Autor Wątek: jazda samochodem 2 godziny jak się przygodowość ???  (Przeczytany 3814 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline martoszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 178
  • Płeć: Kobieta
jazda samochodem 2 godziny jak się przygodowość ???
« dnia: Kwiecień 15, 2010, 21:08:05 pm »
Hej mam pytanko jak sie mamy przygotować z sierotka na podróż samochodem trwającą  2 godzinki wiem, że obowiązkowo woda sianko ;] czy coś jeszcze potrzebne ??
A jedziemy na wieś do rodziców mojego chłopaka wypad planujemy przyszły piątek do niedzieli. co mamy zabrać ze sobą?? będzie tam miała wydzielona zagrodę w pokoju i w czy ja przewieść bo obawiam sie ze obecny transporterek będzie za mały na tak długa podróż a nasz  fundusz studencki nie przewiduje zakupu większego w tej chwili  :hmmm  czy w takim koszyku będzie jej wygodnie ?? ? ?? oczywiście bez zawartości koszyka ;] :P
podwójna uszata miłość Sierotka + Doktorek http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?t=8393

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
jazda samochodem 2 godziny jak się przygodowość ???
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 15, 2010, 21:19:40 pm »
martoszka,  jeśli będziesz siedziała obok niej,a koszyk będzie przypięty pasami, to jakoś to przeżyjecie. A Transporter jesli kupisz to się przyda do weta do podróży itp,nie są drogie te mniejsze.

Sianko jej daj tam i tyle. 2 godziny bez wody wytrzyma,za to mozesz wziac cykorie,która ma wodę i dac jej w połowie podróży.
Napoisz na miejscu.

Zagrodę - może lepiej wziąć ? Będzie się czułą swobodnie, no i swoj jakis ręczniczek,miseczki swoje.
SylwiaG

Offline martoszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 178
  • Płeć: Kobieta
jazda samochodem 2 godziny jak się przygodowość ???
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2010, 21:30:07 pm »
w domu ma klatkę a nie mam miejsca w samochodzie by ja zabrać wiec zrobimy jej na miejscu coś na wzór zagrody  :lol   myślałam jeszcze nad zabraniem jej kuwety bo po mimo ze jest młodziutka to bardzo ładnie się do niej załatwia i lubi w niej sobie czasem śpiochać lub po prostu poleżeć. A co do cykori to jeszcze jej nie wprowadzałam do diety i nie wiem jak zareaguje  :/  na coś nowego
podwójna uszata miłość Sierotka + Doktorek http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?t=8393

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
jazda samochodem 2 godziny jak się przygodowość ???
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 15, 2010, 23:37:36 pm »
kuwete weź, dobrze jak juz sie przyzwyczaila to bedzie miala bezpieczne miejsce...
a co do przewozu - polecam jakąkolwiek zieleninkę, króliczki niechetnie piją w drodze, ale w sumie to tylko 2 godziny, my wieźliśmy króle ok 9 godzin, picie było na postojach :)



megana88

  • Gość
jazda samochodem 2 godziny jak się przygodowość ???
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 16, 2010, 07:48:48 am »
Ja jestem weteranką podróży z Karolcią. Od weekendowych wypadów po podróże w Polskę. Co musisz na pewno wziąć to miska na wodę i jedzenie, jedzenie (wystarczy suche, ponieważ każdy ma w domu marchewkę, jabłka itp.), sianko, kuwetę i trochę zapasowego żwirku, klatkę. Tyle wystarczy. Podczas podróży wcale nie musisz jej niczym karmić, dwie godziny to nie jest długo, a poza tym królik będzie na tyle oszsołomiony, że na pewno jeść nie będzie. Co do transportera to widziałąm na allegro takie po 28zł. Ale polecam zagrodę, zamiast klatki, bo w samochodzie zagroda jest płaska i nie zajmuje prawie nic w bagażniku. Klatka niestety się nie sprawdza. Miłego wypadu :)