Autor Wątek: Closter ma zapalenie blony wewnętrzej oka :(  (Przeczytany 2713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Closter ma zapalenie blony wewnętrzej oka :(
« dnia: Maj 10, 2010, 11:30:33 am »
pisałam wcześniej o strupkach, okazało się, że są one efektem drapania. Powód to szczypiące oczy. Closter od pewnego czasu ma czerwonawe oczka raz mniej, raz bardziej. Po wizytach u różnych weterynarzy i coraz głupszych ich pomysłach, trafiłam w zeszłym tygodniu do Ogonka. Jesteśmy już po badaniu oczka u Pani Oliwi Łobaczewskiej. Postawiła diagnozę - zapalenie błony wewnętrznej oka (jeśli dobrze zapamiętałam nazwę  :P ) i Closter jest na antybiotyku. Powodem tej przypadłości jak się okazuje wcale nie musi być alergia jak mnie przekonywano w poprzedniej lecznicy ( kazano mi tam usunąć królikowi siano !). Closter może mieć chore oczy z powodu urazu głowy :( Naprawdę nie przypominam sobie żadnego wypadku, ale niewykluczone że nie wyrobił się na jakimś zakręcie :( Kropelki do oczu wkrapiać będziemy 2 tygodnie, potem kontrol.
A tak w ogóle polecam lecznicę Ogonek, miła atmosfera, personel wzbudzający zaufanie. A Pani Łobaczewska- lubi pogadać z zajcami ;) Poza tym można do niej zadzwonić na komórek jeśli tylko ma się jakiekolwiek wątpliwości co do stanu zdrowia królika

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Closter ma zapalenie blony wewnętrzej oka :(
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2010, 12:00:32 pm »
biedactwo :(  oby szybko wracał do zdrowia

Stania

  • Gość
Closter ma zapalenie blony wewnętrzej oka :(
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2010, 17:46:36 pm »
Niech szybko wraca do zdrowia :) Leja też na kropelkach, ma jakieś zapalenie. Ale tylko 8 dni. Po pierwszym zakraplaniu bezkonkurencyjnie zasikała mi poduszkę...

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Closter ma zapalenie blony wewnętrzej oka :(
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2010, 18:37:55 pm »
Clostera mam kropelkować 2 tygodnie, do 21 maja. Najgorzej, że nie widzę różnicy  :(   Efekt kropelkowania 3 razy dziennie- królik przede mną spiernicza , gdzie pieprz rośnie, czyli pod łóżko :/

Stania

  • Gość
Closter ma zapalenie blony wewnętrzej oka :(
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2010, 09:44:42 am »
No Lei widać efekty elegancko się goi :) Z tym, ze mamy 8 dni zakraplac 2razy dziennie po2 kropelki do każdego oczka i 2tyg po zakończeniu leczenia się pokazać.
U mnie też jest króliczy foh, ale młoda marcheweczka czyni cuda :D

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Closter ma zapalenie blony wewnętrzej oka :(
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2010, 09:47:40 am »
o tak, młoda włoszczyzna rządzi !

Stania

  • Gość
Closter ma zapalenie blony wewnętrzej oka :(
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 15, 2010, 16:16:04 pm »
Dokładnie, wcinają aż im się uszy trzęsą.

[ Dodano: Pon Maj 17, 2010 6:22 pm ]
Zapomniałam dzisiaj dać małej młodej włoszczyzny po zaaplikowaniu kropli jak to miałam w zwyczaju. Ale Leja sobie poradziła:





Tak, uważam żeby nie spadła ze stołu...