Autor Wątek: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?  (Przeczytany 37196 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 11, 2010, 21:44:41 pm »
Pawlaka i Leppera na bank nie poprę, bo ich elektorat to rolnicy, a więc taki prezydent będzie blokował prawodawstwo, które chce poprawic los zwierzętom gospodarskim - bo to narazi rolników na koszty.

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 14, 2010, 23:19:22 pm »
ja pewno nie zagłosuję na komorowskiego, właśnie przez te polowania :nie_powiem

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 15, 2010, 21:46:51 pm »
komorowski to dla mnie ostatnia pozycja na całej liscie.
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Tolinka

  • Gość
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 17, 2010, 21:10:28 pm »
Ja zagłosuje chyba na Napieralskiego

Offline Iras

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 20, 2010, 15:37:34 pm »
komorowski jako "pierwsza strzelba rp" jak dla mnie odpada calkowicie - powiem nawet ze wrecz zaluje, ze nie bylo go w pewnym samolocie.
Jesli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu zwierząt bez rodowodu - obejrzyj

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 21, 2010, 11:01:23 am »
:)

Ja w końcu mialam do wyboru albo Napieralskiego albo Olechowskiego i zaglosowalam na Olechowskiego, a w drugiej turze albo nie pójdę w ogóle albo będę glosować na Kaczyńskiego.

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 21, 2010, 11:20:17 am »
Ja byłam za Napieralskim, teraz po artykule podanym przez Bosniak zależy mi, żeby nie wygrał myśliwy. Dlatego pójdę głosować na Kaczyńskiego.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 21, 2010, 11:30:18 am »
Ja sie długo zastanawiałam na kogo głosować na Napieralskiego czy Kaczyńskiego. W końcu wybór padł na Kaczyńskiego. W lipcu rzecz jasna będę głosować na Kaczyńskiego.

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 21, 2010, 11:36:21 am »
frekwencja az taka zła nie była, zmanipulowani ludzie pojdą ślepo za tłumem i bedziemy miec
Polske pod włądzą PO(lszewikow). Sondaze wyborcze nie są budujące :(

a ja jednak uwazam, ze na wybory nalezy isc. bez wzgledu na kogo glosowac.
po to nasi przodkowi walczyli o wolną Pl, i wolne wybory zeby teraz
polowa narodu miala gdzies :> ?? bo jak juz są wolne to nie chodzą ??
komorowski niech sie gdzies w leśnym domku zaszyje, kłusownik jeden :P
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 21, 2010, 11:37:52 am »
a Napieralski dał czadu :p ma teraz chłopak swoje 5 minut :lol
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 21, 2010, 20:18:54 pm »
No cóż ja nie jestem i nigdy nie byłam za wyborem mniejszego zła... W pierwszej turze nie poszłam, bo siostra miała wesele i poprawiny i nie było czasu. W drugiej turze na pewno pójdę i najprawdopodobniej oddam głos nieważny, tzn zaznaczę obydwa nazwiska (jakbym nie zaznaczyła żadnego, to jeszcze ktoś pod stołem zaznaczy, więc ryzykować nie będę)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 21, 2010, 20:43:45 pm »
jpuasz, to po co idziesz :> ?
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 21, 2010, 23:12:57 pm »
bo uważam, że każdy powinien iść na wybory. jak sama pisałaś - nie po to inni walczyli o to, żebyśmy mieli coś do powiedzenia, żeby teraz nie iść na wybory. Dla mnie głos nieważny to też jakiś głos. No i najlepiej by było, gdyby można było zaznaczyć takie pole, że nie wybieram żadnego kandydata. A jakby to pole zaznaczyło więcej niż ileś % społeczeństwa, to nowe wybory i nowi kandydaci.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 21, 2010, 23:58:33 pm »
hihi, mądrze powiedziane :lol
choc zaznaczenie dwoch "bohaterów" wyborow jest dla mnie niezrozumiałe :P
albo chcesz zeby Twój glos sie liczyl albo nie :)
ale to moze ze mna jest cos nie tak :lol :glupek: w kazdym razie przynajmniej idziesz. pozostałe 46% sie obija !! :)
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 22, 2010, 13:01:36 pm »
zgadzam się z jpuasz...ja oddałam nieważny głos w I turze...

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 22, 2010, 13:53:31 pm »
ja raczej nie.. w pierwszej turze 10 kandydatow - mysle, ze jak ktos realnie i obiektywnie obserwuje poczynania polityczne potrafi sposrod nich wybrac tego, z ktorym chociaz po częsci sie zgadza.

Polacy mało znaja sie na polityce - Ci ktorzy najwiecej krzyczą najmniej wiedza.
Smieszy mnie jak czasami pytam dlaczego glosujesz na pana X - a bo tak.
ale dlaczego? no bo tak i koniec - uzasadnienie. jestem młoda i moze nie "zyje" polityką, ale
zgrubsza wiem co sie dzieje w kraju na arenie politycznej. dlatego nie rozumiem, ze ktos
nie chce walczyc o swoje przekonania - przeciez zaden polityk nie bedzie miał takich samych poglądow jak my
musialybysmy same zostac prezydentkami :lol ale wybiera sie tego, ktory reprezentuje podobne
wartosci do naszych, z ktorym sie w jakis sposob zgadzamy - z jego pomyslami, patrzeniem na swiat. :)

ja tak to widze, ale szanuje inne decyzje :) to nie było do zadnej z Was - tylko takie ogolne spostrzezenie.
mysle, ze Polacy za mało znaja sie na polityce a swoje gusta polityczne czerpią z tv, ktora niestety nie jest wiarygodna. dlatego pytajac znajomych dlaczego kogos popiera, odpowiada "bo tak" - bo tak naprawde nic o nim nie wie, ani o jego programie.

a Wy jak sądzicie ? ;)

ps. pisałam ogolnie, nie do Was powtarzam, zeby nie bylo potem ;) :lol
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 22, 2010, 14:07:12 pm »
dlatego nie rozumiem, ze ktos
nie chce walczyc o swoje przekonania - przeciez zaden polityk nie bedzie miał takich samych poglądow jak my
musialybysmy same zostac prezydentkami :lol

ale wybiera sie tego, ktory reprezentuje podobne
wartosci do naszych, z ktorym sie w jakis sposob zgadzamy - z jego pomyslami, patrzeniem na swiat. :)


No to w końcu ma się głosowac na tego co ma podobne poglądy jak my, czy nie, bo nie ma takich poglądów :) piszesz, że żąden nie będzie miał takich samych poglądów, a za chwile, że wybieramy takich, którzy mają podobne wartości do naszych :)

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 22, 2010, 14:10:57 pm »
"żaden polityk nie będzie miał takich samych poglądów jak my musiałybyśmy same zostać prezydentkami lolek" święta racja dnorthern7  :diabelek

nie pojmuje jak komuś chce się iść oddać nie ważny głos, ale oczywiście wybór szanuje, tyle, że mi by się po to tyłka ruszyć nie chciało :PP
"gdyby można było zaznaczyć takie pole, że nie wybieram żadnego kandydata" za to takie rozwiązanie genialne, całkowicie popieram   :mhihi

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wybory prezydenckie - który kandydat jest dobry z punktu widzenia praw zwierząt?
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 22, 2010, 14:19:08 pm »
mysza, co w tym niezrozumiałego :> ??
nie ma polityka, ktory ma dokładnie takie same poglądy jak Ty - dlatego wybiera się człowieka o <<zbliżonych>> poglądach.
ktos np moze byc przeciw aborcji i eutanazji - jesli to jest dla niego wazne to niech poprze osobe, ktora jest temu przeciwna.

myszko, nie widzisz roznicy miedzy "miec takie same poglądy"
a "mieć poglądy podobne do kogos, z ktorymi po częsci sie zgadzasz" ?? :&gt;

ja napisalam to wyraznie, nie rozumiem pytania Twojego tylko :P
bo moja wypowiedz jest oczywista :lol te dwa wersy, ktore zacytowalas
tworzą calosc, nie wykluczają sie..
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175