Autor Wątek: Shila i Rudzielec  (Przeczytany 2615 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shoti1910

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
    • SPŚM
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Shila i Siggy
  • Pozostałe zwierzaki: średniej wielkości zoo ;)
  • Za TM: Benio
Shila i Rudzielec
« dnia: Czerwiec 08, 2010, 20:23:50 pm »
ostatnio będąc na forum caviarnia  (świnkowe forum) weszłam na temat pt świnki z allegro okazało się że jest tam link do aukcji którą prowadzi znajoma, chciała oddać świnkę patrząc na "inne aukcje sprzedającego" zobaczyłam, że chce pozbyć się też królika. Oczywiście od razu do niej poszłam dałam jej to 40 zł i zabrałam zwierzaki (co chwila kupuje i sprzedaje zwierzeta bo jej sie nudzą) Stwierdziłam że Shili przyda się towarzystwo królika zwlaszcza że to dziewczynka zrobiłam tak jak pisaliście włożyłam pluszaka do klatki jednej i tak zmieniałam, potem puszczałam je na zmiane troszkę się "boksowały" ale nie gryzły dziś włożyłam je do wanny. Zaczęły się "gwałcić" najpierw Rudzielec Shile potem Shila rudzielca, nie przepychały sie poprostu jedna czekała aż druga skończy i wskakiwała na nią. Nie gryzły się następnie rudzielec wyskoczył z wanny i koniec imprezy. Co o tym myślicie? Wsadziłam je potem do swoich klatek.
PS
może wymyślicie jakieś imię dla rudej ;) musi być na "S"
Myślicie że mogę je wypuścić razem na wybieg? Czy najpierw wsadzić w transporter i troche pojeździć samochodem?

zeberka161

  • Gość
Odp: Shila i Rudzielec
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2010, 20:58:51 pm »
a może Salsa ??
Skoro na "S" to inne nie przychodzi mi do głowy

Offline shoti1910

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
    • SPŚM
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Shila i Siggy
  • Pozostałe zwierzaki: średniej wielkości zoo ;)
  • Za TM: Benio
Odp: Shila i Rudzielec
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2010, 22:33:42 pm »
heheh Salsa fajnie a co do puszczenia? pewnie sama muszę zdecydować (?) Trochę się boję bo Shila to agresor ale nie wykazuje teraz agresji

więc Salsa