Autor Wątek: Wyjazd.  (Przeczytany 2827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Madzia_;3

  • Gość
Wyjazd.
« dnia: Luty 13, 2010, 01:45:17 am »
Niewiem czy w dobrym dziale. ;x jeśli jednak w złym napisałam to przepraszam i proszę o przeniesienie tematu. :)
Ale żyje wakacjami i mam pytanie.
Co wakacje jeżdzę do Włoch, do dziadków i chrzestnego, być może niedługo i do jego przyszłej żony, ;>
No i myśle nad Chiką/iem i Nerą czy ta podróz nie byłaby dla nich zbyt stresująca?
Dopiszę ,że lece samolotem i podróż to 2 godz do Rzymu (króliki jako bagaż podręczny w transporterku).
Potem z Rzymu do Włoch - miasteczka Farnese i znów 2 godziny samochodem, co o tym myślicie?
Bo psa zostawiam u babci, ale dla niej króliki to szczury... uroki 90 letniej babci, z dziadkiem raczej nie byłoby problemów bo on kocha zwierzęta, ale też problem bo tam są jeszcze dwa psy - Mucha i Bobik, razem z moim Reksiem trzy we wakacje...
Żółwiem pewnie zajmie się kolega brata itp.
No ale niepokoji mnie sprawa ucholi. ; /

nuka

  • Gość
Wyjazd.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2010, 07:44:15 am »
Dowiedz się najpierw czy któraś z linii lotniczych zezwala na żywy podręczny bagaż w postaci królika. Były podobne dyskusje na forum i raczej jest z tym kiepsko.

Madzia_;3

  • Gość
Wyjazd.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2010, 09:21:48 am »
No tak, ale załóżmy ,że bym miała...
Króliki dobrze znoszą takie podróże?

nuka

  • Gość
Wyjazd.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2010, 09:57:11 am »
http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?t=6548 zerknij, w temacie dalsze linki

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Wyjazd.
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2010, 17:00:52 pm »
Z tego co zauważyłam u mnie Kicek znosi lepiej dłuższe podróże od krótkich. ;)
w tym wypadku;
krótkie=30 min
długie=ok.5 godz.


Nessa

  • Gość
Wyjazd.
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2010, 20:49:55 pm »
W moim przypadku gdy leciałam samolotem do Włoch to zwierze mogłam wynegocjować jako "bagaż podręczny". Ale sprawdzają czy nie schowałaś tam broni itpitd, czyli normalnie jak w innych walizkach czy torbach. :)
Ale nie wszędzie tak jest więc warto zadzwonić i dowiedzieć się więcej. :)