Autor Wątek: Bazarek na Poznańskie uszy  (Przeczytany 61213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Bazarek na Poznańskie uszy
« dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:26:14 pm »
Kolejny bazarek, tym razem na króliki czekające na nowy dom w Poznaniu. Tu można poczytać co słychać u Poznańskich podopiecznych http://forum.kroliki.net/index.php?topic=4606.0
Trochę zmian technicznych, przedmioty podzieliłam na działy, więc proszę pisać z którego licytuje się przedmiot (np. Przedmioty dla zwierząt, 1).

Bazarek trwa do 06.07 do godziny 20:00

Z PRZYMRUŻENIEM OKA  :diabelek- podarowała Nuka
A ponieważ to zabawa, przyjemne połączone z pożytecznym ja oferuje  na ten bazarek coś wyjątkowego, a mianowicie:
- głaskanie Malucha 10 min w imieniu kupującego - 5 zł
Licytuje: Megana88, Domi38, Baba Jaga
- głaskanie Tosia 5 min w imieniu kupującego - -5zł
Licytuje: Megana88, Domi38, Baba Jaga -
- głaskanie Nuki 2 min w imieniu kupującego - -5zł
Licytuje: Megana88, Domi38, Baba Jaga
+ mizianie Fafika od Domi38, Baba Jaga - 5zł
Do każdych pieszczot dołączam czułe słówka szeptane prosto w uszyska, czas głasków jest uzależniony od chęci współpracy uszaka. Mogę sie zobowiązać tarmosić Nukę 10 min, ale uprzedzam, to nie będą jednorazowe pieszczoty i wtedy cena jest razy 5  bunny
Kupujący ma możliwość przekazania treści czułostek, jakie szepnę uszakom do ucha  jezyk1
Dla każdego zakupu dołączam gratis w postaci posmyrania kupującego wąsiskami wybranego uszaka

DLA ZWIERZĄT
1. Gałązki
- podarował Kamis1994

Opis: Gałązki gruszy, jabłka i czarnej porzeczki, ok 150g każda. Jabłek 2 sztuk, gruszy 1 i porzeczek 1.
Cena wywoławcza całości: 10zł

Licytuje: Megana88 - 10zł

2. Pędy jabłoni z Zuzali
- Podarowała SylwiaG

Opis: Zachwalać nie potrzeba, opakowanie całe, nowe.
Cena wywoławcza 3 zł

Licytuje: Kitty27 - 3zł

3. Miseczka plastikowa
- podarowała Realia

Opis: Nieużywana, nowiutka optymistyczna plastikowa miseczka. Średnica miseczki (od dołu) 14,5 cm. I niekoniecznie dla króliczka :)
Cena wywoławcza: 5zł


4. Karma Versele-Laga dla gryzoni wszystkożernych
- podarowała Kitty27

Opis: Snack Nature-Protein(Versele Laga) 150g, mieszanka dla gryzoni wszystkożernych (np.szczur, chomik, mysz).
Cena wywoławcza: 8zł


5. Zestaw suszonych ziół
- podarowała Baba Jaga

Opis: Raz krwawnik, dwa razy skrzyp polny, raz mlecz [nie ma na zdjęciach]. Wszystko suszone przez Babę Jagę, ziółka rosły z dala od drogi :). Na fotografiach porównanie wielkości paczki z laptopem.
Cena wywoławcza: 13zł

Licytuje: eisha - 21zł

6. Poidełko Ferplast Sippy Large
- podarowała Katka
- zdjęcie zapożyczone z strony animalia.pl
Opis: Poidełko Ferplast Sippy Large 600ml - pozwala długo zachować czystą wodę; - jest łatwo dostępny dla zwierząt, a równocześnie bezpieczny od wylewania i rozchlapywania wody; - posiada specjalny uchwyt, dzięki któremu można przymocować go do kratek w klatce. W klatce zawieszone było na kilka godzin, brak widocznych śladów użytkowania.
Cena wywoławcza: 15zł
Licytuje: Megana88 - 15zł

BIŻUTERIA I OZDOBY

1. Różowe kolczyki
- podarowała Tamcia

Opis:: Kolczyki zrobione są z koralików-dwa "duże"plastikowe,"łuk"kolczyka ze szklanych.Bigle antyalergiczne,długość wraz z biglem ok.6,5 cm.
Na zamówienie [PW do Tamci] możliwa zmiana koloru kolczyków.
Cena wywoławcza: 10zł


2. Zielone kolczyki
- podarowała Tamcia

Opis: Kolczyki zrobione są z koralików plastikowych ,"łuk"kolczyka ze szklanych.Bigle antyalergiczne,długość wraz z biglem ok.6 cm.  Na zamówienie [PW do Tamci] możliwa zmiana koloru kolczyków
Cena wywoławcza: 10zł


3. Fioletowe kolczyki
- podarowała Tamcia

Opis: Kolczyki zrobione z plastikowych koralików i posrebrzanych przekładek.Bigle antyalergiczne,długość z biglem ok.5,5cm.Super je się nosi(zrobiłam sobie identyczne usmiech2 ).  Na zamówienie [PW do Tamci] możliwa zmiany koloru kolczyków
Cena wywoławcza: 10zł


