Autor Wątek: pomoc dla DT w Toruniu  (Przeczytany 21806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tatana1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 25, 2010, 21:55:04 pm »
dziekuje za informacje. Jutro akurat dostane przesylke dla Felusia (zamowilam mu jedzenie) takze podziele i cos dokupie i wysle :) pozdrawiam i musicie sobie radzic :* trzymam  kciuki i jestem duchem z wami :)
Zwierzęta nie oceniaja, nie krytykuja, nie robi im znaczenia jak wygladasz... kochaja Cie za opieke, jedzenie i Twoja milosc... kochaja bezinteresownie...

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 25, 2010, 22:21:15 pm »
tatana dziękujemy przyda się i pomoc w postaci jedzonka jak i w postaci trzymania kciuków  :przytul

W razie gdyby ktoś jeszcze chciał nam pomóc to można tak jak Ola napisała przelać dowolną kwotę na konto sklepu swiatkrolika.eu i za te pieniadze wybierzemy sobie już na miejscu w Toruniu jedzenie ktore akurat potrzebujemy dla naszych tymczasowiczów. Nie wszystkie uszatki jedzą to samo a szkoda żeby jedzonko się zmarnowało :) jesli będzie dopisek na króliki z SPK czy na konkretnego uszatka to Misia na pewno da nam znać że możemy zrobić zakupy :)

Ale oczywiscie jeśli chcecie sami zrobić zakupy to będziemy tak samo wdzięczni  :bukiet

Jutro damy znać, dlaczego tak bardzo potrzebujemy pomocy, trzymajcie kciuki za jutrzejszą akcję.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 25, 2010, 23:10:47 pm »
madzia85, wiesz, myślami jestem z Wami. 3mam kciuki!

kasiagio

  • Gość
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 25, 2010, 23:54:18 pm »
Cytat: "madzia85"
trzymajcie kciuki za jutrzejszą akcję.
mocno zaciskamy kciuki i jesteśmy myślami z Wami  :przytul  :bukiet

Offline parafka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Kobieta
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 26, 2010, 00:35:43 am »
powodzenia dziewczyny!


Offline anowi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 26, 2010, 12:57:05 pm »
Witam, właśnie przelałam parę złotych na rachunek bankowy tego "zaprzyjaźnionego" sklepu. Być może już jutro pieniążki będą na koncie...Nie miałam pomysłu co kupić więc proszę rozdysponujcie same. Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości.

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 26, 2010, 17:33:42 pm »
no i jak poszło ?? ależ ja ciekawa jestem maskara  :nie_powiem

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 27, 2010, 00:34:25 am »
jutro temat który na czas naszej "akcji" został ukryty, powróci na swoje miejsce bodajże do działu SOS - chodzi o sprawę terrarystki z Inowrocławia wystawiającej króliki między innymi na allegro, żalącej się, że zwierzęta same do niej trafiają itd.

Dzisiaj zrobiłyśmy u niej interwencję razem z TOZem, jednym słowem to co tam zastałyśmy to.... koszmar.

Ale szczegóły jutro, łącznie ze zdjęciami z tego strasznego miejsca.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i prosimy o dalsze pomaganie nam w tej sprawie - udało nam się zabrać 5 królików i 6 szczurków. Dla wszystkich potrzebujemy przede wszystkim domów tymczasowych i stałych.

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 27, 2010, 12:06:52 pm »
czekam na fotorelacje i już sie boję :(

kasiagio

  • Gość
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 27, 2010, 13:13:58 pm »
czekamy , a tylko tyle zwierząt miała czy może gdzieś inne zdążyła ukryć  , bo pisała że ma ich sporo z tego co pamiętam .......... oby nie pochowała albo już nie sprzedała maleństw innym bandytom na karmę ;(  

Dla Was  :bukiet

Offline parafka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Kobieta
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 27, 2010, 16:11:13 pm »
Skoro dziewczyny mnie porosily, to postanowilam przedstawic kilka zdjęc Bandita, który został wykupiony od wiadomej Pani.
Króliczek jest niesamowicie ciekawski, jednak narazie mocno bojaźliwy. Dla mnie zachowuje się niestety jak przedmiot, a tak byl własnie traktowany.









kasiagio

  • Gość
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 27, 2010, 16:14:52 pm »
Szczęście ,że został wykupiony i ominęła go straszna śmierć  :przytul  

Śliczny i taki kolorowany  :co_jest  głaski i miziaski ślemy  :przytul

megana88

  • Gość
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 27, 2010, 18:36:18 pm »
Piękniejszy niż na allegro. Parafka dla Ciebie buziaki :* :* uratowałaś króliczka przed pewną śmiercią.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 27, 2010, 18:43:27 pm »
Sliczny. Wiecie co, moze to glupie, ale czasem mam wrazenie, ze niektore zwierzaki maja takie zatroskane oczka. I ten krolasek ma wlasnie takie smutne oczka. U mojej Jozi tez widzalam w oczach jakis taki smutek. Oby szybko przekonal sie, z nie wszyscy ludzi sa zli. :przytul

nuka

  • Gość
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 28, 2010, 07:09:12 am »
Jaki piękny, pomyśleć, że miał być otoczony wężową skórą zamiast czułymi ramionami Oli  :oh:
Kitty27 dzieki za wykupienie malca  :przytul  Madzia85 - za odebranie pięknoty  :przytul , parafka - za domek dla niego  :przytul

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 28, 2010, 15:39:35 pm »
oprócz naszej "piątki" z Inowrocławia w schronisku przebywa również Bounty



królik, który jak najszybciej powinien znaleźć się w domu, chociażby tymczasowym
został oddany z powodu alergii dziecka, do schroniska trafił w takiej klatce









Bounty jest młodym samcem, został już wykastrowany, potrzebuje doświadczonego i bardzo spokojnego opiekuna, bardzo dużo ruchu, zainteresowania
nie jest agresywny...powiedziałabym jednak, że wyjątkowo nadpobudliwy
cały czas się kręci, biega po klatce, reaguje na wszystko co widzi, nie widziałam, żeby odpoczywał
podczas kastracji był trudnym pacjentem, po zabiegu niestety również nas nie oszczędza


prosimy o pomoc dla Bounty



Offline tatana1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 28, 2010, 20:14:46 pm »
TA KLATKA TO JAKIS ZART?????? SZOK  :/  :/  :/  :zdenerwowany  :zdenerwowany  :zdenerwowany  :bejzbol  :bejzbol  :bejzbol
Zwierzęta nie oceniaja, nie krytykuja, nie robi im znaczenia jak wygladasz... kochaja Cie za opieke, jedzenie i Twoja milosc... kochaja bezinteresownie...

megana88

  • Gość
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 28, 2010, 20:47:17 pm »
o ja... ludzie mózgów nie mają czy co?

Offline tatana1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 28, 2010, 21:18:19 pm »
króliczek sliczny :( ja po 10 kwietnia bede miala adopcyjna Tine, mam Felusia (3 letni kastrat) gdybym wiedziala ze sie polubia to zaraz bym go zabrala do siebie nie na DT Tylko DS :((
Zwierzęta nie oceniaja, nie krytykuja, nie robi im znaczenia jak wygladasz... kochaja Cie za opieke, jedzenie i Twoja milosc... kochaja bezinteresownie...

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
pomoc dla DT w Toruniu
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 29, 2010, 19:08:27 pm »
Mam przygotowaną skromną paczuszkę. Wysyłać ją na adres schroniska w Toruniu? Na jakiej zasadzie trafi ona potem do SPK? Jest jakieś porozumienie z tym schroniskiem? Mam napisać na paczce, że jest dla SPK?
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog