wiem do końca o co chodzi, czy to rujka czy ciąża urojona... Pierwszy raz w zyciu mam dziewczynę i wiedziałam że będzie inaczej niż z chłopakami. Faktycznie kobieta daje czadu nieźle :)

Otóż w piątek rano wróciłam z zajęć, a Królik zabrała się za budowanie gniazda... Wykopała dziurę w kuwecie, nosiła w pyszczku siano jak opętana, poukładała je dookoła robiąc norkę. Nawet ładnie wyszło ;)
Tak się wymęczyła, że odpoczywała poźniej do wieczora.
Wczoraj był spokój, a dziś po obiedzie zaczęła od nowa...

Podzielcie się proszę Waszym doświadczeniem z dziewczynami... Czy ona tak teraz cały czas będzie budować, czy przejdzie jej niedługo? Pomagać jej np dając więcej siana czy raczej probować zajmować czymś innym? Czy wymaga jakiejś innej opieki w tym czasie?

Będę wdzięczna za każde info.
Dodam ze Toska skończyła właśnie 8 miesięcy :)

nuka

  • Gość
Budujemy...
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2010, 22:33:56 pm »
Budowanie gniazda to ciążą urojona, dawaj więcej siana, możesz dać ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne. Mała w tym czasie może byc agresywna, fukać, drapac pazurkami.
Często to sie powtarza? Jeśli tak pomysl o sterylce. Ciąże urojone powodują zmiany w obrębie narządów rodnych, a te zmiany mogą zmienić sie w raczysko czy inne tego typu śmiertelne choroby

Griffe

  • Gość
Budujemy...
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2010, 22:39:50 pm »
Aha czyli to urojona ciąża...
Pierwszy raz bylo w piatek, drugi dzisiaj. Teraz też buduje, ale może położy sięspać wkrótce bo już jest wykończona. Nie gryzie i nie fuczy bardziej niż zwykle i całkiem dobrze jej się odpoczywa gdy się ją głaszcze. Ale potem niestety wraca do pracy :)
Oczywiście sterylke mamy w planach, ale dopiero w lipcu z racji na moj czas no i fundusze.

Dzieki wielkie za info.

A jakoś inaczej dawać jej jeść albo więciej czegos?
Jakby przyszły do glowy jeszcze jakieś komentarze to piszcie prosze :)

nuka

  • Gość
Budujemy...
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 16, 2010, 22:47:14 pm »
Dieta jak dotychczas, nie musisz małej specjalnie dokarmiać

PuśŚ.

  • Gość
Odp: Budujemy...
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2010, 21:16:39 pm »
moja robi tak samo a jak zbliżam tam ręke to mnie tak wylizuje że nie wiem ;P