4.Kolczyki brązowe szlifowane
- podarowała Tamcia

Opis: Kolczyki zrobione są ze szklanych koraliczków i jednego większego o średnicy 2cm,długość wraz z biglem ok.5cm cm.
Cena wywoławcza: 10zł


5. Wiosenne kolorowe
- podarowała Tamcia

Opis: Kolczyki zrobione są ze szklanych koralików,długość wraz z biglem ok.6 cm.
Cena wywoławcza: 10zł


6. Głowy 2 szt wykonane z szarego mydła,polakierowane - to unikatowe głowy - ręczna robota
- Podarowała MAS

Opis: wys. 8 cm,stan jak na zdjęciu-warunki panujące spowodowały,że w niektórych miejscach lakier nadkruszał niestety.
Cena wywoławcza: 20 zł

Licytuje: Nuka - 20zł

7. drewniana maska, pięknie prezentująca się na ścianie
- Podarowała Simran86

Opis: Drewniana, ozdobna maska. Dla kupującego dodatkowo piling (praktycznie cały)
Cena wywoławcza: 10 zł

Licytuje: Realia - 10zł

8. drewniana maska, pięknie prezentująca się na ścianie
- Podarowała Simran86

Opis: Drewniana, ozdobna maska. Dla kupującego dodatkowo piling (więcej niż połowa).
Cena wywoławcza: 10 zł

Licytuje: Realia - 10zł

9. Serwetka z panną króliczką
- Podarowała Kitty27

Opis: Kolorowa serwetka z panną króliczką
Cena wywoławcza: 5zł


10. Serwetka z panem króliczkiem
- Podarowała Kitty27

Opis: Kolorowa serwetka z panem króliczkiem
Cena wywoławcza: 5zł


11. Srebrny Łańcuszek
- podarowała Katka

Opis: Łańcuszek srebrny firmy Apart, dł. 39 cm, miałam go na sobie raz przez pół godziny.
Cena wywoławcza: 15zł

Licytuje: MAS - 15zł

12. Kolczyki srebrne jeżyki :)
- podarowała Katka

Opis: Kolczyki srebrne, wkrętki. Kształt jeży.
Cena wywoławcza:10zł[/u]

Licytuje: Pani Misiowa - 10zł

13. Breloczek Aspirin Complex - 2 szt
- podarowała Sonia
Opis: nowe, oryginalnie zafoliowane
Cena wywoławcza: 4zł


14.Nowa, sztuczna treska
-podarowała Sonia
Cena wywoławcza: 3zł


15.Opaska do włosówGlamoun kolor niebieski, gumowana
-podarowała Sonia
Cena wywoławcza: 3zł


16. Spinki do włosów - 7 szt
-podarowała Sonia
Opis: 2 duże czarne, 2 średnie białe, 2 małe szare, 1 mała brązowa
Cena wywoławcza: 2zł


KSIĄŻKI I GAZETY1. Książki WaltaDisneya dla dzieci
- podarowała Hordra

Więcej zdjęć: http://picasaweb.google.com/evingstar/Ksiazki#
Opis: Książki: "Dumbo w Afryce", "Pinokio", "Pułapka na słonia", "Mały wilczek i trzy życzenia", "Opowieść wigilijna sknerusa". Format A5, okłada gruba, stan książek widoczny na zdjęciu.
Cena wywoławcza jednej książki: 3zł

Licytuje: Baba Jaga - 18zł

2. Student's Book 1, Workbook 1B
- podarowała Kitty27

Opis: Student's Book 1, Workbook 1B, peter Viney and Karen Viney, Oxford University Press, 1990. Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do nauki języka angielskiego dla początkujących i średniozaawansowanych. Stan idealny, nigdy nie była używana, okładki lekko ubrudzone.
Cena wywoławcza: 10zł


3. "Nostradamus, przepowiednie do roku 2004"
- podarowała Kitty27

Opis: Praca zbiorowa pod red. Anny Wasilewskiej, rok wydania 1999. Stan dobry, normalne ślady użytkowania, niestety zostawiłam na kilku/kilkunastu stronach pamiątki z portugalskiej plaży - piasek :nie_powiem
Cena wywoławcza: 4zł


4. Książka: "Mam psa"
-podarowała Kitty27

Opis: używany poradnik dla właścicieli bądź przyszłych właścicieli psów pt. "Mam psa - poradnik rodzinny" Tima Hawcrofta w stanie bardzo dobrym minus normalne ślady użytkowania.
Praktyczne i proste porady - uzupełnione wieloma kolorowymi fotografami, które pomogą dobrze zaopiekować się psem..

Cena wywoławcza: 6zł

5. "Przed świtem" Stephenie Meyer
- podarowała Misokyaa

Opis: Czwarta część cyklu "Zmierzch";, wydawnictwa Dolnośląskiego. Książka przeszła przez wiele rąk, bo od chwili kiedy ją kupiłam, każdy chciał pożyczyć i przeczytać. Stan oceniam na dobry, nie ma jakichś wielkich uszkodzeń, prócz śladu po małej naklejce z przodu. Okłada gruba, koszt wysyłki będzie niestety dość wysoki z racji na wagę książki
Czym zakończy się rok oczekiwania, marzeń, rozterek, lęków Belli? Czy rozdarta między uczuciami do wampira i wilkołaka nastolatka zdoła któregoś z nich wybrać? Czy zdecyduje się na mroczną, ale pociągająca egzystencję nieśmiertelnego wampira, czy też zwalczy miłość do Edwarda i zdecyduje się pozostać zwykłym człowiekiem? Czy ten romans skończy się ślubem? I jakie będą jego konsekwencje?
Cana wywoławcza: 12zł
Licytuje: Tsunami - 12zł

6. "Dwoje Ludzi" - A.A. Milne
- podarowała Misokyaa

Opis: Książka autora min. "Kubusia Puchatka", czy też "Chatki Puchatka", wykupiona z likwidacji biblioteki. Wydawnictwo: Comforet, stan oceniam na dobry.
"Powieść dla dorosłych utrzymana w charakterystycznym dla Milne'a pogodnym klimacie. Jej bohater, Reginald Wellard, prowadzi spokojne życie prowincjusza, zajmującego się ogrodem i hodowlą pszczół u boku swej pięknej żony, Sylwii. Harmonia tego szczęśliwego związku zostanie jednak zakłócona, a sprawi to napisana przez Reginalda jego pierwsza i jedyna książka, która ku zdumieniu samego autora stała się znaną i przyniosła sukces."
Cena wywoławcza: 4zł

7. "Dalsze opowieści z życia Avonlea" - L.M. Montgomery
- podarowała Misokyaa

Opis:Książka nowa, nie używana. Dostałam ją w prezencie, a tym czasem drugą identyczną miałam już w posiadaniu. Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, stan idealny.
"Naprawdę nie wiem, co mnie wtedy napadło. Do dzisiaj niepotrafię zrozumieć tego, co wtedy zrobiłam, bo z natury jestem osobą prawdomówną i nienawidzę oszustwa. Po prostu czułam, że nie potrafię powiedzieć Wilhelminie, w obecności tylu kobiet, że nigdy nie miałam wielbiciela. To było zbyt upokarzające. Przypuszczam, że wszystkie złośliwości, uszczypliwości i przykrości, które musiałam znosić podczas ostatnich piętnastu lat z tego powodu, że nigdy nie miałam ukochanego <<skumulowały się>> w mojej głowie (jak mawia nasz nowy doktor) i właśnie wtedy dały o sobie znać."
Cena wywoławcza: 5zł
Licytuje: Pani Misiowa - 5zł

8. "Pożegnanie z Avonlea" - L.M. Montgomery
- podarowała Misokyaa

Opis: Książka nowa, nie używana. Kolejna, którą dostałam, zresztą od tej samej osoby, która była pewna, że to dwie różne części cyklu :P. Wydawnictwo: Nasza Księgarnia,stan idealny.
Cena wywoławcza: 5zł
Licytuje: Pani Misiowa - 5zł

9. "Zdarzyć się mogło, zdarzyć się musiało - Z Wisławą Szymborską spotkanie w wierszu" - Marta Fox
- podarowała Misokyaa

Opis:Książka wykupiona z likwidacji biblioteki. Wydawnictwo: siedmioróg, stan dobry.
"Książka Marty Fox jest książką, z każdej strony dziwną i oryginalną. Burzy bowiem tradycyjne wyobrażenia o książkach biograficzno-literackich, dotyczących konkretnego autora. Marta Fox napisała książkę bardzo osobistą i prywatną - o tym, w jaki sposób wiersze Wisławy Szymborskiej zaistniały w niej i w innych twórcach, w jaki sposób związały się z ich prywatnym życiem i dlaczego nie można się od nich uwolnić.
Cena wywoławcza: 5zł

10. "Zanim nadejdzie rozstanie" - Marta Fox
- podarowała Misokyaa

Opis: Książka wykupiona z likwidacji biblioteki. Wydawnictwo: siedmioróg, stan dobry.
- Czy ty wiesz, Patryku, że... - rozpoczęła.
- Wiem - odpowiedział - bo ja też.
Przez chwilę milczała nie wiedząc, czy dokończyć zdanie, czy pozostawić to, co chciała powiedzieć, w zawieszeniu.
- Co ty też? - zapytała w końcu.
- Ja ciebie też kocham - odpowiedział.
- Chciałam zapytać, czy wiesz o tym, że zmieniłeś całe moje życie?
- Ty moje też zmieniłaś, cokolwiek to miałoby znaczyć"

Cena wywoławcza: 3zł
Licytuje: Pani Misiowa - 3zł

11. "Ono" - Dorota Terakowska
- podarowała Misokyaa

Opis: Książka wykupiona z likwidacji biblioteki. Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie, stan bardzo dobry.
"Ewa ma dziewiętnaście lat. Mieszka z rodziną, czuje się jednak samotna. Marzy o lepszym życiu, o wyrwaniu się z ubogiego miasteczka gdzieś na południu Polski, o miłości, która odmieni jej los. Niejasne, wzięte z filmów wyobrażenia dziewczyny zderzają się z brutalną rzeczywistością. Staje prze wyborem. Szuka wskazówki na przyszłość, podpowiedzi, co dalej. Zaczyna patrzeć na wszystko co ją otacza, oczami dziecka, któe ma przyjść na świat. Próbuje mu ten świat objaśnić, a zarazem usprawiedliwić. I Ewa, i Ono muszą podjąć decyzję, czy wart jest wysiłku narodzin."
Cena wywoławcza: 8zł
Licytuje: Pani Misiowa - 8zł

