Autor Wątek: Bomby  (Przeczytany 7926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Bomby
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 24, 2010, 18:01:26 pm »
dori, "ZAgłaskane" paskudy kochane  :bukiet  :*

Viss, tak małe bomby są wraz z olbrzymami. Mnie tak po tym siemieniu ruszyło, ze już więcej tyle tego nie zjem  :chory

Wobec tego jeżeli podam tą pastę, to nie ma przeciwskazań, abym podawała przepychacza, czyli siemię? :)
I teraz tak, pastę kupić przez internet? Wszystkie zakupy robię w sklepach internetowych, sprawdzam daty i jest w porządku, ale nie wiem, jak z "lekarstwami", czytałam w Gazecie Wyborczej bodajże, albo w Głosie, że ostrożnie z zakupem leków itp.
Więc jak?
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Bomby
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 25, 2010, 14:44:30 pm »
realia,  Pastę bezo pet możesz kupić u weta, nie jest aż taka droga ..,jasne,możesz podawać i siemię, i pastę. Doskonalym przepychaczem jest sianko .
SylwiaG

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Bomby
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 25, 2010, 15:04:10 pm »
Sianka mają 24 h pod dostatkiem, więc "wkindżają" non stop.

Mam pytanie, nie dotyczące tematu, wiem, ze gdzieś na forum była ta kwestia poruszana, ale co oznacza tupanie królika? Niezadowolenie tak?

Pierwszy raz chyba byłam świadkiem jak królik tupie :) Głośne było to tupanie, w pierwszej chwili myslałam, że to ta złośliwa sąsiadka wali w scianę (mamy między soba batalię), ale odgłos pochodził z drugiego pokoku.
I nakryłam Nila na tupaniu w klatce  :wow

Schowałam innego krola i wypusciłam go, ale nie pomogło, nadal "coś" manifestopwał i nie chciał wyjść z klatki...
Klatkę ma 100 cm jak wszystkie. Traktujemy go na równie z innymi, co jest nie tak? :(
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Offline Laura(ent)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 272
Bomby
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 25, 2010, 15:05:42 pm »
jak tupie to zauwazyl niebezpieczenstwo i informuje o nim inne kroliki ;]

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
tupanie
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 25, 2010, 18:40:39 pm »
Także jak sie przestraszy czegoś, Kicusia otupała mnie kiedy podeszłam do niej kiedy drzemała i ją  pogłaskałam. Skoczyla i mnie otupala. Nigdy tego juz nie robię.

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Bomby
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 25, 2010, 20:47:55 pm »
Laura(ent), ja byłam w łazience gdy zaczął tupać, więc niewiem co mogło go wystraszyć :(
Taki alfabet tuptusiowy?;)

dori, To jedyny królik który grzmocił stopkami :)
Kicusia zasypia przy głaskaniu?
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Bomby
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 25, 2010, 21:10:02 pm »
Robi naleśnika i ma na początku maślane  oczy , a potem ucina drzmkę . Oczy półprzymkniete , nosek bardzo wolno sie rusza.Jak  przestaje ja głaskać, podnosi główke  , patrzy a potem wciska pysia bezczelnie pod moją dłoń. Wczoraj głaskałam  dobrą godzine albo dłużej. Chyba wyczuła ,że jest niedziela i jej sie należy niedzielna porcja głasków. :diabelek .
Zawsze tak sie dzieje kiedy kończy sie rujka, w czasie której potrafi mnie ugryźć. Potem domaga się glaskania i tak jakby mnie przepraszała za zły humor . A ja sie nie gniewam , bo wiem ,że to hormony za nia myślą.Teraz kiedy pisze tego posta leży koło moich  nóg rozwalona.Chyba mam ze dwa metry królika. :hahaha

[ Dodano: Pon Sty 25, 2010 9:11 pm ]
A swoja droga czy takie grzmocenie stopkami  nie wygląda fajnie?