Autor Wątek: Podsumowanie adopcji 2008-2009  (Przeczytany 7449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« dnia: Luty 05, 2010, 18:48:38 pm »
Szanowni Państwo,
 
Dzięki pracy kilkunastu inspektorów adopcyjnych w 2008 roku nowe domy znalazło ponad 100 króliczków. W roku ubiegłym liczba ta znacznie wzrosła, bowiem przez 2009 r. adoptowali Państwo 166 uszatych indywidualności, które teraz szczęśliwie żyją w różnych zakątkach naszego kraju. Dziękujemy tym z Państwa, którzy przyjęli króliczka pod swój dach i życzymy, aby codzienne obcowanie z uszatym przyjacielem pełne było uśmiechu i samych miłych niespodzianek.
 
Ten adopcyjny sukces nie mógłby mieć miejsca, gdyby nie pomoc wszystkich ludzi dobrej woli, którzy pomagali króliczki przewozić po Polsce, którzy opiekowali się nimi, kiedy czekały na uśmiech od losu, którzy wreszcie dawali nam siłę i dzielili się wiarą, że to, co robimy, naprawdę robić warto. Niestety nie jesteśmy w stanie wymienić ich wszystkich z imienia i nazwiska, lecz jesteśmy im za wszystko wdzięczni gorąco i z całego serca.
 
Szczególne podziękowania chcieliśmy przekazać użytkownikom Forum SPK, którzy śledzą aukcje internetowe, serwisy społecznościowe i różne portale informacyjne, odwiedzają sklepy zoologiczne, zdecydowanie reagują na niepokojące sygnały i - wykorzystując nowoczesne techniki informacyjne - wspierają edukację "króliczą" na szeroką skalę. Dziękujemy Wam, Drodzy Forumowicze, za każdego wysłanego e-maila, za każdy nakręcony film, za każdą rozdaną ulotkę i za to, że chcecie wraz z nami zmieniać świat na lepsze.

                                                                  Członkowie Grupy Adopcyjnej
                                                                Stowarzyszenia Pomocy Królikom

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2010, 18:51:26 pm »
:jupi piękny wynik :) oby z roku na rok coraz więcej uszatych znajdowało domki :) ale także oby coraz mniej uszatych serduszek znajdowało się na stronie adopcyjnej :)

nuka

  • Gość
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2010, 19:24:34 pm »
Dziękuję wszystkim inspektorom adopcyjnym  :roza:   :przytul
Dziękuję wszystkim nowym opiekunom uszoli  :roza:   :przytul
Dziękuję wszystkim opiekunom w DT :roza:   :przytul
Dziekuję osobom poświęcającym swój czas dla uaktualnienia stronki adopcyjnej :roza:   :przytul
Dziękuję wszystkim reagującym na uszate nieszczęście :roza:   :przytul
Dziękuję wszystkim wspierającym adopcje :roza:   :przytul

Dziękuję za wszystkie uszate serduszka, które dzięki Wam szczęśliwie łobuzują w SWOICH domkach :roza:   :przytul

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2010, 19:31:36 pm »
A ja dziękuję wszystkim oraz Tobie Nuka za twoje serducho :)
SylwiaG

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2010, 20:54:01 pm »
Przyłączam się do gratulacji i jednocześnie dziękuję wszystkim za wszystko  :bukiet

Życzę, żeby w tym roku uszate serduszka szybko znalazły wspaniały i kochający domek i żeby jak najmniej królików było na stronie adopcyjnej :)

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 05, 2010, 22:34:56 pm »
DZIĘKUJEMY -
wszystkim  działającym w SPK  :bukiet , bo wielkie to dzieło :heart
tobie azi , od nas  :* , szczególne podziękowania: za wielkie serce i walkę o życie tam, gdzie ktoś inny może by już zrezygnował
                                                                Boniutek & S & J
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

efyra

  • Gość
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 05, 2010, 23:50:42 pm »
ja to w zasadzie wciąż jestem tu nowa i niewiele o Was jeszcze wiem. ale to, za co na pewno mogę podziękować to samo to że jesteście i że tworzymy tu razem tą kopalnię króliczej wiedzy:)