12. "Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam..." - Paulo Coelho
- podarowała Misokyaa

Opis: Książka wykupiona z likwidacji biblioteki. Wydawnictwo: Drzewo Babel, stan bardzo dobry - widoczne normalne ślady użytkowania.
"Każdy potrzebuje zwierciadła, w którym mógłby się przejrzeć. Pewnie dlatego jedna połowa świata rozgląda się za swoją drugą połową. Paulo Coelho w swojej nowej książce opowiada o spotkaniu dwojga ludzi po latach rozłąki. Miłość, która w nich zasnęła, budzi się powoli pośród wątpliwości i obaw przed porażką. Aby uwierzyć w drugiego człowieka, należy najpierw uwierzyć w siebie. Żyć w harmonii ze światem widzialnym i niewidzialnym. Odnaleźć prawdziwe oblicze Boga... Ale czy miłość jest w stanie uchronić przed samotnością? Nie zapomnijmy, że "Bóg ukrył piękno w samym sercu raju".
Cena wywoławcza: 8zł
Licytuje: Truffle - 8zł

13. "Demon i panna Prym" - Paulo Coelho
- podarowała Misokyaa

Opis: Książkę kupiłam, przeczytałam 2 razy. Wydawnictwo: Drzewo Babel, stan bardzo dobry - widoczne normalne ślady użytkowania.
"Czy człowiek jest z gruntu dobry czy zły? Pewnego dnia do Viscos, małego miasteczka w Pirenejach przybywa tajemniczy nieznajomy. Jego niepokojąca obecność sprawia, że tutejsi mieszkańcy prowadzący dotąd spokojne, uczciwe, wypełnione pracą życie, w ciągu niespełna tygodnia muszą wybrać pomiędzy Dobrem a Złem. "Demon i Panna Prym" to opowieść o odwiecznej walce, którą toczą w nas światło i ciemność, anioły i demony, dobro i zło a także refleksja nad wolnością wyboru swojej własnej ścieżki, wolnością, którą ma każdy z nas w każdej chwili życia..."
Cena wywoławcza: 8zł
Licytuje: Truffle - 8zł

14. Ksiązki z serii Harlequin
- Podarowała kasiek

Stare romansidła, ale w dobrym stanie, lektura lekka, łatwa i przyjemna. Wysyłka losowa
Cena 1 książki: 2 zł


15. "Pan Wołodyjowski"
- podarowała Katka

Opis: Trzecia częć trylogi Henryka Sienkiewicz -"Pan Wołodyjowski" wyd. PWN z 1969 roku :).
Cena wywoławcza: 6zł


16. "Listy do Marysieńki
- podarowała Katka

Opis: "Listy do Marysieńki" Jana Sobieskiego, wyd. Czytelnik z 1973 roku, 2 tomy.
Cena wywoławcza: 6zł


17. "Krzyżacy"
- podarowała Katka

Opis: "Krzyżacy" Henryka Sienkiewicza, wyd. MON z 1979 roku, 2 tomy.
Cena wywoławcza: 6zł


18. Gazetka "Medizini", nr 6/2010 - 5 szt.
- podarowała Sonia[/b]
Opis: Po rozłożeniu wielki plakat ze świnką morską w roli głównej. Gazetka w jęz. niemieckim.
Cena wywoławcza: 3zł


FILMY I GRY1. Film "Jan Paweł II"
- podarowała Kitty27

Opis: Film  "Jan Paweł II" , DVD dwupłytowe (film+dodatki). Wersja polska. Brak tylko napisów. Używana tylko w celu testowania.
Cena wywoławcza: 5zł



2. 2 SZT. GRA PC CD-ROOM TIN SOLDIERS 1. Alexander The Great + 2. Julius Caesar
- podarowała Realia

Opis: Tin Soldiers: Alexander Wielki
Turowa gra strategiczna, której akcja koncentruje się wokół tytułowej postaci Aleksandra III Wielkiego zwanego Macedońskim, króla antycznej Macedonii od 336 roku p.n.e. Gra opowiada o najsłynniejszych podbojach słynnego wodza.

Tin Soldiers: Juliusz Cezar
Przenosi gracza w epokę największego przywódcy od czasów Aleksandra Wielkiego. Prowadząc wojska Cezara na podbój Galii gracz wymusi poddaństwo dumnych plemion galijskich i rozszerzy panowanie Rzymu. Po osiągnięciu statusu Cezara gracz poprowadzi swe siły za Rubikon i zmierzy się z Pompejami w wielkiej Wojnie Domowej, która ogarnęła terytorium całego Rzymu. Tylko od gracza zależy czy uda mu się powtórzyć osiągnięcia Juliusza Cezara i ogłosić się dożywotnim dyktatorem.
Cena wywoławcza: 15zł


3. Film "MASH"
- podarowała Misokyaa
- nie jestem w stanie zrobic w tym momencie zdjęcia.
Opis: Film  "MASH", oryginalny, nowy nie oglądany ani razu. Mam drugi identyczny więc ten się tylko kurzy. Film ma naklejkę 'imperial digital'.
Cena wywoławcza: 10zł



MASKOTKI
1. Króliczek-maskotka
- podarowała Realia

Opis: Śliczny, przesłodki różowy spokojny królik. Istny aniołek. To się nie zdarza ;) Długość od nóżki do pyszczka ok 36 cm, nosek do naprawy, wąski sa luźne, gdyż szyszka się za nie zabrała. Poza tym króliczek jest wyprany i pachnący :)
Cena wywoławcza: 20zł

Licytuje: Dziunia82 - 20zł

2. Maskotka Tygrysek (chyba) :)
- podarowała Realia

Opis: Ok16 cm wys. Oryginalny tygrysek w barwach biało-czarnych, czerwonym językiem i z żółtymi oczkami :) Może służyć jako maskotka na półce, bądź towarzysz dla Twojego pupilka :) Oczywiście wyprany i pachnący
Cena wywoławcza: 5zł


3. Maskotka Piesio
- podarowała Realia

Opis: Ok10 cm wys. Podobny do dalmatyńczyka piesek. Może słuzyć jako maskotka na półce, bądź towarzysz dla Twojego pupilka :) Oczywiście wyprany i pachnący.
Cena wywoławcza: 5zł


4. Maskotka kapeć-piesek
- Podarowała MAS


Opis: Piesek z zamszu, ok10cm, stan jak na zdjęciu.
Cena wywoławcza: 10 zł


5. Maskotka - biały miś w niebieskim szalu Aspiryn
- podarowała Sonia
Opis: W łapki wszyte magnesiki
Cena wywoławcza: 3 zł


6. Maskotka - owieczka ze skrzydełkami
- podarowała Sonia
Opis: W skrzydłach magensy
Cena wywoławcza: 3 zł

Licytuje: Koral - 4zł


KASETY WIDEO I MAGNETOFONOWE
1. Kaseta magnetowidowa - "Kapelusz Pana Anatola" - komedia polska
- podarowała Sonia
Cena wywołąwcza: 5zł

2. Kaseta magnetowidowa - "Inspekcja Pana Anatola" - komedia polska
- podarowała Sonia
Cena wywołąwcza: 5zł

3. Kaseta magnetowidowa - "Rzeczpospolita babska" - komedia polska
- podarowała Sonia
Cena wywołąwcza: 5zł

4. Kaseta magnetofonowa - Elton John - "SLEEPING WHITH THE PAST"
- podarowała Sonia
Cena wywołąwcza: 3zł

5. Kaseta magnetofonowa - Bad Boys Blue - "BAD BOYS BEST"
- podarowała Sonia
Cena wywołąwcza: 3zł

6. Kaseta magnetofonowa - C.C.Catch - "SUPER DISCO"
- podarowała Sonia
Cena wywołąwcza: 3zł

7. Kaseta magnetofonowa - EUROPE - "The Final Countdown"
- podarowała Sonia
Cena wywołąwcza: 3zł

8. Kaseta magnetofonowa - ROXETTE - "IT MUST HAVE BEEN LOVE"
- podarowała Sonia
Cena wywołąwcza: 3zł

9. Kaseta magnetofonowa - Roy Orbison - "Pretty Woman"
- podarowała Sonia
Cena wywołąwcza: 3zł

10. Kaseta magnetofonowa - Roy Orbison - "MYSTERY GIRL"
- podarowała Sonia
Cena wywołąwcza: 3zł

11. Kaseta magnetofonowa - D.J.BOBO - "Dance with me"
- podarowała Sonia
Cena wywołąwcza: 3zł

12. Kaseta magnetofonowa - "Ballads ELVIS"
- podarowała Sonia
Cena wywołąwcza: 3zł

13. Kaseta magnetofonowa - Sandra - "close to seven"
- podarowała Sonia
Cena wywołąwcza: 3zł

14. Kaseta magnetofonowa - Sandra - Greatest hits" - pęknięte opakowanie
- podarowała Sonia
Cena wywołąwcza: 3zł

15. Zestaw 2 kaset magnetofonowych - Smokie - "Forever The Best of..."
- podarowała Sonia
Cena wywołąwcza: 3zł

INNE
1. Bluzeczka, bez pleców, wiązana na szyi. Wysadzana ozdobnymi koralikami.
- Podarowała n-monika


Opis: Bluzeczka, bez pleców, wiązana na szyi. Wysadzana ozdobnymi koralikami. Rozmiar xxl. Nie używana.
cena wywoławcza: 15 zł


2. Długopisy eleganckie - komplet II
- podarowała Realia

Opis: Dwa eleganckie srebrne długopisy, piszące w kolorze czarnym. Dobre na prezent :)
Cena wywoławcza: 8zł


3. Długopisy eleganckie
- podarowała Realia

Opis:  Sześć kolorowych bardzo fajnych długopisów piszacych na niebiesko firmy Royal. Ciekawe kolory, wygodne podczas pisana, posiadają elementy gumowe :)
Cena wywoławcza: 12zł


4. Zeszyt
- podarowała Realia

Opis:   Bardzo orginalna okładka, nie mam zielonego pojęcia co jest tam napisane tak szczerze :) Zeszyt w kratkę, 96 kartkowy. Ślad po ugryzieniu szynszyli.
Cena wywoławcza: 4zł


