Autor Wątek: granulat  (Przeczytany 6066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
granulat
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 21, 2009, 00:00:58 am »
koleżance mojej siostry weterynarz podobno powiedział że nasze miniaturki dlatego są takie duże bo jedzą od małego warzywa... jeśli przez pierwszy rok nie będzie się podawać warzyw królikowi to będzie mały (gabarytowo)  :bejzbol

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
granulat
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 21, 2009, 11:19:55 am »
no i co ?? przecież im więcej królika tym lepiej :D takie moje zdanie. Gdyby Muniek miał 2 kg więcej miała bym więcej futra do myziania i byłoby cacy :D A co to weta... :oh:

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
granulat
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 21, 2009, 12:15:35 pm »
jeden z wetow, ktorych "przemaglowalam" stwierdzil, ze krolikow sie nie szczepi, bo on zadnych szczepionek nawet nie zna... wyszlam bez pozegnania z kliniki :zdenerwowany
PS wolalabym zeby moja mala wiecej nie wazyla, bo i tak ciezko sie ja nosi i zmusza by weszla do transportera, gdy sie wyrywa:P

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
granulat
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 21, 2009, 23:24:55 pm »
Cuni Nature to chyba też mieszanka, ale głowy nie daję.

A co do słów sprzedawczyń w zoologu ja bym tak we wszystko nie wierzyła. Przecież może być tak, że mają wiele produktów i odgórny nakaz aby polecać konkretną firmę, np. Vitakraft. A wtedy będą próbowali za wszelką cenę przekonać Cię, że inna firma jest gorsza. Nawet jak będą kłamać. I nie chodzi mi tutaj o to, żeby bronić VL. Tylko żeby uświadomić jak to wygląda w praktyce :]



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)