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2010, 00:59:15 am »
Gratulacje.  :jupi


Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2010, 09:17:39 am »
Ja życzę dalszej owocnej pracy. :)

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 06, 2010, 10:16:48 am »
Uważam, że powinnam podziękować wszystkim działaczom SPK, a w szczególności Magdalenie Gralak, dzięki której pod mój dach trafiły dwie takie indywidualności  :bukiet  :bukiet  
Wiem, że cokolwiek zrobię, nie będę w stanie się wam odwdzięczyć, jedynie mogę napisać, że to co robicie jest wielkie i wspaniałe. Mam nadzieje, że w tym roku liczba króliczków, które muszą trafić na adopcyjną spadnie, za to wzrośnie liczba nowych kochających domków dla ucholi.

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 06, 2010, 10:22:31 am »
Gratulacje, szkoda tylko, że tyle królików szuka domków  :oh:  gdyby ludzie bardziej odpowiedzialni byli to mielibyście mniej pracy - i tego Wam życzę  :lol

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 06, 2010, 11:29:35 am »
Ja od siebie chciałam dodać, że tekst napisała PR Stowarzyszenia Pomocy Królikom - Bosniak  :bukiet

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 06, 2010, 11:40:21 am »
Cytat: "azi"
PR Stowarzyszenia Pomocy Królikom

A co oznacza skrót PR?

kasiagio

  • Gość
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 06, 2010, 12:06:06 pm »
Z mojej strony również podziękowania wszystkim Wam i oby ten rok był lepszy od poprzedniego , pełen szczęśliwych zakończeń i aby wszystkie maluszki czekające na adopcje znalazły szczęśliwy , ciepły domek i aby na adopcyjną trafiało ich jak najmniej :)

Dziewczyny oby tak dalej i mój największy szacunek i podziw za to co robicie !!  :bukiet

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 06, 2010, 13:03:47 pm »

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2010, 15:22:43 pm »
Dziewczyny, wielkie dzięki za możliwość poznania i obcowania na co dzień z trzema wspaniałymi potworkami ;)  :bukiet  :bukiet  :bukiet  te trzy bukiety przekazuję od Popo, Nelsona i Dumbo (Radarowca Wielkiego), no i ode mnie  :bukiet

Viss

  • Gość
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 06, 2010, 17:01:06 pm »
166 uszoli przez rok.. łaał, jestem pod wrażeniem. :bukiet
Gratuluję skuteczności SPK i trudnych wyborów adopcyjnym dziewczynom. A osobiście mogę podziękować za rady, świetną intuicję i wiedzę, bo dzięki nim mam dwie przewspaniałe króliczki. :)
Mam nadzieję, że GA jest z siebie dumna, bo ma z czego.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 06, 2010, 22:35:58 pm »
Owszem jesteśmy  :P

A tak na poważnie to gdyby nie Wy - wspaniali ludzie, takiego wyniku niestety byśmy nie osiągnęły. Ja również mam nadzieję, że z każdym rokiem będzie coraz mniej potrzebujących uszatków a coraz więcej odpowiedzialnych ludzi chętnych do pomocy.

Niestety cały poprzedni rok obfitował też w smutne historie - także adopcyjne. Wielu króliczkom nie udało się pomóc, kilka adopcyjnych króliczków umarło w swoich nowych domach... Ale cieszymy się, że chociaż zdążyły poznać co to znaczy prawdziwy dom. Niestety taka kolej rzeczy chociaż czasami trudno się z tym pogodzić. Najważniejsze, że dla każdego z nich  zrobiliśmy wszystko co było możliwe.

Tak więc oby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego  :bukiet :)

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Podsumowanie adopcji 2008-2009
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 07, 2010, 12:02:36 pm »
Cóż, dla mnie słowa nie wystarczą na opisanie mojej wdzięczności do was. Dzięki wam mam moją wspanialą Milkę, która jako jedyna potrafiła mnie wyciągnąć z depresji. To wspaniały królik, a ja w szczególności chciałabym podziękować Kasi, za wyadoptowanie mi jej i Agacie, za opiekę nad nią i przywiezienie do Chorzowa :bukiet
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."