5. Tabliczka magnetyczna z ostrzeżeniem! - Pregnant mom on board[/b]
- podarowała Brydzia

Opis: znak ostrzegawczy z serii "Pregnant mom on board". Wszystko to umieszczone jest na super mocnym ale cienkim (ok 1mm) magnesie co sprawia, że łatwo się wywiesza i zdejmuje z karoserii samochodu. Nie niszczy blachy, mocno trzyma i ładnie wpasowuje się w karoserie. To o wiele lepsza forma niż standardowe naklejki na samochód. wymiar: 15 x 15 cm (wysokość i szerokość mierzona po przekątnych)
Cena wywoławcza: 7zł


6. Tabliczka magnetyczna z ostrzeżeniem!- Uwaga jedzie z nami dziacko
- podarowała Brydzia

Opis: znak ostrzegawczy z serii "Baby on Board". Wszystko to umieszczone jest na super mocnym ale cienkim (ok 1mm) magnesie co sprawia, że łatwo się wywiesza i zdejmuje z karoserii samochodu. Nie niszczy blachy, mocno trzyma i ładnie wpasowuje się w karoserie. To o wiele lepsza forma niż standardowe naklejki na samochód. wymiar: 15 x 15 cm (wysokość i szerokość mierzona po przekątnych)
Cena wywoławcza: 7zł


7. Tabliczka z przyssawka do wewnątrz na szybie z ostrzeżeniem! - Baby on board
- podarowała Brydzia

Opis: Tabliczka ostrzegawcza Baby on Board. Mała mocna przyssawka. Wieszasz i zdejmujesz kiedy chcesz. Montaż od środka na szybę. wymiar: 15 x 15 cm (wysokość i szerokość mierzona po przekątnych)
Cena wywoławcza: 7zł

8.  AVON - Clearskin 15 ml.
- podarowała Realia

Opis: Aktywna formuła z kwasem salicylowym to pewna zguba dla złego pryszcza. Kojące wyciągi roślinne za nic w świecie nie dopuszczają do wysuszenia skóry.. Popatrz co się dzieje: U 86% nieszczęśników wypryski padły już po 8 godzinach! Mało tego: Przy stosowaniu 2 razy dziennie wypryski osłabły już po 24 godzinach u 100% osób biorących udział w badaniu :)
Cena wywoławcza: 6zł


9.  MISS SPORTY - Fabolous glam /Liquid eye liner
- podarowała Realia

Opis:Cienki pędzelek umożliwia zrobienie bardzo delikatnej kreski. Makijaż utrzymuje się cały dzień na powiece, a przy tym bez problemu można go zmyć. Bardzo wydajny :)
Cena wywoławcza: 6zł


10. Ramka na zdjęcie
- podarowała Kitty27

Opis: Używana ramka na zdjęcie
Cena wywoławcza: 9zł


11. Świecznik aniołek z harfą + świeczka
- podarowała Kitty27

Opis: Świecznik używany, świeczka nieużywana :)
Cena wywoławcza: 6zł

Licytuje: Baba Jaga - 6zł

12.Świecznik aniołek z gitarą + świeczka
- podarowała Kitty27

Opis: Świecznik używany, świeczka nieużywana :)
Cena wywoławcza: 6zł

Licytuje: Baba Jaga - 6zł

13.Kawa Jacobs
- podarowała Kitty27

Opis: Kawa Jacobs Kronung, 200g - data ważności do 5/2011
Cena wywoławcza: 8zł

Licytuje: Koral - 10zł

14.Pędzel kabuki Yves Rocher
- podarowała Tocha

Opis: Pędzel jest wyprany po zakupieniu, ale nie był nigdy używany. Po prostu okazało się, ze jest z naturalnego włosia (kozy), a ja tego nie wiedziałam w dniu zakupu. Kolekcjonuje tylko syntetyczne pędzle. Moze komuś nie przeszkadza to, ze jest z naturalnego włosia lub nie może używać syntetyków. Firmę każdy zna, o pędzlu można poczytać na ich stronie. http://www.yves-rocher.com.pl/product/show/pid/682
Cena wywoławcza: 10zł

Licytuje: Truffle - 10zł

15. Audiobook "Dziennik Bridget Jones"
- Podarowała Katka

Opis: "Dziennik Bridget Jones" na 4 płytach CD, książka do słuchania (dosłownie tekst książki na płytach). Nigdy nie odtwarzany, opakowanie trochę "pomięte" z powodu przekładania z miejsca na miejsce.
Cena wywoławcza: 5zł


16. Zestaw dwóch kremów AA
- podarowała Katka

Opis: Zestaw dwóch kremów AA, seria Therapy Natura. Krem regeneracyjny z ekstraktem białej herbaty do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii (polecany do rewitalizacji skóry zmęczonej i skłonnej do alergii, ekstrakt z białej herbaty skutecznie zwiększa aktywność komórek skóry i stymuluje ich naturalne procesy regeneracyjne,neutralizuje wolne rodniki, dzięki czemu spowalnia proces starzenia skóry, przy systematycznym stosowaniu skóra jest zregenerowana i wypoczęta),50 ml, data ważn. 04.2011+Krem pod oczy i na powieki do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii (krem o lekkiej konsystencji łatwo rozprowadza się na delikatnej skórze wokół oczu i na powiekach, preparat zawiera ekstrakty ze świetlika i bławatka, które skutecznie zmniejszają obrzęki i rozjaśniają cienie pod oczami oraz łagodzą podrażnienia, krem likwiduje oznaki zmęczenia, tonizuje i wygładza skórę), 30 ml, data ważn. 04.2011.
Cena wywoławcza: 10zł


