Autor Wątek: Kolby ostrzenie ząbków  (Przeczytany 10604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nati

  • Gość
Kolby ostrzenie ząbków
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 05, 2010, 14:40:30 pm »
izabett, nie martw się :) CC jest polecany właśnie dlatego, że zawiera optymalną zawartość odżywczą dla królików. Dlatego też jest bardzo dobrym wyborem, bez względy na wiek królika ;) Można się bawić w CJ ale ja nie widzę większego sensu. Lepiej od razu wprowadzić właściwy granulat i go nie zmieniać.

izabett

  • Gość
Kolby ostrzenie ząbków
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 05, 2010, 14:50:41 pm »
ufff :DD  dzięki nati uspokoiłaś mnie;)

marcia18

  • Gość
Kolby ostrzenie ząbków
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 05, 2010, 19:49:29 pm »
macie racje... jeden na razie mi wystarczy :) kupiłam dzisiaj króliczkowi  w zoologu z herbal pets zioła i warzywa  oraz gałązki drzew... królik lata dzisiaj od 7 rano aż do teraz !! ani razu nie był zamknięty... jestem z niego dumna bo nie było mnie w domu od 14 i został sam w pokoju... cały czas nie zamknięty w klatce i ani jednego bobka nigdzie nie znalazłam  :DD  tylko siusiu w kuwecie zrobił  :DD  jestem szczęśliwa  :jupi

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Kolby ostrzenie ząbków
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 05, 2010, 19:51:22 pm »
marcia18, a widzisz :) da sie :) ciesz sie ze resocjalizacia przebiegla tak szybko  :lol

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Kolby ostrzenie ząbków
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 05, 2010, 19:52:13 pm »
Podjęłaś najlepszą decyzję z możliwych - Cuni Junior Nature, to nie granulat tylko mieszanka :] Ja raz kupiłam 1 kg a mój Pusiek zjadł z tego tylko 200 czy 300 g - resztę musiałam wyrzucić.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

marcia18

  • Gość
Kolby ostrzenie ząbków
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 05, 2010, 19:53:33 pm »
mysza, on bobkuje do kuwety ale też do okoła kuwety :P ale dzisiaj czysto jak nie wiem co  :DD  nabobkował się z rana i przez całą noc :D poza tym nawet po tej pietruszce mu nic nie jest :)