Autor Wątek: Telefon pomocy :)  (Przeczytany 15399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« dnia: Styczeń 21, 2010, 13:27:01 pm »
Czytając inne forum , wpadłam na ciekawy pomysł czy nie można by założyć telefonu SPK ??

Wytłumaczę jaśniej są te numery na które wysyła się sms-y i w taki sposób pomaga się jakiejś ważnej sprawie czy inicjatywie , może SPK mogłoby założyć też taki numer , tak aby koszt sms-ów nie było olbrzymi 1czy 2 zł  myślę ,że wielu z nas mogło by też w taki sposób wspierać SPK i to czym się zajmuję lub jeżeli nie uogólniać to na adopcje króliczków , co o tym sądzicie ??

megana88

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2010, 14:29:23 pm »
kasiagio, świetny pomysł :)

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2010, 14:41:32 pm »
świetny pomysł ;) kasiago liczę że zapiszesz się do SPK i zrealizujesz ten pomysł ;)

nati

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2010, 14:44:15 pm »
Pomysł świetny, trzeba przyznać :)
Zastanawiam się jedynie, jak to wygląda od strony formalnej i urzędowej. Bo coś mi się wydaje, że fiskus na bank czerpie z tego podatek, a żeby to opłacić trzeba by było dobrze wypromować numer tel, a to też są koszta.
Z resztą sama nie wiem, ktoś z SPK na pewno lepiej się w tym orientuje.

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2010, 14:48:07 pm »
Cytat: "azi"
świetny pomysł ;) kasiago liczę że zapiszesz się do SPK i zrealizujesz ten pomysł
hm,m z zapisaniem się do SPK to pewnie i tak zrobię , ale z realizacją tego pomysłu chyba było by ciężko z mojej strony bo nie mieszkam w Polsce i, ale mogłabym przekazać komuś pałeczkę w zorganizowaniu tego ;)

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2010, 14:50:00 pm »
Myślę , że odległość nie ma znaczenia pewnie wystarczy pogrzebać w necie i wysłać kilka email z zapytaniem.

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2010, 14:58:31 pm »
Napisałam priw do osoby która na innym forum wstawiła taki numer z prośbą o pomoc i pokierowanie mnie co i jak , zobaczymy czy mi odpisze , jeżeli nie będę mogła tego zrealizować sama proszę o pomoc z góry Wam dziękuję !!

pb1998

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2010, 15:26:01 pm »
Moim zdaniem do świetny pomysł, co do fiskusa to na 100 pobiera grubą kasę.
A reklama to też spore koszta chyba że znalazlby się sponsor  :DD  :jupi
Pozdrawiam!

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2010, 15:30:08 pm »
Jeżeli się nie mylę w  cenie sms-u będzie już wat także gdyby jeden sms kosztował 1,50 zł to już z Watem

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2010, 15:32:31 pm »
Jezeli SMS kosztujz 1zl22 to 22 idzie dla fiskusa. 2,44 - 44gr dla fiskusa itd...

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2010, 15:40:00 pm »
i jeszcze koszty dla operatora... nie mam pojęcia ile zostaje z takiego sms-a ale operatorzy na 100% coś tam pobierają... pomysł jest dobry, ale ja osobiście jeśli mam coś wpłacić to wolę zrobić przelew bo to czysta kasa i całość idzie na króle :) nie zmienia to faktu że ludzie wolą czasami wysłać sms-a niż ślęczeń nad przelewami :)

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 21, 2010, 15:45:07 pm »
kasiek,  to prawda że lepiej wysłać pieniądze przelewem  ten numer to raczej dla ludzi z zewnątrz , bo pomoc jest łatwa i nie wymaga dużego wysiłku .