17. Herbata biała
- podarowała Katka

Opis: Herbata biała liściasta z płatkami róży, 50 g, firmy BioActive.
Cena wywoławcza: 5zł


18. Słownik wyrazów obcych na płycie
- podarowała Katka

Opis: "Popularny słownik Wyrazów Obcych PWN" na 2 płytach CD (Warszawa 2005), stan j.w..
Cena wywoławcza: 5zł


19. Obrazki
- podarowała Katka
 
Opis: 3 obrazki w jasnych ramkach, wym. 12cm na 17 cm.
Cena wywoławcza: 12zł


20. Zapinka do roweru - wężyk z kłódką i kluczykami - zabezpieczenie przed kradzieżą
- podarowała Sonia
Opis: Komplet na 2 koła lub na 2 rowery (zalezy jak kto zabezpiecza swojego jednoślada). Sa dwa wężyki i 4 kluczyki.
Cena wywoławcza: 6zł


21. Obrus foliowy (ceratka) - w kratkę biało-niebieską
- podarowała Sonia
Opis: Wymiary 90 x 240 cm, nowy, oryginalnie zapokowany
Cena wywoławcza: 6zł


22. Mata zabezpieczająca komorę zlewu przed rysowaniem
Opis: Gumowa, kolor niebieski, wymiary 26 X 30 cm, nowa oryginalnie zafoliowana
Cena wywoławcza: 5zł


23. Kreda kolorowa w wiadereczku
- podarowała Sonia
Opis: 18 szt: 3 niebieskie, 3 białe, 3 różowe, 3 jasno zielone, 3 beżowe (jasny brąż?), 3 żółte. Nieużywane
Cena wywoławcza: 3zł


24. Zestaw próbek kosmetyków i art. chigienicznych
- podarowała Sonia
Opis: Chusteczki odświeżające Sagrotan - 3 opak. Każde opakowanie zawiera 3 chusteczki; Chusteczki odświeżające Coolike - 4 opak.; Próbki pasty wybielającej do zębów i płynu do płukania ust GUM Original White; Płyn 30 ml, pasta  - nie podana gramatura. Dodatkowo do zestawu jest dodana składana szczoteczka do zębów, wszystko razem spakowane do plastikowego pojemniczka - przydatne także na krótki wyjazd; Plastry naklejane na nos zapobiegające chrapaniu - 2 szt Każde opakowanie zawiera 2 szt plastrów; Plastry opatrunkowe - 9 opak W każdym opakowaniu 10 pojedynczych plasterków; Próbki Eucerin - 2 zestawy dla cery trądzikowej 1 zestaw zawiera: żel do mycia twarzy, krem w żelu, peeling; Próbki Eucerin - 3 zestawy kremów dla każdej cery 1 zestaw zawiera: krem na dzień i na noc oraz krem zapobiegający zmarszczkom; Maseczka Merz Spzial - oczyszczajaca skórę - do każdej cery 1 opak. zawierajace 2 porcje maski; Maseczka Merz Spzial - peel-off - witaminowa bomba, papaja+ananas - do każdej cery 1 opak. zawierajace 2 porcje maski; Maseczka Merz Spzial - przeciw zmarszczkom - do każdej cery 1 opak. zawierajace 2 porcje maski; Maseczka Merz Spzial - wygładzająca skórę - do każdej cery 1 opak. zawierajace 2 porcje maski
Cena wywoławcza: 15zł


25. Zestaw - mydelniczka+etui na szczoteczke do zebów+kubeczek
- podarowała Sonia
Opis:Plastikowe w kolorze jasnej zieleni
Cena wywoławcza: 3zł


26. Lusterko dwustronne - obraz rzeczywisty + powiększenie
- podarowała Sonia
Opis: Podstawka w kolorze jasnej zieleni
Cena wywoławcza: 3zł


27. Szczotka do włosów plastikowa
- podarowała Sonia
Opis: Kolor pomarańczowy
Cena wywoławcza: 2zł


28. Okularki tekturowe z logo RMF FM
- podarowała Sonia
Opis: Do oglądanie filmów 3D
Cena wywoławcza: 1zł


29. Okularki tekturowe SunWatch
- podarowała Sonia
Opis: Zamiast szkiełek folia aluminiowa
Cena wywoławcza: 1zł


30. Okulary korekcyjne +1,5
- podarowała Sonia
Cena wywoławcza: 2zł


31. Okulary korekcyjne +2,0
- podarowała Sonia
Cena wywoławcza: 2zł[/b]
Licytuje: Koral- 2zł

32. Loton do kąpieli
-podarowała Sonia
Cena wywoławcza: 3zł


33. Perfumy UDV - Pour Elle - 30 ml
-podarowała Sonia
Opis: Flakon w kształcie torebki ze złotą rączką Dodatkowo plastikowe opakowanie
Cena wywoławcza: 3zł

