Autor Wątek: objawy choroby królika?  (Przeczytany 2353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

izabett

  • Gość
objawy choroby królika?
« dnia: Styczeń 11, 2010, 09:46:57 am »
:( martwie sie o Filipka. Od soboty zauważyłam że mój Fifi strasznie dużo śpi, odpoczywa w klatce, schowany w domku, nie chcewogóle wyjść z klatki:( muszę go zachęcać jedzeniem by wyszedł a jak już jest poza klatką to znowu sobie leży i śpi na moim łużku obok mnie. Martwię się ponieważ nigdy nie zachowywał się tak, troszkę sobie polata i odpoczywa.
Czy on jest chory? Czy może tak zachowuje się bo się boi? mam teraz w kuchni totalny remont- więc może to ma jakiś wpływ? chociaż w sobote i w niedzielę nie było głośno.. ;(

:( pomimo tego że martwię się o Królicka to jutro idę do weterynarza:( ale może wy mi możecie coś poradzić? powiedzieć?

megana88

  • Gość
objawy choroby królika?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2010, 10:53:28 am »
A je i wydala normalnie?

izabett

  • Gość
objawy choroby królika?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2010, 10:57:11 am »
je sianko pije- ale nie robi tego tak często jak do tej pory. Załatwiać się załatwia.
Tylko martwi mnie to że właśnie siedzi w klatce to tylko w domku nie chce wyjść a jak da się wyciągnąć to troszkę pochodzi i położy się koło mnie na łóżku.
Czy to prawda że jak ma ciepły nosek to ma gorączkę?

megana88

  • Gość
objawy choroby królika?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2010, 18:13:39 pm »
Tu może niech wypowie sie ktos mądrzejszy, bo naprawdę nie wiem. Być może ten remont go tak posmucił. Królik ma delikatny słuch i takie brzęczenie mogło mu zaszkodzić. Najlepiej idź do weterynarza, być może to smutek psychiczny spowodowany jakimś bodźcem, a może mu coś dolega. Wizyta nie zaszkodzi, napisz potem co powiedział Pan/i doktor. Życzę zdrówka :)

nuka

  • Gość
objawy choroby królika?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2010, 18:43:02 pm »
izabett, a jak przystawisz króliczy pyszczek do swojego nosa to czujesz jakiś nieprzyjemny zapaszek? Jeśli tak to oznaka gorączki.

Remont to duży stres, nowe odgłosy, nowe zapachy jakichś farb, kleju itp. A może mały się nudzi?
Kiedy idziesz do weta? Niech zerknie na zęby trzonowe. Często są przyczyną zmniejszonego apetytu