Autor Wątek: Dziwaczne zachowanie  (Przeczytany 6857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

angel

  • Gość
Dziwaczne zachowanie
« dnia: Styczeń 29, 2010, 10:12:40 am »
Hej
wczoraj spotkalam sie z bardzo dziwna sytuacja. :hmmm
Siostra juz spala bylo jakos po 1 w nocy. Ja jeszcze nie spalam.
Kiedy juz szlam spac mialam zapalona lampke na biurku
rozlozylam spanie napilam sie no i sie klade.Lampe wylaczylam.
Wtedy zapalila sie mala nocna lampka na ruch
Przypomnialam sobie ze musze wziasc jeszcze miotle i karton który stal kolo siostry lózka zeby w nocy sie o niego nie zabila.
Caly czas pali sie wiec na lampka na ruch.
Chwytam za miotle Kulcia zaczela biegac po klatce i stalena patrzy na mnie i tupie raz drugi trzeci.   :oh:
Chwytam za karton przestawilam go a ta dalej oczy wystrachane i tupie.
Zapalilam swiatlo mówie do niej a ta nic. :buu
Zgasilam swiatlo i sie polozylam a ta dalej tupie wiec obudzila sie siostra no to jej mowie ze niewiem co sie dzieje.
Zapalila swiatlo dala jéj frykasa chwila tak postalismy i przeszlo.  :jupi

Co to moglo byc?
Cos jej moglo dolegac czy moze sie wystraszyla jakby nigdy nic ktos cos przesuwa no ale palila sie na jedna lampka powinna wiedziec ze to przeciez ja.
Co wy byscie powiedzieli?

Sytuacja byla straszna tupala strasznie glosno martwilam sie ze cos sie dzieje.
Pozdrawiam  :heej

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:23:35 am »
Przestraszyła się. Być może boi się miotły, albo przysypiała, a tu nagle usłyszała różne dżwięki. Króliki najczęściej tupią ze strachu albo z niezadowolenia :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

TUSIA555555

  • Gość
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2010, 17:06:18 pm »
na pewno się przestraszyła....u nas czasem zdarza sie tak, że jak Tusia sobie drzemie  (bądx zwyczajnie przysnie na chwilkę) i ja wchodzę akurat do pokoju to wyiega spod stołu szybko tupiąc przy tym- widzialam ze była zaspana, i to dlatego...ale jak sie cos takiego zdarzy (rzadko co prawda) to podchodzę do niej, głaszczę i mowię i to pomaga bo po chwili odwdzięcza sie lizaniem po ręku :lol

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2010, 22:24:22 pm »
No to tak .. niepokoją mnie gwałty ostatnio na Tolku.Króle sobie leżą leżą,liżą, a nagle Sus wskakuje na Tolka i go gwałci. Ni z tąd ni z  owąt  , nie,żeby czymś jej podpadł ...  SPrawa dominacji ? Dawno juz tego nie robiła, a właściwie nie robila po kastracji w ogóle.
SylwiaG

nuka

  • Gość
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2010, 22:28:58 pm »
Susek? Ta spokojna maleńka dziewczynka? A to zadziora.
Nie dawałaś jej ostatnio jakichś króliczych afrodyzjaków? (Sa takie?)

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2010, 10:10:47 am »
Nuka .. Susek-to potwór wrodzony jest. Afrodyzjaki hmm ..może ..nie nie to nie możliwe  :diabelek  nie mam pojęcia o co jej chodzi z gwałtami.
SylwiaG

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2010, 10:33:32 am »
Wiosna, drogie panie, wiosna  :diabelek
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Nuna

  • Gość
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2010, 10:45:18 am »
Chodzi o to, ze luty jest, gody sie zaczynaja :) nie ma znaczenia czy krole kastrowane czy nie, dluzsze dni troche im burza porzadek w gospodarce hormonalnej :)

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2010, 15:10:11 pm »
bosniak,  czyżbyś wiedziała, o co chodzi  :diabelek

Nuna,  no tak to zaprowadziłaś porządek :)
SylwiaG

nuka

  • Gość
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2010, 06:58:22 am »
Cytat: "bosniak"
Wiosna, drogie panie, wiosna
- buiorąc pod uwage widoki za oknem - mamy środek zimy  :>
Cytat: "Nuna"
Chodzi o to, ze luty jest, gody sie zaczynaja
naprawdę uszy wiedzą, że jest luty?  Naprawdę? Przecież królaski mogą cały czas....