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 21, 2010, 15:54:11 pm »
kasiagio, dokładnie tak pomyślałam :) pod tym kątem super :)

pb1998

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 21, 2010, 17:03:23 pm »
KASIEK
Ocywiście że lepiej przelewem ale wiesz nie wszyscy mają internet albo kąto a też chętnie by pomogli wpłacając 1,22.
Pozdrawiam! :heej

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 22, 2010, 13:38:57 pm »
Ok no to w takim razie zajęłam się tym załatwianiem , ale na razie odpowiedzi nie mam , znalazłam cennik na stronie Ery i piszcie tutaj za ile chcielibyście ten SMS

http://premiumportal.era.pl/pl/sms_premium

pb1998

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 22, 2010, 16:50:26 pm »
No gdzieś ze 1,22 albo 3,50 ??
Bo wiecie za drogie też nie może być bo nie którzy nie mają dużo kaski na kącie i wolą wydać na gadanie :DD
Moim zdaniem 3,50 to max.
Pozdrawiam!

Tolinka

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 22, 2010, 20:43:31 pm »
Mysle ze tak do 3zl byloby ok.Ciekawe czy jest takie cos mozliwe ze sms z watem wyjdzie 2,44,te 44gr niech ida do operatora a 2zl na spk

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 22, 2010, 21:09:58 pm »
Z 2,44 zł 0,44 -VAT Urząd Skarbowy,reszta 40% SPK,60% operator GSM.

Tolinka

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 22, 2010, 21:15:04 pm »
ale zdzierstwo.ale niektorzy co zakladaja takie cos np ze sms 1,22 to 0,22 idzie do operatota a 1zl na dany cel,w tym wypadku tez nie mozna tak zrobic,tak bodajrze jest w fundacji Tvn

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 22, 2010, 22:43:42 pm »
Ogólnie rzecz biorą operatorzy rezygnują z prowizji i opłat na rzecz organizacji pozarządowych, ale nie wiem czy by się zdecydowali na ten kro w przypadku SPK. Normalne zasady są takie, że ok. 50% kwoty netto zabiera operator i pośrednicy.

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 22, 2010, 22:48:05 pm »
No właśnie jet niestety tak w Polsce ,że wszyscy chcą zarobić , a wiec to jest tak ,że 22 % to podatek Vat operator pobiera 50-60% ........... szczerze mówiąc przeglądając oferty innych operatorów trochę się podłamałam , a miałam nadzieję zrobić coś dobrego i wartościowego dla maluchów  :(  

No nic dziękuję Wam za komentarze , może gdyby operatorzy wnieśli dogodniejsze warunki można by o tym pomyśleć , ale chyba nie teraz :(

 :bukiet

nuka

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 22, 2010, 22:50:04 pm »
kasiagio, ale zawsze nawet 40% to więcej niż nic, o te 40% właśnie

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 22, 2010, 22:52:17 pm »
nuka, ale są jeszcze koszty założenia takie telefonu i utrzymania go ............ może gdyby jakiś przedstawiciel SPK się  tym zajął , bo ja nie mam żadnych uprawnień  ,żeby ustalić cennik i całą resztę ......... ech już sama nie wiem   :(

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 23, 2010, 17:56:15 pm »
zastanówcie się ja kasiagio pisałam,
żeby SPK zarobiło 400 zł to 1000 osób musi wysłać sms za 1,22 . Czy warto nabijać kabzę operatorom i US?
Wypowiadam się prywatnie nie jako zarząd SPK.

nuka

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 23, 2010, 17:57:46 pm »
To była przecież tylko propozycja do "przegadania"

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 23, 2010, 18:24:50 pm »
Nuka o co Ci chodzi?
przecież jeżeli temat do "przegadania" to chyba każdy ma prawo się wypowiedzieć ?

nuka

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 23, 2010, 19:04:12 pm »
Cytat: "azi"
żeby SPK zarobiło 400 zł to 1000 osób musi wysłać sms za 1,22 . Czy warto nabijać kabzę operatorom i US?
dlatego napisałam, że to był tylko temat do przegadania, propozycja, jeden z pomysłów.
Dlatego ja nie rozumiem tego ataku
Cytat: "azi"
Nuka o co Ci chodzi?
przecież jeżeli temat do "przegadania" to chyba każdy ma prawo się wypowiedzieć ?

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 23, 2010, 19:32:54 pm »
Cisza ..............

