Autor Wątek: Jak zrobić klatkę  (Przeczytany 4693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nikki

  • Gość
Jak zrobić klatkę
« dnia: Czerwiec 12, 2010, 17:10:15 pm »
Do wykonania klatki potrzebne nam będą 6 desek, silikon, taśma balkonowa, siatka ogrodowa, maleńkie kabelki. 6 dużych desek skleić pionowo i poziomo, w środku wyściełać taśmą balkonową a następnie przykleić silikonem tak aby silikon nie wyszedł na wierzch. Na około i na górze klatki ogrodzić kuwetę siatką ogrodową. Można zrobić również podstawki z drewna. Górę siatki z bokami, połączyć "spinaczami do kabli". Aby zrobić drzwiczki, z gotowej klatki wycinamy duży i szeroki kwadrat (w centralnej części klatki) i umocować je spinając stałą część z drzwiczkami. Jeśli chcemy mieć paśnik, robimy tak samo jak paśnik, tylko nie wycinamy z klatki a z siatki która nam została ;), ta aby powstał ukos. Łączymy z klatką jak drzwiczki. nie wiem niestety jak zrobić zaczepy żeby klatka NIE odczepiała się od kuwety, ale i tak napisałam się tyle że łapy mi odpadają.
No, to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam powodzenia :}
(dzieło Nikki :D)

nuka

  • Gość
Odp: Jak zrobić klatkę
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2010, 18:02:30 pm »
Nie jestem sobie w stanie wyobrazić klatki wykonanej wg tego opisu :crazy:

Uszata_panna

  • Gość
Odp: Jak zrobić klatkę
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2010, 18:08:41 pm »
ja też nie...

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Jak zrobić klatkę
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2010, 18:52:57 pm »
Nikki, dawaj zdjęcia :DD
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Nikki

  • Gość
Odp: Jak zrobić klatkę
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 12, 2010, 22:06:06 pm »
Ja takiej klatki nie mam, ale wpadłam na taki pomysł. Póki co jestem na kompie brata i jutro postaram się zrobić przynajmniej demonstrację chociażby w paincie ;)