Autor Wątek: Charaktery naszych kicajów.  (Przeczytany 6737 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Daguchna

  • Gość
Charaktery naszych kicajów.
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 23, 2009, 01:53:31 am »
Póki co, to wydaje mi się, że Suzi jest... bardzo kapryśna. Z karmy wybiera sobie to, co najlepsze (reszta ląduje poza michą), gdy widzi mnie lub mamę i nie dostanie listka mlecza, potrafi nawet tupnąć... Zresztą, gdy widzi, że któraś wchodzi do pokoju, od razu jest stójka i sygnał: "Daj mi coś dobrego!". Czasem grzecznie siedzi na kolanach, gdy ją wyjmuję z klatki na czas wymiany wyściółki, a czasem się wyrywa jakbym chciała ją zjeść. Straszne ma humorki nasza panienka!

A poza tym ostatnio (jeśli ma odpowiedni humor, oczywiście) lubi mnie lizać po rękach ^^

Yuuki

  • Gość
Charaktery naszych kicajów.
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 23, 2009, 09:31:55 am »
A ja już chyba wiem jak brzmi "królicze warczenie" ;)
Jak ją czesałam, to wydała z siebie taki odgłos i mi się wydaję że to chyba warczenie, bo Plamka innych odgłosów już nie umie wydać.

futrzata

  • Gość
Charaktery naszych kicajów.
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 24, 2009, 12:04:42 pm »
Mój kicajek nie warczy i nie fuczy bo jest bardzo towarzyskim królikiem, nie boi się obcych, jest ciekawski, a każdy nowy człowieczy osobnik jest najpierw dokładnie obwąchany a później obródkowany. Tofik lubi być w centrum zainteresowania, jeśli chce się bawić trąca nosem i prowokuje do gonitwy. Lubi by głaskany, wykłada się wtedy na łóżku obok mnie i pomrukuje z zadowolenia. Kiedy nikt nie zwraca na niego uwagi zaczyna łobuzować i albo biega jak szalony wykonując piruety w powietrzu albo zaczyna łobuzować. Bierze wtedy w zęby kawałek dywanu lub tapety ciągnie i patrzy czy zwrócimy na niego uwagę. Wie doskonale że tego mu nie wolno robić...

keram

  • Gość
Charaktery naszych kicajów.
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 27, 2009, 20:42:55 pm »
Mój Bobek jak zauważyłem przez pierwsze dni to lubi być pieszczony, i lubi biegać i skakać przy tym. Lubi także obwąchiwać te same miejsce. Lubi być noszony i głaskany. Jest też trochę leniwy bo gdy chcę go nauczyć jakiejś sztuczki to odwraca się jakby nic się nie stało i zaczyna brykać i biegać wokół mnie . Czyli nie lubi się wysilać.

Offline kata97

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Płeć: Kobieta
Charaktery naszych kicajów.
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 27, 2009, 21:03:22 pm »
Dżafa uwielbia leżeć na brzuchu lub kolanach i chce żeby ją ktoś głaskał (a sama w tym momencie liże bluzke lub spodnie ;d). Kocha też skakanie i bieganie xd Hm...Chętnie wykonuje sztuczki, nawet bez nagrody (chociaż daje jej zawsze, ale raz podniosłam ręke a ona myślała, że to ma być "proś" :P). Lubi wskakiwać i wyskakiwać z klatki a czasem nie trafić w "dziurę"  :diabelek

Offline Fincia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Kobieta
Charaktery naszych kicajów.
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 27, 2009, 21:09:30 pm »
Pulpecik lubi leżeć na dywanie na tzw Sfinksa z wysoko podniesioną głową, pieszczoty tylko jak pozwoli inaczej można poznać gniew królowej i wiecznie ma zachciankę aby wskoczyć do łóżka i skonsumować pościel a jesli już coś pogryzie, zepsuję podrapie to robi minkę aniołka i jak można się złościć...
i jeszcze jedno zapałała miłością do mojego współlokatora- zawsze gdy ten wchodzi do mieszkania ona podbiega do drzwi pokoju, czyści futerko i staje w gotowości żeby się przywitać z ukochanym ;D
 :DD
moja królowa Pulpecik ;**********