Jak już pisałam , są dość duże koszty aby założyć taki numer , w sumie mogłabym założyć go jako osoba prywatna ale na razie odłożyłam kasę na SPK a dla mnie to priorytet także na razie sprawę uważam za zamkniętą , nie ma sensu nad tym myśleć , jak będę miała pieniądze to sama nad tym popracuje i zobaczymy co da się zrobić ok !!

W każdym razie dziękuję za odzew  :bukiet

nuka

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 23, 2010, 20:09:04 pm »
No tak, ja jestem cichutko, tylko nie rozumiem azi. Bo jeśli każdy może sie wypowiedzieć to ja też. No chyba, że się mylę.

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 23, 2010, 20:15:19 pm »
Cytat: "nuka"
No tak, ja jestem cichutko, tylko nie rozumiem azi. Bo jeśli każdy może sie wypowiedzieć to ja też. No chyba, że się mylę.
wypowiadac się tylko spokojnie proszę  :* ( to do wszystkich )


A więc ja bym miała co do tego jeszcze jedną propozycję , a więc przewertuję jeszcze raz wszystkie oferty
Cytat: "tajniak"
Ogólnie rzecz biorą operatorzy rezygnują z prowizji i opłat na rzecz organizacji pozarządowych, ale nie wiem czy by się zdecydowali na ten kro w przypadku SPK. Normalne zasady są takie, że ok. 50% kwoty netto zabiera operator i pośrednicy.
i chciałabym ,żeby ktoś z SPK dokładnie zobaczył czy da się tak zrobić jak wyżej napisane przez Tajniaka , no bo jeżeli tak to założeniem telefonu mogłoby się zając kilka osób ,tzn. złożyć się ( ja chętnie pomogę finansowo )  i może w taki sposób damy radę ten telefon uaktywnić ;)  
Telefon dawałby na pewno zysk tylko w takiej opcji jak Tajniak napisał , ale czy któryś z operatorów by się zgodził na coś takiego ?? A no i reklama , myślę ,że z tym było by łatwiej , można dodać do ulotek już istniejących SPK i wszędzie w Necia , fora zwierząt nie tylko królicze no i każdy z nas znajomym , rodzinie i w ogóle na pewno byłoby ok .

Po za tym na forum jest masa innych osób a ja chciałam to ze wszystkimi przedyskutować a mało osób się wypowiada :(

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 24, 2010, 10:48:02 am »
chciałam jeszcze zwrócić uwagę, że przy takim przedsięwzięciu potrzeba jeszcze dobrej promocji i reklamy numeru na który będzie się wysyłało smsy. Sama informacja i na głównej stronie SPK oraz na forum  czy ulotkach nie spowoduje,że ludzie zaczyna masowo wysyłać smsy.
Zwróćcie uwagę, że takie akcje SMS-owe organizują wielkie korporacje /firmy myślę, że nawet przy wkładzie  finansowym kasiagio, ten pomysł więcej będzie kosztował niż przyniesie profitów.

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 24, 2010, 10:55:33 am »
A może spróbować z czymś takim jak skarbonki w zaufanych zoologach?.U mnie widziałam takie z logo schroniska dla zwierząt,trochę monet (na oko coś ponad 100 zł tam było).Sądzę,że może znaleźliby się chętni,którzy odwiedzając sklep np.po karmę wrzuciliby ze zł lub więcej,bo przy tak małych kwotach przelewu raczej nie wypiszą.

pb1998

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 24, 2010, 12:23:07 pm »
Ze skarbonką dobry pomysł :DD
A ja mam jeszcze inną propozycje może by tak ustawić się z koszem,pudełkiem w sklepie zoologicznym,hipermarkecie typu TESCO,KAUFLAND czyli tam gdzie są artykuły zoologiczne.
A ze skarbonką na ulicy albo przed innymi sklepami mniejszymi gdzie niema art.zoologicznych
W SKRÓCIE:
Tam gdzie nie ma art.zoologicznych za skarbonką a tam gdzie są z koszykiem, pudełkiem
Pozdrawiam!

