Autor Wątek: Strupki na nosku i uszkach...  (Przeczytany 3140 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MrsKrolisia

  • Gość
Strupki na nosku i uszkach...
« dnia: Maj 05, 2010, 18:54:51 pm »
W Sobotę zauważyłam, że Trusiek ma na uszkach 2 strupki.
Mama powiedziała, że jak do wtorku nie zejdą to pójdziemy do weterynarza.
Strupki na uszach zeszły.
Ale wczoraj zauważyłam dużego strupka nad noskiem. Dzisiaj o 18.00 sprawdzałam to prawie już go nie było.

Co robić ?? Co to może być ?? Czy to poważne ?? Czy konieczna jest wizyta u weterynarza ??

Bella

  • Gość
Strupki na nosku i uszkach...
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2010, 19:31:09 pm »
Dziwna sprawa  :hmmm . Strupy może mieć dlatego, ponieważ np. o coś się skaleczył, miał rankę i na jej miejscu pojawił się strupek. Jednak ten proces wymaga trochę czasu. Taki strup nie pojawi się z dnia na dzień. Jeżeli strup pojawi się po raz kolejny to może zrób mu zdjęcie i wstaw na forum. Taki jest mój pomysł. Uważam jednak, że powinny wypowiedzieć się osoby bardziej doświadczone.

Offline olufka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Strupki na nosku i uszkach...
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2010, 20:19:09 pm »
A czy szczepilas moze ostatnio Truska na mykso i pomor?to moze byc efekt uboczny ...zwlaszcza podobno te szczepionki typu 2 w 1.moze bral jakis antybiotyk?jesli nic z tych rzeczy lec do weta.trzeba szybko reagowac.
"Deszcz szczęśliwych pocalunków na Twojej twarzy, ręce znowu tulą ukochana glowę, znów spoglądasz w ufne oczy Twojego Przyjaciela, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale nigdy nie znikneły z Twojego serca."

MrsKrolisia

  • Gość
Strupki na nosku i uszkach...
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2010, 20:32:25 pm »
Trusiek był szczepiony jakiś miesiąc temu na myksomatozę i pomór (szczepionka 2 w 1).
Tydzień temu miał coś z oczkiem i dostawał kropelki do oczu przepisane przez weterynarza.

Offline olufka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Strupki na nosku i uszkach...
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 05, 2010, 20:42:00 pm »
miesiac to chyba za dlugo na takie objawy.ja na twoim miejscu poszlabym od razu do weta.
"Deszcz szczęśliwych pocalunków na Twojej twarzy, ręce znowu tulą ukochana glowę, znów spoglądasz w ufne oczy Twojego Przyjaciela, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale nigdy nie znikneły z Twojego serca."

MrsKrolisia

  • Gość
Odp: Strupki na nosku i uszkach...
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2010, 20:17:58 pm »
Dobra wiadomość Truśkowi zeszły strupki. A
ni śladu po ich obecności.