Autor Wątek: Królik i Pies POMOCY  (Przeczytany 11436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

majena88

  • Gość
Odp: Królik i Pies POMOCY
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 16, 2010, 23:02:29 pm »
Witam :) Dziękuję za tak liczne odpowiedzi :)  w sumie to nic się nie zmieniło :P
Trusia dalej zazdrosna jest o Kato,
a Kato ... jego zachowanie co do Trusi chyba zależy od humoru czasem gdy wejdzie do pokoju i zobaczy Trusie w klatce to na nią szczeka, a innym razem położy się obok klatki i obserwuje ją i się jej przygląda :)
co do Trusi to zauważyłam, że się denerwuje na widok Kato, gdyż ostatnio gdy hasała po pokoju wprowadziłam Kato i go trzymałam żeby nie zaatakował czy coś to Trusia tylko uciekła w drugi kąt pokoju i tupała tylnimi łapkami ze złości ... czekałam dość dłuższą chwilę - myślałam że się przełamie i podejdzie go powąchać czy coś ale bez rezultatu :( a gdy wyprowadziłam Kato z pokoju to zaczęła mnie podgryzać ;)
mam jeszcze jeden problem z nią ... nie daje się złapać - trzeba się natrudzić, gdy chcę ją zabrać na ręce to mi ucieka i się wyrywa  a ja jestem cała podrapana :( w sierpniu już będzie rok jak u mnie jest ... w sumie nie mam co narzekać bo wyskakuje i wskakuje do klatki kiedy chce. Możliwe, że to wszystko też zależy od jej humoru ... bo czasem przyjdzie i położy się obok da się pogłaskać a czasem nie :(

Offline Kitty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
    • facebook
Odp: Królik i Pies POMOCY
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 26, 2010, 00:34:02 am »
Ja miałam 3 psy jak trafiła do mnie zuzka. nie przypominam sobie żeby moje psy źle  zareagowały na nią. Dałam sie im obwąchac oczywiście w granicach rozsądku bo czasem chciały sie z nią bawic ale to wkońcu królik a nie pies. A nawet jeden z moich psów uważa zuzke za suczke to jest dziwne ale cóż przynajmniej nie odczuwa agresji. A co do brania na ręce moja zuzka nie lubi tego chyba ze mam ja w kocyku. Za to woli głaskanie.Wiec majena88 nie warto zmuszac królika do czegoś czego nie chce, wiesz one tez mają swoje humorki. Nie moga zawsze robić tego co chcemy ale to jest w nich takie kochane są nie przewidywalnymi psotnikami :)
PS: dużo cierpliwości

dorcia

  • Gość
Odp: Królik i Pies POMOCY
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 22, 2010, 17:57:51 pm »
Ja mam psiaka i kroliczke i nie ma zadnych problemow . Czasami krolisia proboje go przegonic albo przepchnac jak polozy sie jej na drodze i to wszystko.Smiesznie to wyglada bo pies jest duuuuzo wiekszy:)

emilkaa980

  • Gość
Odp: Królik i Pies POMOCY
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 27, 2010, 10:43:42 am »
Ja niestety mam odwrotny problem majenny88 . mój pies szleje jak widzi mojego króliczka , ślini się itd. a ona biega , kica i sie tym nie przejmuje widocznie jej nie zauważa :)