Nawet przysłowie milczy na ten temat: "w marcu koty, w kwietniu psy, w maju - my"

Nuna

  • Gość
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 08, 2010, 09:12:32 am »
One wiedza, ze dzien staje sie dluzszy  :P
Naukowo :
Hormony zarowno samiczek i samcow sa pobudzane lub hamowane w zaleznosci od dlugosci dnia. Czesc mozgu- podwzgorze (pobudzone przez swiatlo) wysyla wiadomosc do ukladu rozrodczego. Uklad rozrodczy zaczyna swoja prace, kroliki staja sie bardzo  hmm "chetne".
 Gody trwaja od konca stycznia  do konca lipca.
W lutym chyba mozna zauwazyc najwieksza aktywnosc naszych uszakow, nie ktore dotad zgodne zaczynaja sie sprzeczac miedzy soba, samce moga toczyc prawdziwe wojny o pozycje w stadzie, niewykastrowane samiczki maja czeste ruje i ciaze urojone itd. no i na forum jest wiecej postow zdziwionych opiekunow  :P

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 08, 2010, 09:49:28 am »
Cytat: "Nuna"
i na forum jest wiecej postow zdziwionych opiekunow


myślę że to jest najlepszym wskaźnikiem zbliżających się króliczych godów  :hahaha uśmiałam się bardzo :hahaha

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 08, 2010, 12:36:58 pm »
to temat gwałtu jest już wyjaśniony. Inne zachowanie Susa,które irytuje Pańcię  :bejzbol
Sus upatrzył sobie nowe miejsce wylewania moczu :nie_powiem  Na siano, czego nigdy nie robiła, kuweta jest w jednym rogu pokoju,a siano na przeciwnym rogu,przeciwnej stronie  :zdenerwowany  I nie dość,że teraz muszę ścierać obok kuwet,to jeszcze w 2 miejscu,chyba się załamie :zdenerwowany  :oh:
SylwiaG

lenka_44

  • Gość
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 08, 2010, 14:28:30 pm »
Cytat: "sylwiaG"
Na siano, czego nigdy nie robiła, kuweta jest w jednym rogu pokoju,a siano na przeciwnym rogu,przeciwnej stronie :zdenerwowany


:O Alem się zdziwiła ! Z moją Rabi stało się to samo i to też całkiem niedawno ( od jakiś 2 tyg. ) Nie dość, że ja mam więcej sprzątania to mała je obszczane siano  :oh:
ehh..

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 08, 2010, 15:53:52 pm »
lenka_44,  ja w ziązku z tym chociaz dam mocz do zbadania,bo nic innego nie przychodzi mi do głowy.
SylwiaG

nuka

  • Gość
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 13, 2010, 09:53:50 am »
To ja nawiązując do odpowiedzi Nuny i Bośniak o wiośnie, popędach itp. mam pytanie, co z moimi uszami jest nie tak, że w żaden sposób ich zachowanie nie różni się od tego z np listopada czy grudnia? Totalna ignorancja dłuższego dnia, zero pobudek wszelakich, żadnych zapędów seksualnych, gwałtów, napastowań - nic kompletnie z tych zachowań opisanych powyżej nie ma miejsca u nas.

Nuna

  • Gość
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 13, 2010, 10:31:43 am »
Wszystko w porzo, rozne kroliki, rozne warunki mieszkaniowe, rozne popedy.
Moje tez jakies spokojne sa, ale dwa lata temu... to byla sodoma i gomora   :diabelek

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 13, 2010, 12:36:55 pm »
A Susek nadal gwałci Tolka  :DD
SylwiaG

kasiagio

  • Gość
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 13, 2010, 13:55:35 pm »
U mnie maki też czuje wiosnę i to na całego , gania między nogami bzyczy jak szerszeń i widac że jest podniecony bardziej niż kiedykolwiek , w sumie to jego pierwsza wiosna w wieku dorosłym :D

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Dziwaczne zachowanie
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 15, 2010, 21:03:36 pm »
Co do WIOSNY, to moja młodsza już koniec grudnia zaczęła! Ogon w góre, zębiska w przód i nawet obcy kot 5kg sie nie uchował u mamy (zuzka 1.2kg). Od polowy stycznia także największe króliki w domu czyli my do zagryzienia...Połozone uszyska, zadarty ogon i gryzienie jak pitbull. Jak mała biegnie to wszyscy uciekaja byle wysoko i na dokładke paskudne bąki puszcza w takich sytuacjach :oh: