Autor Wątek: Funia jest... Funiem -.-  (Przeczytany 6547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
Funia jest... Funiem -.-
« dnia: Maj 06, 2010, 21:03:44 pm »
Ostatnimi czasy coś mi nie pasowało w jej zachowaniu bo totalnie dominowała nad Fibim. No ale to jeszcze nie było takie dziwne. Wczoraj zauważyłam że go gwałci. To już mi dało do myślenia. A dziś poczułam smrodek od kupki jak rozwijającego sie króliczego faceta znaczącego teren. Ale nigdy nie przyszło mi do głowy żeby samodzielnie sprawdzić jakiej płci jest Funia gdyż ślepo wierzyłam pani weterynarz i pani w sklepie. Zresztą sama nie umiem specjalnie odróżniać płci króliczej. Ale zdeterminowana wzięłam go na ręce i zaczęłam szukać siusiaka. Po odciągnięciu lekko skórki do góry zobaczyłam że on tam jest! Aaaaj... Tak więc chyba kastracja nas czeka niedługo... Mam tylko nadzieje że nie ma żadnych przeciwskazań po leczeniu jego złamanej łapki bo już pół roku minęło prawie od czasu kiedy łapka jest zagojona.

Bella

  • Gość
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2010, 21:26:52 pm »
Czy Fibi był wykastrowany  ??

nuka

  • Gość
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2010, 21:32:27 pm »
quote="Lena"]zaczęłam szukać siusiaka. Po odciągnięciu lekko skórki do góry zobaczyłam że on tam jest[/quote] Nie prościej było zerknąć czy są jądra? Takie dwa łyse trójkątne woreczki  :>

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2010, 21:34:27 pm »
Bella,  tak, Fibi już dawno jest wykastrowany :)  nuka,  ja w tym futrze nic nie widzę, tak przynajmniej mam już pewność że to facet a tak to bym sie pewnie dalej zastanawiała ;)

nuka

  • Gość
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2010, 21:38:44 pm »
Jak uszak biega to mu dyndają między tylnymi łapkami. Zerknij dla pewności

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 06, 2010, 21:42:44 pm »
Chyba tak nie da rady bo za bardzo futrzasty sie zrobił i ogólnie wogóle ciężko cokolwiek znaleźć ;P Ale już jestem pewna że to chłopak i niestety kastracja nas czeka. Przekonały mnie o tym te śmierdzące kupki  :oh:

Tolinka

  • Gość
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 06, 2010, 21:44:32 pm »
Cytat: "Lena"
Przekonały mnie o tym te śmierdzące kupki

To kupki maja cos do rzeczy nie wiedzialam.

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 06, 2010, 21:48:15 pm »
Dojrzewające króliki (samce) robią kupki o bardzo intensywnym nieprzyjemnym zapachu. A pamiętam doskonale kupki Fibiego przed kastracją i niestety zaczęło sie to samo.

MarlenaKubuśowa

  • Gość
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 06, 2010, 21:49:50 pm »
No coz niespodzianka przyszla tak nagle. Niewiadomo jaka plec i tak powinnas go/ja kochac :)

Tolinka

  • Gość
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 06, 2010, 21:50:50 pm »
Jestem w szoku bo moj krolik nie robil jakis smierdzacych kupek.

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 06, 2010, 21:55:40 pm »
MarlenaKubuśowa,  no wiadomo że nie przestane kochać królika dlatego że ma siusiaka ;P Fibi też miał być dziewczynką zresztą  :oh:   Ale bywa  :PP  

Cytat: "Tolinka"
Jestem w szoku bo moj krolik nie robil jakis smierdzacych kupek.


Króliki tak robią szczególnie jak chcą znaczyć teren, do tego dochodzi czasem sikanie na ściany itp itd  :PP  Z Fibim przechodziłam przez to, nic ciekawego ;)  Ogólnie nie masz czego żałować  :P

nuka

  • Gość
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 06, 2010, 21:58:05 pm »
Lena, aromatyczne bobki robią także samiczki, w czasie dojrzewania także ich mocz ma intensywną woń. Także to niczego nie dowodzi. Samiczki też potrafią gwałcić (i to jak).
Nie chcę Cie przekonywać, że Funia nie jest samcem, tylko tak dla wyjaśnienia piszę. Zerknij na fotki http://www.kazior5.com/wybor.htm#czwarty będziesz miała pewnośc

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 06, 2010, 22:05:47 pm »
Hmm no niby tak w sumie gwałt to może być oznaka dominacji i ustalanie hierarchii.

nuka,  sprawdziłam na podstawie tej strony którą mi wysłałaś i już nie mam żadnych wątpliwości. Funia to facet.

Tolinka

  • Gość
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 06, 2010, 22:07:31 pm »
Moj Plus mial byc samiczka,okazalo sie ze jest samcem,bobki nie byly cuchnace za to widzialam jego duze.....i problem rozwiazal sie sam.

nuka

  • Gość
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 06, 2010, 22:11:37 pm »
Tak pomyłki odnośnie płci to norma w sklepach, Lena, jak będziesz rozmawiała o kastracji z wetem to koniecznioe wspomnij o tej łapce, że była złamana. Niech wet ma świadomość, że z nią musi postępowac łagodniej.

Wygłaszcz chłopaków  :przytul

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 06, 2010, 22:14:05 pm »
Cytuj
Lena, aromatyczne bobki robią także samiczki, w czasie dojrzewania także ich mocz ma intensywną woń. Także to niczego nie dowodzi.


Myszka u weta pod wpływem stresu tak się "zeskunksiła" że wet mnie wypytywał, czy to na pewno samiczka :lol  (no cóż, Mysz jest niewątpliwie samiczką, na dodatek dawno po sterylizacji)
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
Funia jest... Funiem -.-
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 06, 2010, 22:15:42 pm »
Dziękujemy wygłaszczemy  :bukiet   Pewnie jeszcze w tym albo w przyszłym tygodniu zadzwonie do weterynarza i ustale co i jak. Oczywiście od razu napisze :)