Licytuje: Katka - 3zł

34. Zestaw magnesów
- podarowała Sonia
Opis: Magnesy na lodówkę - komplet 5 szt,kolor zielony kształt półkuli; Magnes płaski - reklama produktów Laktase enzym firmy Leben's; Magnesy - reklamówki Posterine, Posterisan, Posterisan akut
Cena wywoławcza: 5zł


35. Zawieszka  w kształcie kota
- podarowała Sonia
Cena wywoławcza: 3zł


36.Kufel do piwa,
-podarowała Sonia
Opis: poj 0,5 l - w kształcie szklanego kozaka ze złotą obwódką
Cena wywoławcza: 4zł


37. Breloczki - z czerwoną literą A - 5 szt
- podarowała Sonia
Cena wywoławcza: 3zł


38. Długopisy ze spinką do przypięcia - 3 szt
- podarowała Sonia
Cena wywoławcza: 3zł


39. Szkiełko powiększające składane
- podarowała Sonia
Cena wywoławcza: 2zł

40. Zestaw kibica: kapelusz biało-czerwony, gwizdek, bębenek, plastikowy czerwony kubek z napisem "POLSKA BIAŁO-CZERWONI"
-podarowała Sonia
Cena wywoławcza: 8zł

41. Bukiet sztucznych kwiatów
- podarowała Sonia
Cena wywoławcza: 2zł[/u]

42. Nowa parasolka żółta - składana na 3, do damskiej torebki
- podarowała Sonia
Opis:z nadrukiem "hermes Cevitt" średnica po rozłożeniu 98cm, długość zożonej 25 cm
Cena wywoławcza: 5zł

Licytuje: Katka - 5zł

43. Naklejki - 2szt
-podarowała Sonia
Opis: Naklejka gumowana - HEXAL; Naklejka gumowana - Arcoxia
Cena wywoławcza: 1zł
[/u]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 17:08:11 pm wysłana przez Misokyaa »

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:36:18 pm »
poproszę "Książki WaltaDisneya dla dzieci" za wywoławczą :)

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:41:51 pm »
Kitty, dobrze zrozumiałam - cały zestaw? Czyli 5 książek po 3zł? Jak chodziło ci o jedną to napisz :)

nuka

  • Gość
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:42:51 pm »
Biżuteria i ozdoby nr 6 - maski z mydła od MAS za wywoławczą

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:44:18 pm »
Kitty, dobrze zrozumiałam - cały zestaw? Czyli 5 książek po 3zł? Jak chodziło ci o jedną to napisz :)

aha, to poproszę wszystkie po 3 zł

megana88

  • Gość
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2010, 08:13:21 am »
Dla zwierząt numer 1 za wywoławczą

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2010, 01:39:19 am »
7,8 za wywoławczą (maski)
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 24, 2010, 08:34:51 am »
Dla zwierząt nr 2 za wywoławczą :)

Dzisiaj wieczorem wyślę cosik na bazarek  :icon_mrgreen :niegrzeczny

Offline Baba Jaga

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 24, 2010, 11:31:42 am »
Jeśli ktos by reflektował to moge zaproponowac 2x spore workeczi skrzypu polnego suszonego (tego u nas naprawe ogromne ilości jak coś to moge dosuszyć) wieczorkiem wstawię zdjęcia jakby ktoś był chętny...

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 24, 2010, 11:52:44 am »
.jakby ktos miał to chetnie suszki dla mojego królisia.......

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 24, 2010, 17:38:30 pm »
Baba Jaga wyślij mi na PW zdjęcia, opis i jakąś przybliżoną cenę wywoławczą. Koral, jeżeli BabaJaga dośle to będzie skrzyp :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2010, 17:40:07 pm wysłana przez Misokyaa »

Offline Baba Jaga

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 24, 2010, 20:08:07 pm »
Zdjecia wyslę jutro. Co do zapasów suszków powinnam zdążyc jeszcze wysuszyc jeszcze jeden woreczek mleczu i krwawnika. Cene pozostawiam do Waszej dyspozycji po zobaczeniu zdjęć... Wszystko z dala od miasta(mieszkam na wsi) na polu nawożone naturalnym nawozem ;)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 24, 2010, 21:43:49 pm »
hop hop do góry!!
Nowości na bazarku!! :D

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 24, 2010, 21:45:41 pm »
Dodałam produkty od Kitty27. Kitty, dziękujemy  :bukiet

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 25, 2010, 12:09:03 pm »
12, 13 za wywolawcza :)
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 25, 2010, 14:47:13 pm »
Truffle, chodziło o książki Coelho? Pytam bo nie dodałaś kategorii :)

DODAŁAM NOWE PRODUKTY - prócz wczorajszych podarunków od Kitty mamy pędzelek od Tochy oraz suszki od Baby Jagi. Dziękujemy dziewczyny  :bukiet

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 25, 2010, 15:21:47 pm »
5 za wywoławczą
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Offline Baba Jaga

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 25, 2010, 15:22:03 pm »
Inne nr 11 i 12 za cenę wywoławczą poproszę :) (siostra kolekcjonuje aniołki :D )

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 25, 2010, 18:06:52 pm »
Baba Jaga, ile opakowań zawiera ten zestaw? 8?

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Bazarek na Poznańskie uszy
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 25, 2010, 18:10:42 pm »
Kitty - 4 :)