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 24, 2010, 13:03:32 pm »
pb, a kto miałby z tymi skarbonkami stać przed sklepami? Szczerze powiem, nie wiem jak w Łukowie, ale u nas jest -20 stopni i jakoś nie bardzo się widzę z puszką przed sklepem.

Co do skarbonek - okej, pod warunkiem, że się ma właśnie taki zaufany sklep zoo.
We wszystkich hipermarketach na takie akcje trzeba mieć pozwolenie, nie można sobie ot tak stać z puszką i zbierać kasy, bo się tylko mandat zarobi.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

pb1998

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 24, 2010, 13:41:49 pm »
Oczywiście wiem że trzeba mieć pozwolenia,a co do stania przed sklepami to nie mówię że teraz trzeba stać tylko np. w marcu,kwietniu,czerwcu czyli przez okres letni.
Na pewno to jest łatwiejsze i mniej kosztowne niż numer SMS.
Pozdrawiam!
P.S W Łukowie też mroźno i zimno  :balwan:

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 24, 2010, 13:54:02 pm »
A może to: http://www.skype.com/intl/pl/allfeatures/skypeprime ?

[ Dodano: Nie Sty 24, 2010 1:55 pm ]
kasiagio, nie martw się. Jak na forum wewn. rzucam propozycję to nikt nie pisze o niej, więc tutaj jest lepiej. ;)

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 24, 2010, 20:31:06 pm »
Jeszcze lepszym pomysłem byłoby, aby SPK wydało książkę o królikach. :)
W końcu byłaby jakiś dobry poradnik dotyczący królików.


Tolinka

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 19, 2010, 20:35:01 pm »
Chyba jest swiatelko w tunelu,dzis ogladalam wiadomosci i ma byc w ciagu 3 tygodni zniesiony podatek vat,na te telefony ktore numery pomagaja fundacja i innym organizacja.Moze warto by bylo sprubowac?Kasiula co o tym myslisz?

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 19, 2010, 22:34:48 pm »
Dostałam taką odpowiedź od jednego z operatorów :( nie pisałam bo zrobiło mi się bardzo przykro , niestety zwierzęta są traktowane przedmiotowo i tak będzie jeszcze długo ..........niestety  ;(

Witam,
W nawiązaniu do Pani pytania przesyłam warunki jakie trzeba spełnić przy zbiórce publicznej sms operatora sieci Orange.
 
Warunki jakie trzeba spełnić to min.:
 
a) akcja musi mieć wsparcie co najmniej jednej ogolnopolskiej telewizji (wymagamy, przesłania kopii pisma z telewizji, potwierdzającego zaanagażowanie) i to nie może być jedna audycja tylko regularne nagłośnienie w trakcie całego czasu trwania akcji,
 
b) środki z niej mają być przekazane na szczytny cel,
 
c) Fundacja musi się zwrócić o zgodę na zbiórke publiczną do MSWiA.
 
d) w akcję muszą być zaangażowani wszyscy operatorzy,
 
 
Z uwagi na szeroko rozumiane pojęcie ,,działania charytatywne”, PTK Centertel wspólnie z pozostałymi operatorami ograniczyło zakres przyznawania numeru sms.
Numer sms nie jest przyznawany na akcje związane z pomocą dla zwierząt.

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 20, 2010, 11:08:45 am »
Czyli niestety nie ma szans u żadnego operatora :( A szkoda :(



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 20, 2010, 11:14:23 am »
Dla nich walka o życie i godny byt naszych mniejszych i słabszych braci nie jest celem charytatywnym ............:(  ja po tym mailu zostałam bez słów i bardzo rozgoryczona szczerze mówiąc ...........

