Autor Wątek: POMOCY! CZY MÓJ KRÓLIK JEST CHORY?!  (Przeczytany 3345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Inga

  • Gość
POMOCY! CZY MÓJ KRÓLIK JEST CHORY?!
« dnia: Maj 17, 2010, 16:30:33 pm »
Może jestem przewrażliwiona i siostra twiedzi że tak jest, ale Karmel dziś jakiś dziwny jest. Owszem zjadł listek zielonego, chodzi po pokoju, ale nie biega nie szaleje, jest jakiś taki spokojniejszy, siedzi i mruży oczy. CZY POGODA MOŻE MIEĆ WPŁYW NA SAMOPOCZUCIE ZWIERZAKA, BO CAŁY DZIEŃ DZIŚ PADA??? Co mam zrobić, jeżeli w okół są sami weterynarze od kotów i psów? :(

Offline olufka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
POMOCY! CZY MÓJ KRÓLIK JEST CHORY?!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2010, 16:53:23 pm »
A skad jestes dokladnie?w jakim wieku jest koliczek?sprawdz jaki ma brzuszek miekki czy twardy bobkuje pije?
"Deszcz szczęśliwych pocalunków na Twojej twarzy, ręce znowu tulą ukochana glowę, znów spoglądasz w ufne oczy Twojego Przyjaciela, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale nigdy nie znikneły z Twojego serca."

Inga

  • Gość
POMOCY! CZY MÓJ KRÓLIK JEST CHORY?!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 17, 2010, 17:24:23 pm »
Ah, daj spokój, jestem z Zambrowa, taka pipidówa koło Łomży/Białegostoku. Króliczek bobkuje, zmiana jaką zauważyłam to zimne końcówki uszek. Brzuszek jak na moje oko ma mięki. Ma ok 2 miesięcy.

Hetahe

  • Gość
POMOCY! CZY MÓJ KRÓLIK JEST CHORY?!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2010, 17:35:32 pm »
Inga, możliwe, że tak reaguje na pogodę. Mój Agaryk dziś w nocy wczołgał się pod kołdrę i spał ze mną, w ogóle taki spokojny dziś, że hej. Tylko je i śpi. Może okno miałaś otwarte i stąd te zimne uszka? Ja mojemu w takich wypadkach robię masaż uszu i się rozgrzewają ;)  Wydaje mi się, że jeśli z jedzeniem i bobkowaniem wszystko w porządku, to na razie nie ma co się martwić :)

Inga

  • Gość
POMOCY! CZY MÓJ KRÓLIK JEST CHORY?!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2010, 18:40:03 pm »
Dzięki, ja jestem po prostu panikara. Ale zobaczę co jutro rano będzie. Jak dalej taki będzie to może do veta pojedziemy. Tak, on je i pije, tylko jakiś taki spokojny :(

Hetahe

  • Gość
POMOCY! CZY MÓJ KRÓLIK JEST CHORY?!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 17, 2010, 18:43:30 pm »
Deszczowa chandra ;)  Możesz mu dać coś do zabawy, ale nie gwarantuję, że się zainteresuje, Agaryka nie interesuje nic poza skubaniem siana raz na jakiś czas.

Offline olufka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
POMOCY! CZY MÓJ KRÓLIK JEST CHORY?!
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 18, 2010, 13:41:16 pm »
I jak dzis krolis????
"Deszcz szczęśliwych pocalunków na Twojej twarzy, ręce znowu tulą ukochana glowę, znów spoglądasz w ufne oczy Twojego Przyjaciela, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale nigdy nie znikneły z Twojego serca."