Autor Wątek: Czy króliki brzydko pachną ?  (Przeczytany 15439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nuka

  • Gość
Czy króliki brzydko pachną ?
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 05, 2010, 22:41:44 pm »
Cytat: "Kitty27"
zauważ, że na ogłoszeniu jest napisane "ADOPCJA W TOKU"...
przepraszam, mój błąd  :nie_powiem.

Bardzo sie cieszę z nowego domku dla malenkiej

sedlak

  • Gość
Czy króliki brzydko pachną ?
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 06, 2010, 13:12:51 pm »
Już napisałem kolejnego maila w sprawie adopcji tym razem króliczek nazywa się Biszkopt i jest cudowny ;) Mam nadzieje na pozytywną odpowiedź. A jak to jest z tym formularzem kiedy i komu będę go musiał oddać ?

nuka

  • Gość
Czy króliki brzydko pachną ?
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 06, 2010, 13:16:05 pm »
Wypełniony formularz adopcyjny wysyłasz do pośrednika adopcyjnego mailem, listownie - to już jak wolisz i jak się umówicie.

sedlak

  • Gość
Czy króliki brzydko pachną ?
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 06, 2010, 13:23:10 pm »
A gdybym wybrał króliczka z drugiego końca Polski to w jaki sposób został by przetransportowany ??

nuka

  • Gość
Czy króliki brzydko pachną ?
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 06, 2010, 13:26:04 pm »
W formularzu jest pytanie o transport, czy jesteś w stanie sam zorganizować (samochód, PKP, PKS) czy liczysz na pomoc SPK.
Jak sam jedziesz to umawiasz się na dzień i nie ma sprawy, jeśli prosisz o pomoc to niestety czasami trzeba długo czekać aż trafi się okazja przewozu uszaka.

kasiagio

  • Gość
Czy króliki brzydko pachną ?
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 06, 2010, 13:30:22 pm »
Hej a tutaj podsyłam ci link do tematu o tym co naprawdę siedzi w naszych królach  :diabelek  siedź pewnie i najlepiej przywiąż się do krzesła  :P

http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?t=7026

[ Dodano: Czw Maj 06, 2010 1:47 pm ]
A tu jeszcze jeden tak do kompletu :D

http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?t=5918

sedlak

  • Gość
Czy króliki brzydko pachną ?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 06, 2010, 21:07:33 pm »
Mam pytanie co do regulaminu a mianowicie pisze w nim że w okresie 6 miesięcy od adopcji wolontariusze organizacji sprawdzają warunki życia królików u nowych opiekunów. A moje pytanie brzmi czy taka wizyta będzie wcześniej umówiona ze mną na jakiś termin czy będzie to wizyta bez zapowiedzi ?

Pani Misiowa

  • Gość
Czy króliki brzydko pachną ?
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 06, 2010, 22:18:30 pm »
Cytat: "sedlak"
A moje pytanie brzmi czy taka wizyta będzie wcześniej umówiona ze mną na jakiś termin czy będzie to wizyta bez zapowiedzi ?


A pytasz o to ponieważ..... ? :>

sedlak

  • Gość
Czy króliki brzydko pachną ?
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 06, 2010, 22:23:04 pm »
Ponieważ nie wiem czy nie będę w tym czasie w szkole a zależało by mi na osobistej rozmowie, ponieważ to ja będę opiekunem i to ja będę zajmował się zwierzaczkiem.

Hetahe

  • Gość
Czy króliki brzydko pachną ?
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 06, 2010, 22:26:24 pm »
Może dlatego, ponieważ nie każdy jest fanem niezapowiedzianych wizyt w trakcie brania kąpieli lub np. kolacji z dziewczyną? :hmmm  Nie mówiąc o tym, że nie każdy siedzi non stop w domu i czatuje na wizytę kontrolną z SPK ;)  Ale z tego co mi się wydaje, to te wizyty są umawiane.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Czy króliki brzydko pachną ?
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 07, 2010, 10:36:48 am »
Wizyty są umawiane, ale nie obowiązują tylko przez 6 miesięcy od adopcji - jeśli z nowym opiekunem nie będziemy mieli kontaktu przez dłuższy czas, nie będzie odpisywał na nasze maile, nie będzie odbierał naszych telefonów to możliwa jest niezapowiedziana wizyta skoro inaczej kontaktu nawiązać nie można :)

Bardzo cenimy sobie stały kontakt z nowymi opiekunami i wszelkie zdjęcia, informacje o uszatku raz na kilka miesięcy są mile widziane.