Autor Wątek: Granulat  (Przeczytany 4850 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

marta862

  • Gość
Granulat
« dnia: Czerwiec 18, 2010, 11:58:11 am »
Witam

 Mam pewien problem z doborem granulatu dla mojego Baksia .Nie wiem który jest najlepszy w sklepie zoologicznym  dali mi Dako Art Chrumiś-granulat dla królików ,i zapewnili ze ten granulat jest najlepszy dla królików .A na stronce minaturki bez tajemnic pisza ze ten granulat jest szkodliwy dla króliczków.Wiec proszę o poradę jaki granulat dawac króliczkowi.Jaki wy dajecie Waszym uszatkom.Pozdrawiam i dużo głasków dla króliczków.

Pani Misiowa

  • Gość
Odp: Granulat
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2010, 12:53:33 pm »
Skład: kukurydza, owies, pszenica, jęczmień, paluszki, granulaty, słonecznik, susz: marchwi, buraka, łodygi-pietruszki, biszkopt mielony.
Mówi samo za siebie. {Po pierwsze królików nie karmimy ziarnami. Po drugie: paluszki? Jakie paluszki? Po trzecie: granulaty? Granulaty czego? Granulat w granulacie? Po czwarte: biszkopt mielony. No comment
Wyrzuć i kup cos porządnego. Najlepiej cuni complete firmy versele laga.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Granulat
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2010, 13:58:34 pm »
Na miniaturce pisze: http://www.miniaturkabeztajemnic.com/dostepneg.html

Masz nowy podział na mniej szkodliwe (czyli te polecane) czyli Grainless complete, Versele Laga Cuni Complete (zaliczany de facto do polecanych tutaj, na miniaturce jednak zaliczany do szkodliwych)

Najlepszy wyborem jest Grainless complete- zgadzam się w 100% po przeanalizowaniu składu. Najlepiej zamówic go przez internet, lub poprosic o sprowadzenie go do zoologicznego :)

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Granulat
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2010, 14:30:55 pm »
Najlepszy wyborem jest Grainless complete- zgadzam się w 100% po przeanalizowaniu składu. Najlepiej zamówic go przez internet, lub poprosic o sprowadzenie go do zoologicznego :)
A co z tym oxbow? podobno taki najlepszy z kazdych kupilam 2.2 kg a teraz ten? :(

marta862

  • Gość
Odp: Granulat
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2010, 15:42:58 pm »
Pani Misiowa kupilam bo tak doradziła mi pani w zoologu .Skąd mogłam wiedziec że jest on szkodliwy granulat to granulat.pozdrawiam

Nikki

  • Gość
Odp: Granulat
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2010, 17:57:57 pm »
Pani w zoologu wszystko Ci powie, aby tylko sprzedać. Ehh, zoologom chodzi o kase a nie o dobro zwierząt :/

nuka

  • Gość
Odp: Granulat
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 18, 2010, 19:35:01 pm »
marta862, dokładnie tak jak napisała Nikki - w zoologu doradza wszystko żeby sprzedać. Nikt nie ma do Ciebie pretensji, że uwieżyłaś w te zapewnienia. Granulaty znajdziesz na miniaturce - tej stronce, którą mysza podała. Ja polecem jeszcze lekturę wątku o diecie bez granulatu
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=7570.

marta862

  • Gość
Odp: Granulat
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 19, 2010, 10:28:31 am »
Przepraszam ale kurcze chce człowiek dobrze a tu takie coś:(.Pochodze i poszukam takich granulatów jakie mi Kochane polecacie,nawet jakbym miała obejść cały świat;).Pozdrawiam i Dzienkuję za rady.

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Granulat
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 19, 2010, 12:54:17 pm »
Przepraszam ale kurcze chce człowiek dobrze a tu takie coś:(.Pochodze i poszukam takich granulatów jakie mi Kochane polecacie,nawet jakbym miała obejść cały świat;).Pozdrawiam i Dzienkuję za rady.
nie musisz tez nigdzie chodzic :D sa dobre sklepy netowe

swiatkrolika
animalia
cuniland