Autor Wątek: Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso  (Przeczytany 52549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 23, 2010, 15:06:36 pm »
Na szczęście moja rodzina jest na wegetarianiźmie ,a do lekarzy nie chodzę bo jak widać nie muszę,w każdym razie Biedronke miałam blisko i często robiłam zakupy co nie oznacza że nie rusze swoich czterech liter i nie pójdę gdziekolwiek indziej.Ja bym po prostu rozwieszała takie ulotki w okolicach biedronki ale nie tylko :lol  ze zdjęciem może nie aż tak masakrycznym ale niech każdy wie jak wygląda królik zanim trafi na ich talerz i co się z nim dzieje zaraz przed obróbką, uwierzcie mi odechce się im mięsa króliczego.

Plus filmik na YouTube zmontowany przez kogoś zaczynający się od :Z czym kojarzy ci się Biedronka, z tym, z tym a może z tym i w tym miejscu odpowiednie zdjęcia" ludzki mózg bardzo szybko koduje pewne obrazy i to najlepszy sposób ,lepszy niż słowny.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 23, 2010, 17:31:58 pm »
monika.k,  jeśli chodzi o filmik na you tube, to już jest. Bardzo makabryczny :(  *********   jak ludzi to nie przekonuje to ja nie wiem co ich przekona :( Ale walczyć na pewno warto!

Admin: post edytowany. Magdo, nie umieszczaj linków do takich filmików.

kasiagio

  • Gość
Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 23, 2010, 17:35:39 pm »
magdam,  :nie_powiem  matko boska co to za film  ;(

[ Dodano: Pią Kwi 23, 2010 5:38 pm ]
Dziewczyny  mi się aż słabo zrobiło nie otwierajcie  linku jak nie macie mocnych nerwów  ;(

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 23, 2010, 17:46:24 pm »
przepraszam, kasiagio zaznaczyłam, że makabryczne:( , obawiam się, że natykają się na niego właśnie tylko osoby kochające zwierzęta :(  P.S. Nikt mi nie wmówi, że mięso jest niezbędne.

kasiagio

  • Gość
Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 23, 2010, 17:49:11 pm »
magdam, wiem , wiem , ale mnie nie tyle ich śmierć zwaliła z krzesła co ta ich ufność , ten jeden tak nosek podnosił jak mój Makuś jak czuje nowy zapach  ;(  
udzie są bezduszni , ale o tym to już od dawna wiemy , to że jesteśmy okrutnym gatunkiem też   :(

[ Dodano: Pią Kwi 23, 2010 5:53 pm ]
I ten sposób w jaki ten morderca na zlecenie je zabija ............. nie piszę wszystkiego , bo nie chcę żeby wszystkie czytające miały potem koszmary  :(  ;(

Tsunami

  • Gość
Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 23, 2010, 18:03:06 pm »
Boże święty... Ledwo zdążyłam do Łazienki
Kto normalny by tak potrafił...

efyra

  • Gość
Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 23, 2010, 18:21:12 pm »
magdam, proszę, usuń link do filmiku.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 23, 2010, 18:36:31 pm »
Jezu, popłakałam się...
 :buu

Uszata_panna

  • Gość
Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 23, 2010, 18:58:33 pm »
Straszne... Najbardziej przejmujące jest to że one jeszcze łapkami ruszają :buu
Tak po prostu podciąć gardło królikowi... a potem jeszcze bez względnie nie ściągać a zrywać futro :buu  A ile mięsa z takiego królika?

megana88

  • Gość
Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 23, 2010, 19:00:38 pm »
Poryczałam się  ;(

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 23, 2010, 19:30:33 pm »
Ja tego nie oglądam... Nie dam rady po tym co napisałyście... :(



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 23, 2010, 20:28:31 pm »
Boże dziewczyny,co wy oglądacie?nic nie widzę zadnego linku, to dobrze, ludzie to ohydne bestie  .. to wiadomo do dawna i nawet jeśli to ich praca, to nie  życzę dobrze tym ludziom,dla mnie nie mają serca z tego co tu czytam wasze komentarze .
SylwiaG

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 23, 2010, 20:47:04 pm »
przepraszam  :nie_powiem

kasiagio

  • Gość
Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 23, 2010, 20:51:46 pm »
magdam, nie przepraszaj napisałaś że makabryczny  :( Tu nie chodzi o Ciebie tylko o tą cholerną Biedronkę i na to jaką ona rzeź robi na królikach  ............... ;(  

Dziewczyny ale najgorsze jest to że to tylko dla nas jest makabryczne , dla kogoś z zewnątrz nie zrobi żadnego wrażenia , bo to tylko królik jest ........... naprawdę takie moje zdanie  :(  

Ja miałam praktyki na rzeźni ( nigdy na ubojni nie byłam ) ale to jest normalne zwierzęta są traktowane jak pudełko zapałek , śmieją się, żartują nawet jedzą podczas mordowania ........  :(  ktoś kto nie obcuje ze zwierzętami w taki intensywny i uczuciowy sposób jak my nie będzie mógł tego nigdy pojąć  :(

Offline Silvana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 274
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Fisia, Dyzia [*]
Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 17, 2010, 14:42:14 pm »
Wszystkie akcje ratowania zwierzakow sa bardzo szlachetne, ale obawiam sie, ze to nic nie da.  Zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie chcial zjesc miesko czy zalozyc futro. O ile potrzeba miesa jakos do mnie dociera tak futro to dla mnie rzecz niepojeta. I tak bardzo duzo miesa krolikow jest w karmach np dla psow i kotow wiec mysle, ze Biedronka sie nie przejmie tymi protestami. Ale zawsze warto probowac cos zmienic. Ktos moze powiedziec, ze tylko tyle, ale jak patrze na dzisiejszy swiat i znieczulice to mam wrazenie, ze az tyle.
FISIA i DYZIA GALERIA

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Odp: Nowa akcja SPK - przeciwko hodowlom królików na mięso
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 23, 2010, 23:10:11 pm »
i jak z tym?