Autor Wątek: Mogę dać dom tymczasowy w Warszawie  (Przeczytany 3139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miu

  • Gość
Mogę dać dom tymczasowy w Warszawie
« dnia: Listopad 12, 2010, 00:23:51 am »
Witam wszystkich serdecznie.
Jeżeli ktoś potrzebowałby DT dla uszatka to mogę przygarnąć na jakiś czas. Jednak niestety tylko króliczek z klatką lub zagrodą, ponieważ w domu mam swojego królika samca który nie jest wykastrowany i nie mogę poręczyć, że zaakceptowałby lokatora w klatce. Niby jest spokojny do psa czy innych zwierząt, jak był mały przez kilka dni dzielił klatkę z drugim uszatym, jednak teraz ma 2 lata i jego zachowania nie mogę przewidzieć. Jedzonko i zabawki mogę zapewnić sama. Jednak lokum najlepiej jakby było. Jeżeli byłby to króliczek do adopcji i zaprzyjaźniłby się z moim to mogę go adoptować i klatkę zwrócić. Ale tylko i wyłącznie wtedy gdy króliki się polubią. Póki co dom tymczasowy.

jatoja

  • Gość
Odp: Mogę dać dom tymczasowy w Warszawie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 28, 2010, 03:35:45 am »
rowniez oferuje DT. i rowniez z klatka poniewaz swoich juz nie posiadam, a przygarnelabym uszata kuleczke.. smutno mi samej w domu, brakuje mi strasznie jakiegos malego balaganiarza :)
Warszawa.

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: Mogę dać dom tymczasowy w Warszawie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2010, 23:32:09 pm »
Jeśli wasze oferty są nadal ważne to chyba miałabym dla was królika tylko to jeszcze nic pewnego :nie_wiem jestem w kontakcie z osobą chcącą pozbyć się jak najprędzej królika :( pisałam o adopcjach i ta osoba zgłosiła się do mnie.
Królik podobno do tej pory przebywał w piwnicy,ale ze względu na temperatury został wzięty do domu,w którym nie toleruje go pies.Jutro będę miała więcej info.o tym króliku także dam wam znać jakby co.Dodam jeszcze,że królik jest z Warszawy i trzeba po niego pojechać,bo właściciel nie może go dowieźć :) 

Cy$$

  • Gość
Odp: Mogę dać dom tymczasowy w Warszawie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2010, 18:36:23 pm »
misia01 - to ten z allegro, co ta Pani o uspieniu pisała ?

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: Mogę dać dom tymczasowy w Warszawie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2010, 20:35:15 pm »
Nie,to taki królik z warszawy nie pamiętam jak wygląda i co miał w opisie,ale na pewno nie ten z allegro :nie_wiem
Dzisiaj może dowiem się czegoś więcej o nim ;) żeby dać go na adopcyjną :bunny:

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Mogę dać dom tymczasowy w Warszawie
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:27:59 am »
proszę o przeniesienie wątku do archiwum

jatoja jeśli nadal masz możliwość zapewnienia domu tymczasowego wyślij proszę do mnie maila - magda.gralak@kroliki.net

miu - z Tobą kontakt mamy - dziękuję :)