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 20, 2010, 11:20:55 am »
Nie dziwię Ci się. Jesteśmy bezsilni i niestety nic się nie da zrobić. To ostatnie zdanie dyskwalifikuje nas u wszystkich operatorów pewnie :(



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 20, 2010, 11:48:11 am »
jpuasz, dokładnie bo , ten PTK Centertel  ma umowy ze wszystkimi operatorami telefonów :( .............. musiałoby się duuuuuużo zmienić  :(

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 21, 2010, 18:54:17 pm »
Ja kiedyś widziałam taką stronkę , żę ludzie poszli do prezydenta i poprosili o dłuższe wakacje . Działało to mniej więcej na wchodzenie na stgronkę i jeżżeli nazbierają milion , lub inną sumę wejść to wakacje będą dłuższe . Może by warto zrobić coś takiego . Nie chodzi o wakacje tylko o lepsze prawa dla zwierząt , żeby ludzie w końcu zobaczyli jak ważne są zwierzęta . Jeszcze dzisiaj poszperam.

Jovitte

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 26, 2010, 11:31:00 am »
Co do podatków, to jest inicjatywa rządu, że datki na cele charytatywne mają przestać być opodatkowane.. Ostatnio sporo mówili o tym w telewizji (ja się staram być na bieżąco z polityką, bo to ciekawe rzeczy;)), więc jeżeli prezydent znów nie zawetuje ustawy, to cały zysk z przelewów, smsów i innego rodzaju darowizn będzie wpływał na konto fundacji.. A że SPK jest taką fundacją, to tylko się cieszyć i czekać, aż ustawa wejdzie w życie!.:)

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 26, 2010, 11:50:26 am »
Jovitte ale widziałaś jakie trzeba warunki spełnić? Wyżej jest jasno powiedziane, że "Numer sms nie jest przyznawany na akcje związane z pomocą dla zwierząt." To nas niestety wyklucza :(



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Jovitte

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 26, 2010, 12:03:22 pm »
jpuasz, nie wiem, jakim cudem, ale uciekło mi chyba więcej niż 3/4 wątku:/.. Dziwne, chyba jeszcze się nie obudziłam;).. Ale pisałam tylko o tym, jak się rozwija sprawa podatków.. Nie rozumiem, dlaczego "szczytnym celem" jest pomoc ludziom, a zwierzętom nie:/.. Przecież ludzie mają więcej możliwości zebrania pieniędzy dla siebie, zwierze się samo nie odezwie:/..

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 26, 2010, 12:28:54 pm »
Cytuj
Nie rozumiem, dlaczego "szczytnym celem" jest pomoc ludziom, a zwierzętom nie:/.. Przecież ludzie mają więcej możliwości zebrania pieniędzy dla siebie, zwierze się samo nie odezwie:/..
ja tez zadałam sobie to pytanie i im czyli operatorom tez .......... odpowiedzi nie otrzymałam  :(

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 26, 2010, 12:53:31 pm »
No niestety z tym nic się raczej nie zrobi :(

Poza tym ten patron telewizyjny też nas dyskwalifikuje, czyli nie ma szans :(



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 01, 2010, 15:45:11 pm »
pójdę w tym miesiącu na zebranie komisji dialogu społecznego organizacji, które lobbowały na rzecz zniesienia vatu od tych smsów i wybadam sprawę i przedstawie problem, z jakim sie spotkalismy ze strony  operatorów.

na razie poczekajmy, aż ten Vat zniosą.

Mysle, ze duzo wielkich organizacji pro zwierzecych typu TOZ, Viva, Klub Gaja, Źródła, Straż dla Zwierząt, WWF czy Greenpeace będa zainteresowani takimi smsami, tak więc mysle, ze wydepcza nam sciezke, nie bedziemy przeciez sami o to walczyc :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 01, 2010, 19:43:37 pm »
kasiagio - jesli odpowiedz z Orange byla jak rozumiem oficjalna odpowiedzią firmy - możesz podac, z jakiego maila ja otrzymalas i kto sie pod tym podpisal?

Offline wilec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 15, 2010, 20:16:57 pm »
A może założyć ten telefon na skype?
Tam wszystko darmowo można by dzwonić tylko warunkiem było by posiadanie komputera i mikrofonu :)
Kobiety są jak komety ,piękne włosy, czasem splecione w warkocz. Nieprzewidywalna, czasem wybuchowa. Piękna lecz Przemijalna. Nie do końca zrozumiała...