Autor Wątek: kuwetowy problem :/  (Przeczytany 3374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

black_butterfly

  • Gość
kuwetowy problem :/
« dnia: Marzec 24, 2010, 21:49:48 pm »
Mały ostatnio dziwnie sie zachowuje, a mianowicie nie dosyć że wiekszośc czasu spędza siedząc w kuwecie to nawet w niej śpi...szukałam na forum ale nie znalazłam niczego podobnego. Kupki sa normalne, je też normalnie ale siedzi i siedzi i śpi! w tej kuwecie czy to normalne? Ktoś też ma taki problemik bo nie wiem czy się martwić?  :hmmm

nuka

  • Gość
kuwetowy problem :/
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2010, 21:57:48 pm »
Kuweta to ulubione miejsce na uszate drzemki wielu króliczków

Aneczka

  • Gość
kuwetowy problem :/
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2010, 07:34:15 am »
no, na forum to to już było wiele razy, to przechodzi z wiekiem, kuweta to jego najbezpieczniejsze miejsce, bo najlepiej nim pachnie

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
kuwetowy problem :/
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2010, 12:58:20 pm »
To raczej nie problem :) Moje króle od kiedy przestawiłam je na kuwetę też bardzo często w niej przesiadują. Ot, taki nawyk, nie masz się czym przejmować :)

Offline Simran86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Kobieta
  • Zolinko Mamusia tęskni:(
kuwetowy problem :/
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2010, 13:15:07 pm »
Kropciu też uwielbia siedzieć i spać w kuwecie. Nie masz sie czym martwić:)

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
kuwetowy problem :/
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2010, 13:50:02 pm »
Boniek ma oddzielną kuwetkę do spania, a oddzielną jako toaletę. ;p Właśnie dlatego, że ciągle przesiadywał w tej starej kupiłam nową. Teraz w pierwszej (pustej) drzemie, a drugą ma ze żwirkiem.  :PP
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

black_butterfly

  • Gość
kuwetowy problem :/
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 25, 2010, 15:44:03 pm »
heheh oki dzięki ale dziwne te nasze uszole;)

kasiagio

  • Gość
kuwetowy problem :/
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 25, 2010, 17:11:09 pm »
Maki uwielbia spać w czystej kuwecie , do brudnej wchodzi tylko żeby jeszcze bardziej dobrudzić  :P

Offline tatana1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
kuwetowy problem :/
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 25, 2010, 20:11:28 pm »
Felek lubi kuwete.......... przestawiac. rano jest tu a po poludniu np pod oknem :) nic w tym dziwnego gdyby nie to,ze jest zawsze do szczebelek przymocowana mocno sznurkiem  :wow
Zwierzęta nie oceniaja, nie krytykuja, nie robi im znaczenia jak wygladasz... kochaja Cie za opieke, jedzenie i Twoja milosc... kochaja bezinteresownie...

Shell

  • Gość
kuwetowy problem :/
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 25, 2010, 23:17:44 pm »
Co poradzić właścicielom, których królik "kopie norki w kuwecie"?
Problem jest ogromny, samica uwzięła się na kuwetę, która stojąca w rogu klatki była zawsze wypełniona żwirkiem, samica siusiała do niej bez problemu ale od pewnego czasu wpadła na kretyński pomysł kopania nor - a raczej wykopywania żwirku po za kuwetę. Robi to cały czas, nocami, dniami - jak coś się nie zmieni pewnie skończy jako potrawka z królika bo właściciele nie mają już siły do królika.

nuka

  • Gość
kuwetowy problem :/
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 26, 2010, 05:57:32 am »
Shell,  czy ta samiczka jest po sterylce? Moja Nuka kopała namiętnie w kuwecie w czasie urojeń. Po zabiegu kuweta jest wykorzystywana zgodnie z jej przeznaczeniem.

Shell

  • Gość
kuwetowy problem :/
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 26, 2010, 20:10:34 pm »
No to wszystko jasne, dzięki Nuka. Samica nie jest wysterylizowana, dziś byliśmy u weta i wyszło na to, że albo jest w ciąży albo ma ciąże urojoną i kopie norki żeby zrobić gniazdo. Troszkę mi ulżyło, bo ona strasznie buszuje po nocach i było ryzyko, że wyląduje w stodole albo nie wiadomo co z nią zrobią.